Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

    Hahah... Trčkalica ide instant poslije turske kave, cesto i istovremeno
    Kasnije je sve b.o, ako su zobene s vodom onda ih štapnim smrvim i napravim napitak, ako je s mlijekom ( a je!) onda jedem

    Comment


    • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

      Originally posted by Ant0ni0 View Post
      Hahaha, al negdje dobijete trčkalicu vi koji ih uzimate s vodom...
      pa zar to nije poanta

      Comment


      • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

        ja ih samo sa vodom jedem tako mi paše.. probo sam svakak iskombinirat... al najfinije ide ovako:

        100-150g zobenih, mjerica wheya od vanilije(pogotovo olimpov, vanilija je prva liga), velika žlica meda, dvije manje banane narežeš na kolutiće, i prko toga svega par žlica cimeta ) cimet i vanilija
        Originally posted by darios
        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

        Comment


        • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

          Whey cokolada, zobene i voda/mlijeko- BB cokolino hahahah
          GO HARD OR GO HOME !!!

          Comment


          • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

            Ja isto tako jedem ON gold standard duble rich chocolate,1 mjerica i 200 g.zobenih i mlijeko
            Prefini dorucak

            Comment


            • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

              Bezveze da to ne mozes jesti kao svaki obrok u danu haha, nabio bi i rižu i krumpir i paštu u tri p.m....

              Comment


              • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                Originally posted by Nixa2210 View Post
                Ja isto tako jedem ON gold standard duble rich chocolate,1 mjerica i 200 g.zobenih i mlijeko
                Prefini dorucak
                Same thing here. Predobar mi je ON gold whey od cokolade..malo je skuplji ali ne zalim niti kune
                GO HARD OR GO HOME !!!

                Comment


                • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                  Koje su tu filozofije oko zobenih! x) Ja natrpam zobenih u zdjelu, zalijem mljekom i trpaaaaj! x)
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                    Ja ne razumijem one koji jedu zobene sa vodom,tj. izbjegavaju mlijeko,kao da će vam 2dl mlijeka naškoditi,pa ako su vam masti problem,uzmite ono koje ima manje od 1%.

                    Comment


                    • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                      Ja također jedem(pijem) s vodom.

                      150g zobenih samljetih u prah + ON Whey i VODA!
                      Originally posted by Mir7a
                      koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh

                      Comment


                      • Ovsene pahuljice

                        POzz

                        Kupio sam juce u marketu intergralne ovsene pahuljice 250g
                        Kada sam napravio 50g ovsenih i 2dl mleka 0,9 % mm nisam ih mogao normalno pojesti koliko su bljutave
                        Sta da dodam u njih da budu lepse za jesti i da li ih treba kuvati

                        Comment


                        • Re: Ovsene pahuljice

                          Originally posted by Rocky"" View Post
                          POzz

                          Kupio sam juce u marketu intergralne ovsene pahuljice 250g
                          Kada sam napravio 50g ovsenih i 2dl mleka 0,9 % mm nisam ih mogao normalno pojesti koliko su bljutave
                          Sta da dodam u njih da budu lepse za jesti i da li ih treba kuvati
                          Isto je i meni bilo, onda sam jednostavno stavio kilu banana sa strane koje čuvam samo za zobene, znači narežem par banana u zdjelicu, dodam mlijeko i zobene i deri, ukusnije je puno pa eto tako mi je dobro

                          Comment


                          • Re: Ovsene pahuljice

                            Originally posted by p0ky12 View Post
                            Isto je i meni bilo, onda sam jednostavno stavio kilu banana sa strane koje čuvam samo za zobene, znači narežem par banana u zdjelicu, dodam mlijeko i zobene i deri, ukusnije je puno pa eto tako mi je dobro
                            Ili jednostavno mozes se natjerati pa pojesti na najbolji nacin...s vodom i Wheyom(ako imas)...

                            Comment


                            • Re: Ovsene pahuljice

                              Originally posted by p0ky12 View Post
                              Isto je i meni bilo, onda sam jednostavno stavio kilu banana sa strane koje čuvam samo za zobene, znači narežem par banana u zdjelicu, dodam mlijeko i zobene i deri, ukusnije je puno pa eto tako mi je dobro
                              Probaj staviti meda ili groždice, meni je s time predobro...

                              Comment


                              • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                                Maslac od kikirikija, posni, zobene i med, sve zmiksas i odlicno
                                I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                                Comment

                                Working...
                                X