Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

    Originally posted by cunka72 View Post
    1 banana, 1 jabuka, mjerica wheya, 50g zobenih, malo posnog malo mlijeka i sve skupa u blender. naravno za masu

    Poslano sa mog Glacier TS7 koristeći Tapatalk
    zašto za masu?

    meni ovo više liči za defku, 50g zobenih samo?
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

      Originally posted by domagoj View Post
      zašto za masu?

      meni ovo više liči za defku, 50g zobenih samo?
      da heheh mene 250 grama zobi vise ne moze zasiti sa 50 bi mogao nekako preziviti

      Comment


      • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

        Ma da ne bi mislia da za defku, kolicinski se stavlja po potrebi.
        Ja sam prije za dorucak jeo 150g zobenih sa mlijekom i wheyom, ali su mi se zgadile a i nisu me zasitile.
        Radje ubacim voce ili petit kesks, plazma ili tako nesto.
        Ubija me jednolicna prehrana

        Poslano sa mog Glacier TS7 koristeći Tapatalk

        Comment


        • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

          Meni jutro ne moze poceti bez zobenih sa mlijekom, kašikicom meda i lanenog sjemena

          Comment


          • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

            50g zob sa dec vode (stavim u mikrovalnu na jednu minutu da zob upije vodu), mjerica wheya i zlicica kikiriki maslaca. Božanstvo

            Sent from my HTC One using Tapatalk
            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
            http://instagram.com/dinc_94
            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
            myprotein code: MP24017174

            Comment


            • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

              Pozdrav! Da li je dobro jesti za doručak musli sa 6 vrsta žitarica? Naravno, s tim da sam u fazi skidanja masnih naslaga. Hvala unaprijed!

              Comment


              • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                to je isto kao da pitaš dali je loše pojesti family pizzu u 1 ujutro

                Comment


                • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                  Originally posted by The_bonafide View Post
                  Pozdrav! Da li je dobro jesti za doručak musli sa 6 vrsta žitarica? Naravno, s tim da sam u fazi skidanja masnih naslaga. Hvala unaprijed!
                  Nije najsrećniji izbor... Bolje je svakako od pice ili bureka, ali ti je svakako bolje da umesto muslija, koji je pun šećera uzmeš pahuljice sa još nekim dodacima.
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                    Originally posted by Dača View Post
                    Nije najsrećniji izbor... Bolje je svakako od pice ili bureka, ali ti je svakako bolje da umesto muslija, koji je pun šećera uzmeš pahuljice sa još nekim dodacima.
                    Najobičnije najjeftinije su najbolje, bez 800 vrtsa šećera i 345 vrsta žitarica
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                      može li savjet: kako najbolje pripremati zobene sa wheyom i vodom, tj. koji su omjeri?
                      hvala

                      Comment


                      • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                        Originally posted by mm2 View Post
                        može li savjet: kako najbolje pripremati zobene sa wheyom i vodom, tj. koji su omjeri?
                        hvala
                        Što više wheya i sto vise zobenih. jedno 25-50 grama wheya sa 150-300 grama zobenih.

                        Comment


                        • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                          Originally posted by Viper View Post
                          Što više wheya i sto vise zobenih. jedno 25-50 grama wheya sa 150-300 grama zobenih.
                          hvala.
                          a koliko vode?
                          da otopim posebno zobene i whey, pa onda smućkam sve skupa?

                          Comment


                          • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                            100-200g zobenih je neki standard koji ljudi jedu po obroku. Sve vise od toga je po meni previse, kako kalorijski, tako i kolicinski. A da ne prican o vjetrovima koje dobijes kad pojedes toliku kolicinu zitarica. Poanta price,300g zobenih u jednog obroku nebi preporucia ni najgorem neprijatelju.

                            Comment


                            • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                              Originally posted by Viper View Post
                              Što više wheya i sto vise zobenih. jedno 25-50 grama wheya sa 150-300 grama zobenih.
                              Nebi se složio, ako se ne varam i višak proteina ide u salo, a organizam u jednom obroku može probaviti oko 35 g P, sa ovim tvojim to ispada i preko 60 g P.

                              Comment


                              • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                                Originally posted by Krešimir View Post
                                Nebi se složio, ako se ne varam i višak proteina ide u salo, a organizam u jednom obroku može probaviti oko 35 g P, sa ovim tvojim to ispada i preko 60 g P.
                                recimo organizmu treba circa 24h da razgradi govedinu na proteine te na aminokiseline koje tijelo koristi,a za whey treba 20min...ti si recimo rucao govedinu 200g to je vec znaci preko 35g P onda si cekao 2 sata pa bio u teretani jedan sat....znaci sve ukupno 3 sata je proslo zatim si popio 40g whey iliti ca. 30g P.....e sada tijelo je vec pocelo razgradivat govedinu i dio AK se nazali u krvotoku,a ti si popio whey (30g P) to je onda vec vise od 35g P sto tijelo moze probavt...sta se dogada onda sa P???? a jos uzmi da si posni npr. jeo ujutro koji sadrzi casein koji se razgraduje ca. 8h dakle ti imas od dorucka P u tijelu,pa onda rucka, pa od pwm i onda poslije teretane uzmes jos kruti obrok sa recimo piletinom.....pa onda se stalno gomilaju P u tijelo koje tijelo izbacuje ili pretvara u mast ili??? a sta je sa bb koji pojedu 400 grama P na dan ??? mislim koji se pro tim bave...izmedu svakog obroka imaju 3 sata ili manje i svaki obrok sadrzi proteine gomile njih.....sta je s njima...ide im u mast???
                                This is your life and it’s ending one minute at a time

                                Comment

                                Working...
                                X