Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coca cola zero

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: COCA-COLA ZERO !!!

    Originally posted by Dalibor
    Pileća prsa, nisam znao da u coli ima alkohola?!

    E sad sam i ja baš primjetio , to su vjerojatno neke male količine, jel to upće danas stavljaju je pitanje, a ono je neki stari originalni recept nakon smrti izumitelja coca-colekoji je procurio..

    A što se tče "koke" iliti "tekućeg dekokainiziranog ekstrakta koke" to se stavljalo valjda prije u original colu, a dali i sad nisam upoznat.. ali ima nešto slično u Red Bull-ovoj coli

    Članak citat:
    Vlasti dviju njemačkih pokrajina zabranile su prodaju Red Bull simpy Cola (RBC) zbog tragova kokaina koji su pronađeni u tom napitku, javlja Večernji list. Kako se doznaje, tamošnji je institut za sigurnost hrane ustanovio da u piću ima tragova kokaina, pa su ministri za zaštitu potrošača odmah zatražili povlačenje RBC-a iz trgovina.

    Napitak koji u sebi sadrži takve sastojke, točnije dekokainiziran ekstrakt lišća koke, ne može se smatrati prehrambenim proizvodom nego narkotikom, piše Frankfurter Neuen Presse. No, takve su tvrdnje naišle na strašan otpor iz tvrtke koja proizvodi to piće, a koja navodi kako se dekokainizirani ekstrakt lišća koke svugdje u svijetu rabi u hrani kao prirodni dodatak.

    Također, naveli su da je njihov napitak siguran jednako kao i druga hrana koja sadrži takav ekstrakt. Iz Red Bull Adrije navode da RBC-a u Hrvatskoj nema, niti je trenutno planirano njegovo uvoženje na domaće tržište, te pojašnjavaju da inače postoje dvije vrste toga pića, odnosno jedno koje sadrži ekstrakt i drugo koje ne sadrži, ovisno čijem je tržištu namijenjeno.

    Iz Ministarstva zdravstva pojasnili su kako pića poput Red Bulla, koja su visoko energetska te ih se ne ubraja u prehrambene proizvode, prolaze određen nadzor. No, navode, moguće je da se u Hrvatskoj pojave pića koja sadrže ekstrakt kokaina jer testiranja koja provodi sanitarna inspekcija ne obuhvaćaju testove na kokain.

    Comment


    • #77
      Re: COCA-COLA ZERO !!!

      mislim da sam negdje pročitao da je baš koku sadržavala coca-cola... i da je bilo veselo piće
      Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

      Comment


      • #78
        Re: COCA-COLA ZERO !!!

        Iz Ministarstva zdravstva pojasnili su kako pića poput Red Bulla, koja su visoko energetska te ih se ne ubraja u prehrambene proizvode, prolaze određen nadzor. No, navode, moguće je da se u Hrvatskoj pojave pića koja sadrže ekstrakt kokaina jer testiranja koja provodi sanitarna inspekcija ne obuhvaćaju testove na kokain.[/i][/quote]

        Mrak mislim...
        Timski je rad neophodan. Omogućava vam da okrivite nekog drugog

        Comment


        • #79
          Re: COCA-COLA ZERO !!!

          "ekstrakt kokaina"

          To ti valjda ide jedan grm na cijelo skladište ili na 1000 šlepera pića.
          Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

          Comment


          • #80
            Re: COCA-COLA ZERO !!!

            ma nek ide sto vise to bolje mozda nam se nacija opameti malo pocme malo brze i bolje razmisljat

            Comment


            • #81
              Re: COCA-COLA ZERO !!!

              Originally posted by eex
              ma nek ide sto vise to bolje mozda nam se nacija opameti malo pocme malo brze i bolje razmisljat
              od čeka će nacija bolje razmišljat? ne kužim
              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

              Comment


              • #82
                Re: COCA-COLA ZERO !!!

                Originally posted by riss
                Originally posted by eex
                ma nek ide sto vise to bolje mozda nam se nacija opameti malo pocme malo brze i bolje razmisljat
                od čeka će nacija bolje razmišljat? ne kužim

                od "bijelog".

                Comment


                • #83
                  Re: COCA-COLA ZERO !!!

                  bravo prsa popravio si se haha

                  Comment


                  • #84
                    Re: COCA-COLA ZERO !!!

                    Originally posted by pileća_prsa
                    Originally posted by riss
                    Originally posted by eex
                    ma nek ide sto vise to bolje mozda nam se nacija opameti malo pocme malo brze i bolje razmisljat
                    od čeka će nacija bolje razmišljat? ne kužim

                    od "bijelog".
                    da svakako...
                    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                    Comment


                    • #85
                      Re: COCA-COLA ZERO !!!

                      coca cola zero ima svega po 0 p,uh,m i oko nula kalorija...
                      pa sto onda sadrzi nego *****rije umjetne?
                      Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                      Comment


                      • #86
                        Re: COCA-COLA ZERO !!!

                        Originally posted by filip1990
                        coca cola zero ima svega po 0 p,uh,m i oko nula kalorija...
                        pa sto onda sadrzi nego piz.....e umjetne?
                        Kad je ja pijem obično sadrži Jack Daniel's

                        Ali to je rijetko jednom u 3 mjeseca možda..

                        Comment


                        • #87
                          Re: COCA-COLA ZERO !!!

                          Preporučljivo,odnosno,preporučljiva količina unosa caca-cole u organizam bi bila oko 2dcl na tjedan...to su moja saznanja,a inače ne preferiram gaziran sokove ili bilo kakva gazirana pića...VODA JE ZAKON!
                          A gde su noge?

                          Comment


                          • #88
                            Re: COCA-COLA ZERO !!!

                            Originally posted by Mackiel
                            Preporučljivo,odnosno,preporučljiva količina unosa caca-cole u organizam bi bila oko 2dcl na tjedan...to su moja saznanja,a inače ne preferiram gaziran sokove ili bilo kakva gazirana pića...VODA JE ZAKON!
                            "preporučljiva doza" to znači da bi se Coca-cola trebala uzimati?
                            Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                            Comment


                            • #89
                              Re: COCA-COLA ZERO !!!

                              vjerojatno je mislio dozvoljena kolicina !

                              Comment


                              • #90
                                Re: COCA-COLA ZERO !!!

                                Naravno breezer...sry riss,malo sam se krivo izrazio...
                                A gde su noge?

                                Comment

                                Working...
                                X