Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coca cola zero

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Coca cola zero

    Aj , govorija sam ovo vec par puta, mogu i par+1 - ti put....
    Moj ćaća je prije nekih 15 godina često pija kolu i fantu i takva gazirana sranja....
    Ono praktički litru minimalno po danu...bilo kola bilo fanta bilo sprite..
    Jednog se dana osjećao loše..otišao kod doktora i izvadio krv...
    kad mu je doktor zapritija da ce ga prijaviti polciji da ce mu oduzet dicu bla bla bla, moj ga je caca pita zasto?
    -zato što ste vi alkoholičar! Imate jetru teškog alkoholičara!

    odtad moj ćaća nije popija kap kole. a ja bome nisam nekih 8 miseci, odkad sam počea pazit na to što unosim u sebe...

    Comment


    • #92
      Re: Coca cola zero

      kad sam ja bio mali, tamo u sedamdesetim prošlog veka , kupovali smo 1 litar kokakole u staklenoj boci - ZA CELU PORODICU!
      A sad vidim decu koja piju kokakolu iz plastične litarske flaše, uz užinu. STRAŠNO. Hvala bogu da se nisam navukao na kokakolu i da nemam nikakvu potrebu za njom
      Inače, gazirana pića su puna fosforne kiseline i CO2 koja podižu kiselost organizma. Da bi se oragizam vratio u bazno stanje, koje je normalna pH tela, on izvlači kalcijum iz kostiju i šalje u krv, jer kalcijum najuspešnije kiselu sredinu pretvara u baznu. A znate šta znači izvlačenje kalcijuma iz kostiju - slabe kosti, osteporoza, itd.
      Uz to kisela sredina organizma je odlična podloga za razvoj candida albicans gljivica, pa onda imate stalno probleme s varenjem, prehlade, žene imaju pojačani sekret, a na kraju može da bude i kancerogeno...

      A da, Cocacola ZERO je najgora! Bolja je ona sa šećerom, tj manje je zlo. Veštački zaslađivač iz ZERO kokakole je kancerogen.
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • #93
        Re: Coca cola zero

        u coli zero je aspartam i acesulfam jel?? al i svi naši wheyi (velikaaa većina) isto sadrže aspartama i acesulama na bacanje
        Originally posted by Jurica
        ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

        Comment


        • #94
          Re: Coca cola zero

          Originally posted by giusseppe7777
          u coli zero je aspartam i acesulfam jel?? al i svi naši wheyi (velikaaa većina) isto sadrže aspartama i acesulama na bacanje
          To ne znam, nisam nikad imao pakovanje u rukama. Ali ako je tako, no comment... Ne mogu da tvrdim ništa, oko aspartama ima mnogo priča o štetnosti, kao i nezavisnih naučnih istraživanja koja to dokazuju. S druge strane FDA (američka Food and Drug Administration) tvrdi da je bezopasan. Naravno, odavno je poznato da je FDA pod uticajem multinacionalnih korporacija koje proizvode hranu. Po meni, ODVRATNA je sama činjenca da se aspartam dobija korišćenjem genetski modifikovanih bakterija Ešerihija koli (E.coli) - to je ona ista bakterija koja živi, s oproštenjem, u govnima, i od koje se otruješ ako jedeš recimo hranu koju je neko spremao s rukama neopranim posle upotrebe WC-a
          Ali, sad, svako neka radi sa svojom organizmom što misli da je najbolje i neka snosi sam posledice posle toga, jbg... Ja popijem čašu kokakole eventualno za Novu godinu i to one sa šećerom Osim toga, nikada ne pijem ništa gazirano, pa ni kiselu vodu.
          http://www.aspartame.com/
          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
          mind, it doesn’t matter.”

          Comment


          • #95
            Re: Coca cola zero

            oni ti tvrde da nije stetan jer moraju tako tvrditi
            gleda san jedan intervju bivseg ministra americke zdrav. org koji je i proglasije aapartam nestetnim on sam kaze da je to otrov, al jbg interesi su jaci...
            ma nije samo cola u pitanju...u pitanje je sva ova industrijska hrana koju jede covik koji ne zivi na selu i sam se ne hrani
            viva la selendra
            Originally posted by Jurica
            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

            Comment


            • #96
              Re: Coca cola zero

              selendra je super, tamo i nameravam da se preselim i ovako, ne jedem skoro ništa što je zapakovano. Samo čista hrana: kuvani pasulj, pirinač, povrće, žitarice, voće... Tako je i jeftinije

              ali da, aspartama ima i u žvakama, lekovima, preparatima... gde god hoćeš...
              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
              mind, it doesn’t matter.”

              Comment


              • #97
                Re: Coca cola zero

                Ljubav je na selu!
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #98
                  Re: Coca cola zero

                  Originally posted by PatrickStar
                  Ljubav je na selu!
                  samo, neće ženske na selo sve bi da žive u gradu i piju coca-cola zero
                  “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                  mind, it doesn’t matter.”

                  Comment


                  • #99
                    Re: Coca cola zero

                    Tjedno popijem 2 L cole zero i uživam u svakoj kapi
                    Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                    mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                    Comment


                    • Re: Coca cola zero

                      Originally posted by vege
                      Originally posted by PatrickStar
                      Ljubav je na selu!
                      samo, neće ženske na selo sve bi da žive u gradu i piju coca-cola zero
                      oce oce...kad te zena toliko zavoli i postane ovisna ic ce ona i na kraj svita za tobon
                      ja isto namjeravan na selu zivit
                      Originally posted by Jurica
                      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                      Comment


                      • Re: Coca cola zero

                        Originally posted by giusseppe7777
                        Originally posted by vege
                        Originally posted by PatrickStar
                        Ljubav je na selu!
                        samo, neće ženske na selo sve bi da žive u gradu i piju coca-cola zero
                        oce oce...kad te zena toliko zavoli i postane ovisna ic ce ona i na kraj svita za tobon
                        ja isto namjeravan na selu zivit
                        tako je, ima da ide, !
                        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                        mind, it doesn’t matter.”

                        Comment


                        • Re: Coca cola zero

                          coca cola zero - na definiciji vise nego potrebna ponekad.

                          samo me zanima koja su to umjetna sladila...jel jedan od njih natren?
                          jel to po sastvau fruktoza? sta je to? jel to puni glikogen ili samo prozuji kroz tijelo
                          Originally posted by Bilderčić
                          Originally posted by Dehydronator
                          sve do grama tjedno je natural
                          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                          Comment


                          • Re: Coca cola zero

                            Originally posted by Archiv3r
                            coca cola zero - na definiciji vise nego potrebna ponekad.

                            samo me zanima koja su to umjetna sladila...jel jedan od njih natren?
                            jel to po sastvau fruktoza? sta je to? jel to puni glikogen ili samo prozuji kroz tijelo
                            Samo prozuji, nema kcal vrijednost, puno umjetnih sladila.

                            Comment


                            • Re: Coca cola zero

                              coca cola zero se uzima cisto poslije treninga da ti digne inzulin
                              jako preporucljivo kad se radi Keto
                              ne izbaciva iz ketoze tako da je approved
                              ne bi je uzimao sada svaki dan po nekoliko litara jer sadrzi dosta aspartama
                              Originally posted by servantess
                              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                              Comment


                              • Re: Coca cola zero

                                Originally posted by Archiv3r
                                coca cola zero - na definiciji vise nego potrebna ponekad.
                                Originally posted by Mario1707
                                coca cola zero se uzima cisto poslije treninga da ti digne inzulin
                                jako preporucljivo kad se radi Keto
                                ne izbaciva iz ketoze tako da je approved
                                ne bi je uzimao sada svaki dan po nekoliko litara jer sadrzi dosta aspartama
                                Cola je smeće i otrov, bez obzira zvala se zero, pero ili jezero, i nikada nije dobrodošla za piti nikome. I svi se slažu s tim:
                                viewtopic.php?f=6&t=1332

                                I ja nekad pojedem smeće i popijem smeće, ali ne lažem sebe i druge da nisam pio i jeo smeće...tak da ak ti se pije cola pij, ali nemoj reći da je cola prihvatljiva za ikoga i da nije smeće i otrov...
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X