Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coca cola zero

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Coca cola zero

    Originally posted by darill View Post
    hahahhahah

    Comment


    • Re: Coca cola zero

      http://matrixworld-hr.com/2011/12/15...-limenku-kole/
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: Coca cola zero

        da citao sam negdi isti clanak,,ma koma sve je to gazirano; jednom rijecju SMECE

        Comment


        • Re: Coca cola zero

          Originally posted by darill View Post
          da citao sam negdi isti clanak,,ma koma sve je to gazirano; jednom rijecju SMECE
          +1

          voda, voda i voda .. i nemas brige...

          Comment


          • Re: Coca cola zero

            Originally posted by WTF View Post
            +1

            voda, voda i voda .. i nemas brige...
            I zeleni čaj.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: Coca cola zero

              Originally posted by kelly View Post
              I zeleni čaj.
              da, da .. ali mislio sam od ovih standardnih napitaka, nije bas da svi hrle k zelenom caju

              Comment


              • Re: Coca cola zero

                voda je Z A K O N

                Comment


                • Re: Coca cola zero

                  Originally posted by kelly View Post
                  I zeleni čaj.
                  I crni caj ujutro...
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • da li je ovo zdravo

                    Poz momci, cuo sam vec od jednog bildera iz moje teretane da coca cola zero uopste nema secera i da on popije 4-5 sedmicno a da ne nabija bf da li je to istina. Budimo iskreni dojadila mi je vise voda a ovo ljeto pa se moram necim osvjezit.
                    I imam jos pitanje do kad se smije vecerati ja npr idem spavati oko 1 - 2 navece jer je ljeto i nemam nekih velikih obaveza kad ja najkasnije smijem vecerati i da li je dobro vecerati posni sir i jednu jabuku ili posni sir i malo oraha ?

                    Comment


                    • Re: da li je ovo zdravo

                      Cola zero je isto smeće kao i obična kola.

                      http://www.building-body.com/forum/t...highlight=cola
                      Last edited by kelly; 06-08-12, 23:02.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: da li je ovo zdravo

                        Originally posted by kelly View Post
                        Cola zero je isto smeće kao i obična kola.

                        http://www.building-body.com/forum/t...highlight=cola
                        istina, al vec kad se trujem bolje onda s necim što nema kalorija :P
                        Originally posted by darios
                        pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                        Comment


                        • Re: da li je ovo zdravo

                          Originally posted by dusty View Post
                          Poz momci, cuo sam vec od jednog bildera iz moje teretane da coca cola zero uopste nema secera i da on popije 4-5 sedmicno a da ne nabija bf da li je to istina. Budimo iskreni dojadila mi je vise voda a ovo ljeto pa se moram necim osvjezit.
                          I imam jos pitanje do kad se smije vecerati ja npr idem spavati oko 1 - 2 navece jer je ljeto i nemam nekih velikih obaveza kad ja najkasnije smijem vecerati i da li je dobro vecerati posni sir i jednu jabuku ili posni sir i malo oraha ?
                          Dojadila voda? Nemaš se čime osvježit?
                          Probaj vodu stavit u frižider ili negdi za razladit je, nema bolje stvari.

                          Voda i zeleni čaj, dvi najbolje stvari. Nepantin kad san zadnji put sok okusija....
                          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                          Comment


                          • Re: Coca cola zero

                            ja sam pio cijelu ovu zimu colu zero..i do 2 litre dnevno svaki dan. ziv sam :/

                            ne kazem da je ovo dobro, dapace siguran sam da nije.

                            ali ako se covjek zeli rashladiti necim...popi pivo...popi jos bolje colu zero.. covjece.. nisi ni u top 50000 BB. jbte koliko sportasa je mrtvo pijano svaku subotu. a da se decko nemoze jendom rashladiti kokaolom zero hah.. svasta ja te podrzavam haha
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • Re: Coca cola zero

                              Sad da je zirušu pametno piti, sigurno nije kao ni običnu colu, ali opet daleko pametnije od obične cole koja je isto ko da se natačeš s šećerom rastopljenim u vodi, a da ne kažem šta takvo šta radi gušteraći.
                              Moram priznati da sam s vremenom i s učestalim dijetama postao malo "ovisan" o coli zero i pepsi lihgtu jer na dijeti kada ti redovito "fali slatko" ili počnu ti "curiti sline" na nešto fino bilo to slatko ili ne jedino što mi efikasno pomaže je cola ili pepsi, mogu biti i na 0 carbsa i neko jesti kraj mene što god želi ako imam cole nema nikakvih problema, sve "ubije"!
                              Također smatram da ima funkciju i nakon obroka koji sadrži dosta masti i teže je probavljiv, limunska kiselina iz nje sigurno potpomogne probavu u želudcu, umjesto da ne znate kuda ćete pol dana od punog želudca ili da se na treningu zbljujete.
                              Sad koje su količine u granici normale, ne znam, vjeruje da je 2 l na dan, ne baš svaki dan ok, iako sam imao i 1 našu natjecateljicu koju sam spremao, a koja je pila i 12 l na dan ziruše na definiciji , mogu reći da se malo navukla, a vjerujem da sigurno i cola zero i pepsi light imaju neki "addicted" efekt.
                              I ne, ni cola zero ni pepsi light nemaju niti kalorija, niti ugljikohidrata ili ičeg dr., znam ljude koji su je pili na tašte i s glukometrom si mjerili šećer u krvi i ništa, s tim da znam i dijabetičare koji su to isto radili s tim da kod njih se ne može pogriješiti, ako ima šećera on bi se kod njih sigurno pojavio u krvi jer bez inzulina da ga odnese nema kud nego jedino u krvi ostati.

                              Comment


                              • Re: Coca cola zero

                                da definitivno stvara neku ovisnost. ja bi isao po posni piletinu i kolu zero u ducan svaki dan... iako od kad ja ne idem u ducan nisam je pio mj dana.

                                kad je usporedim s opijanjem u subotu, ili kutijom cigareta, ............. neusporedivo je... pogotvo ako je decko htio samo osvjeziti se jednom (omg ).

                                a i mogli bi pricati o pozitivnom djelovanju kofeina iz cole :P pogotvo na defci

                                u kaficu, cola zero je moj izbor. nekada je bila limunada(ali ima previse secera- iskljucivo bez secera nemogu jer je prekisela)


                                btw jos jedan savjet..ako su vam felge na autu prljave, nemozete vjerovat sta ce cola zero napraviti
                                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                                Youtube:

                                Primjer treninga snage/hipertrofije
                                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                                Sve o prehrani
                                Sve o treningu

                                Comment

                                Working...
                                X