Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coca cola zero

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Coca cola zero

    Originally posted by kelly
    Cola je smeće i otrov, bez obzira zvala se zero, pero ili jezero, i nikada nije dobrodošla za piti nikome.
    tako je. samo da dodam još i da je Shweppes od kokakole još gori, jer nema čak ni šećer u sebi, nego high fructose corn syrup, što je najgora stvar na svetu, izaziva rak, dijabetes, proždrljivost, itd. Ne treba samo biti u zabuni, ovaj sirup nema veze sa fruktozom u voću, koja je (neki se neće složiti, znam) zdrava, naravno samo kada je vezana za vlakna iz voća, a ne kao rafinisana fruktoza koja se prodaje u DM... jedino je dobra za dijabetičare, jer imaju specifičan metabolizam, da ne ulazim sad u to...
    ali, SVE je đubre, osim obične vode i sveže isceđenog prirodnog soka
    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
    mind, it doesn’t matter.”

    Comment


    • Re: Coca cola zero

      pa dobro negovorim ja da je coca cola zdrava.
      ali u nekim normalnim kolicinama kada ti zatreba nesto slatko na definiciji je ok. barem ja razmisljam da ti casa coca cole tjedno nemoze toliko nastetit

      osim toga whey je isto krcat bojilima i umjetnim sladilima
      Originally posted by Bilderčić
      Originally posted by Dehydronator
      sve do grama tjedno je natural
      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

      Comment


      • Re: Coca cola zero

        Originally posted by Archiv3r
        osim toga whey je isto krcat bojilima i umjetnim sladilima
        zar nema wheya bez toga? ne znam, ne pijem ga, pa me zanima čisto... zar nema neki bez zaslađivača i ukusa veštačkih?
        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
        mind, it doesn’t matter.”

        Comment


        • Re: Coca cola zero

          Originally posted by vege
          Originally posted by Archiv3r
          osim toga whey je isto krcat bojilima i umjetnim sladilima
          zar nema wheya bez toga? ne znam, ne pijem ga, pa me zanima čisto... zar nema neki bez zaslađivača i ukusa veštačkih?
          postoje, obično su to oni neutralnog okusa.
          https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

          Overload Strength team

          Comment


          • Re: Coca cola zero

            Originally posted by Dehydronator
            Originally posted by vege
            Originally posted by Archiv3r
            osim toga whey je isto krcat bojilima i umjetnim sladilima
            zar nema wheya bez toga? ne znam, ne pijem ga, pa me zanima čisto... zar nema neki bez zaslađivača i ukusa veštačkih?
            postoje, obično su to oni neutralnog okusa.
            pa eto, znači uvek ima izbor, pitanje je samo prioriteta
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • Re: Coca cola zero

              Originally posted by kelly
              Originally posted by Archiv3r
              coca cola zero - na definiciji vise nego potrebna ponekad.
              Originally posted by Mario1707
              coca cola zero se uzima cisto poslije treninga da ti digne inzulin
              jako preporucljivo kad se radi Keto
              ne izbaciva iz ketoze tako da je approved
              ne bi je uzimao sada svaki dan po nekoliko litara jer sadrzi dosta aspartama
              Cola je smeće i otrov, bez obzira zvala se zero, pero ili jezero, i nikada nije dobrodošla za piti nikome. I svi se slažu s tim:
              viewtopic.php?f=6&t=1332

              I ja nekad pojedem smeće i popijem smeće, ali ne lažem sebe i druge da nisam pio i jeo smeće...tak da ak ti se pije cola pij, ali nemoj reći da je cola prihvatljiva za ikoga i da nije smeće i otrov...
              slazem se da je smece i otrov
              al to nemozes reci ljudima koji je obozavaju
              ima ljudi koji vole piti colu a i vole bildat...
              tako da sa ovim mogu dizati inzulin kad hoce i ne bojati se da ce ih izbaciti iz ketoze
              to sam i napisao
              ja sam osobno i protiv natrena i ostalih umjetnih sranja
              Originally posted by servantess
              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

              Comment


              • Re: Coca cola zero

                Prvo sam pomislio da je neki lapsus, no onda si to ponovio još jednom pa mi je zapelo za oko

                Originally posted by Mario1707
                coca cola zero se uzima cisto poslije treninga da ti digne inzulin
                jako preporucljivo kad se radi Keto
                ne izbaciva iz ketoze tako da je approved
                ne bi je uzimao sada svaki dan po nekoliko litara jer sadrzi dosta aspartama
                Originally posted by Mario1707
                tako da sa ovim mogu dizati inzulin kad hoce i ne bojati se da ce ih izbaciti iz ketoze
                to sam i napisao
                Kako to cola zero diže inzulin ako nema uh-a i sadrži aspartam koji također ne diže inzulin?

                Ako bi bilo po tvome i da zero zaista diže inzulin onda tek ne bi bila keto approved.
                https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                Overload Strength team

                Comment


                • Re: Coca cola zero

                  Originally posted by Dehydronator
                  Prvo sam pomislio da je neki lapsus, no onda si to ponovio još jednom pa mi je zapelo za oko

                  Originally posted by Mario1707
                  coca cola zero se uzima cisto poslije treninga da ti digne inzulin
                  jako preporucljivo kad se radi Keto
                  ne izbaciva iz ketoze tako da je approved
                  ne bi je uzimao sada svaki dan po nekoliko litara jer sadrzi dosta aspartama
                  Originally posted by Mario1707
                  tako da sa ovim mogu dizati inzulin kad hoce i ne bojati se da ce ih izbaciti iz ketoze
                  to sam i napisao
                  Kako to cola zero diže inzulin ako nema uh-a i sadrži aspartam koji također ne diže inzulin?

                  Ako bi bilo po tvome i da zero zaista diže inzulin onda tek ne bi bila keto approved.
                  dizanje inzulina i ketogeno stanje organizma nema veze jedno s drugim uopce

                  Drinking soft drinks (even diet drinks) with fatty foods will make you gain fat
                  A sugary soft drink will result in a high insulin response. Insulin is a storage hormone - it helps the body store carbohydrates, proteins and fats.

                  There is also evidence to suggest that the artifical sweeteners commonly found in diet drinks can cause an insulin reaction in the body. It's a simple reaction to the sweetness, not carbs as there are no carbs in diet drinks. [b]The body simply associates the taste of sweetness with the presence of carbs and assumes that carbs are present, increasing insulin levels in response.


                  sto se tice tvojeg stava kako coca cola zero ne bi bila keto approved >
                  inzulin se svejedno u toku dana dize i spusta neovisno o unosu hrane
                  ne mora svako dizanje inzulina izbacivati iz ketogenog stanja...
                  dizanje i spustanje inzulina nema veze sa ketom
                  jedno je low GI dijeta mixana sa ketom
                  valjda to sto ti pricas...
                  uzmi ketostix fino i zapazaj par dana 5. ili 6. dan svakodnevno pij zero pa ces vidjeti hoce li te izbaciti iz ketoze
                  zato se i uzimalo kao PWM cola zero + mjerica wheya
                  Originally posted by servantess
                  Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                  Comment


                  • Re: Coca cola zero

                    nisi mi odgovorio kako cola zero diže inzulin?
                    https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                    Overload Strength team

                    Comment


                    • Re: Coca cola zero

                      jer sadrzi umjetne zasladjivace koji dizu inzulin
                      isto kao i ostalih 90% "DIET" pica na trzistu
                      Originally posted by servantess
                      Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                      Comment


                      • Re: Coca cola zero

                        Originally posted by Mario1707
                        sto se tice tvojeg stava kako coca cola zero ne bi bila keto approved >
                        inzulin se svejedno u toku dana dize i spusta neovisno o unosu hrane
                        ne mora svako dizanje inzulina izbacivati iz ketogenog stanja...
                        dizanje i spustanje inzulina nema veze sa ketom
                        jedno je low GI dijeta mixana sa ketom
                        valjda to sto ti pricas...
                        uzmi ketostix fino i zapazaj par dana 5. ili 6. dan svakodnevno pij zero pa ces vidjeti hoce li te izbaciti iz ketoze
                        zato se i uzimalo kao PWM cola zero + mjerica wheya
                        brate ti si tu neš opako pobrkao...

                        odakle ti da nisam za colu zero? ja ne znam jel ti mene zahebavaš al lijepo pišeš kako cola zero diže inzulin što je netočno (aspartam ne diže inzulin) i onda još govoriš kako je to dobro za keto? ne znam očito si pobrkao pojmove. zero je ok za keto ali ne zbog toga što diže inzulin već obrnuto, jer ne diže što je i poanta keto defke.

                        I otkuda whey na keto?
                        https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                        Overload Strength team

                        Comment


                        • Re: Coca cola zero

                          sta je karamela u koli?
                          sta je acesulfam u istoj? (isto umjetni zasladjivac)
                          aspartam isto dize inzulin u vecim dozama no u koli zero je jako jako malen i beznacajan
                          karamela u koli je vise zastupljena te je dokazano da DIZE INZULIN cola zero
                          i zasto ne whey uz keto?
                          whey sadrzi minorne kolicine UH u sebi i kao takve isto ce dignuti UH u manjim kolicinama ali nedovoljno da te izbace iz ketogenog stanja
                          Originally posted by servantess
                          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                          Comment


                          • Re: Coca cola zero

                            Ko tu pije, a ko placa? Ja sad ne kuzim nista.

                            Comment


                            • Re: Coca cola zero

                              Originally posted by Mario1707
                              jer sadrzi umjetne zasladjivace koji dizu inzulin
                              isto kao i ostalih 90% "DIET" pica na trzistu
                              "Nenutritivni zaslađivači alternativni su zaslađivači, uglavnom nekoliko stotina puta slađi od šećera, koji nemaju nikakvu kalorijsku vrijednost te ne utječu na razinu glukoze u krvi."

                              Dalje su u knjizi navedeni upravo aspartam, acesulfam k, i ciklamat kao predstavnici.

                              Vranešić D., Alebić I. (2006). Hrana pod povećalom

                              te:

                              http://forum.teretana.net/viewtopic.php ... fdb1d7292f

                              može nekakav link na studiju o karameli i inzulinu?

                              Whey i keto? opako griješiš. ako ti nešto ne treba na keto onda je to whey. inzulinogen je i vrlo lako sklon pretvorbi u šećer iza treninga ako nema nekog vanjskog (dodatnog) oblika šećera. pa sad spoji dva i dva.
                              https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                              Overload Strength team

                              Comment


                              • Re: Coca cola zero

                                hm
                                moze biti da ne pali na neke ljude
                                u globalu palilo je na mene i jos trojicu frendova
                                whey ih nije izbacivao iz keta
                                a to vezano za umjetne zasladjivace
                                ima milijardu istrazivanja
                                jedna tvrde da dizu inzulin
                                neka tvrde da ne dizu...
                                naci sredinu izgleda kao i uvijek
                                Originally posted by servantess
                                Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                                Comment

                                Working...
                                X