Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by skitl View Post
    imali netko iskustva sa keto dijetom i takvom vrstom prehrane. npr. sto mislite da se 4 dana odrzava keto dijeta, pa 2 dana punjenja UH. imali netko takva iskustva? savjet? btw na stranici sa takvim dijetama nisam mogao komentirati, pa pisem ovdje
    sta do cetvrtka bi pazio i onda petak subota lom u lokalnom kaficu? hehe

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by domagoj View Post
      upravo sam čuo nešto, po meni, glupo

      a to je da pileće meso je najnezdravije meso, kao da sužava žile.. ima li išta u tome?
      kao da doktori to govore
      mislim, svašta se može čut, a ovo je već drugi put da ovo čujem, pa reko pitat ću
      Za mene su to gluposti.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Originally posted by domagoj View Post
        upravo sam čuo nešto, po meni, glupo

        a to je da pileće meso je najnezdravije meso, kao da sužava žile.. ima li išta u tome?
        kao da doktori to govore
        mislim, svašta se može čut, a ovo je već drugi put da ovo čujem, pa reko pitat ću
        Si vidio moje žile na rukama? Ili još bolji primjer, pogledaj WTFa, čovjeku moš uredno čitat puls preko ceste...
        Oboje volimo papati piletinu.

        Tako da, teorija ne drži vodu.
        Last edited by ScuderiaBull; 10-05-13, 20:26.
        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

        http://www.facebook.com/adoni.costo
        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by pro_beginer View Post
          sta do cetvrtka bi pazio i onda petak subota lom u lokalnom kaficu? hehe
          haha nebitno kojim bi danom poceo sa takvim tipom prehrane :P

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by skitl View Post
            imali netko iskustva sa keto dijetom i takvom vrstom prehrane. npr. sto mislite da se 4 dana odrzava keto dijeta, pa 2 dana punjenja UH. imali netko takva iskustva? savjet? btw na stranici sa takvim dijetama nisam mogao komentirati, pa pisem ovdje
            to ti nebi islo!
            jer ti treba cca 2-3 dana da uđes u ketozu znaci bio mi max 1-2 dana i onda bi te izbacilo. Uzalud trud!
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by domagoj View Post
              upravo sam čuo nešto, po meni, glupo

              a to je da pileće meso je najnezdravije meso, kao da sužava žile.. ima li išta u tome?
              kao da doktori to govore
              mislim, svašta se može čut, a ovo je već drugi put da ovo čujem, pa reko pitat ću
              Lolčina. Jel ti doktori znaju da se konzumacijom puno vode u kratkom vremenu može umrijeti?

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by domagoj View Post
                upravo sam čuo nešto, po meni, glupo

                a to je da pileće meso je najnezdravije meso, kao da sužava žile.. ima li išta u tome?
                kao da doktori to govore
                mislim, svašta se može čut, a ovo je već drugi put da ovo čujem, pa reko pitat ću
                Cuja san i ja zato, nekidan mi je jedan lik o tome reka, ista stvar, doktori rekli da triba izbjegavat pileća prsa, jer su najnezdraviji dio kokosi...


                Originally posted by skitl View Post
                imali netko iskustva sa keto dijetom i takvom vrstom prehrane. npr. sto mislite da se 4 dana odrzava keto dijeta, pa 2 dana punjenja UH. imali netko takva iskustva? savjet? btw na stranici sa takvim dijetama nisam mogao komentirati, pa pisem ovdje
                Imas par vrsta keto dijete, pa se tako mos ti punit dva dana, ili tri, kad ti odgovara. Nitko ti ne govori da je punjenje striktno samo jedan dan.
                Samo logika, ako ćeš se već punit dva dana, nakon toga ti triba 3 dana za uc u ketozu, već je srijeda (recimo da smo punjenje stavili za vikend) i onda imas samo dva dana ketoze, sta je malo. naravno da nakon punjenja prvog je lakse i brze uc u stanje ketoze, al kad se ti punis 2-3 dana nzn jel to slucaj...

                S druge strane, sto ceti dva dana punjenja, al nemoš tolko ostat pribran i izdrzat sa "samo" jednim danom punjenja?
                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  do koliko bf-a se može ketogenom dijetom?
                  Rome wasn't built in a day.

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Aquilla - Neznam kako pileća prsa mogu biti najnezdraviji dio pileta, kada je najmanje masan. Prije bi rekao za batkove. Neznam zašto vi mislite obrnuto?
                    Last edited by mile; 12-05-13, 00:29.

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Danas sam uzeo u Konzumu Ledov smrznuti oslić bez glave. Eh, sad na koji način da ga pripremim? Jel ima netko nekakav dobar recept?

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by mile View Post
                        Danas sam uzeo u Konzumu Ledov smrznuti oslić bez glave. Eh, sad na koji način da ga pripremim? Jel ima netko nekakav dobar recept?
                        Nemoj da ti WTF napiše recept, usrat češ se zagarantirano!

                        Inače ništa korisnog od mene, mrzim oslić

                        P.S

                        Nemoj me držati za riječ, ali mislim da ti se u Lidl-u uvelike više isplati kupovati oslića.
                        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                        http://www.facebook.com/adoni.costo
                        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by ScuderiaBull View Post
                          Nemoj da ti WTF napiše recept, usrat češ se zagarantirano!

                          Inače ništa korisnog od mene, mrzim oslić

                          P.S

                          Nemoj me držati za riječ, ali mislim da ti se u Lidl-u uvelike više isplati kupovati oslića.
                          Hehe
                          Budem provjerio...

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Pozdrav svima koji fitnes vole i fitnesom se bave. Naime, zanima me jedna stvar koja se u svijetu fitnesa uzima zdravo za gotovo pa bi volio da mi netko tko zna ponudi čim konkretniji odgovor. Čitao sam da je organizam po obroku sposoban apsorbirati OKVIRNO 35g proteina. Dnevni proteinski unos trebao bi iznositi od 1-2g (ili više)proteina po kg tjelesne težine, ovino o intenzitetu, ekstenzitetu aktivnosti, ciljevima itd. Zanima me zašto se kao mjerilo unosa proteina uzima tjelesna težina a ne, npr, postotak mišičnog tkiva, ako je mišić taj koji se u principu hrani i koji je u svojoj osnovi proteinske strukture? Hvala
                            Svatko je krojač svoje sudbine

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              tijelo moze apsorbirati i vise od 35g proteina.
                              koji put probava traje i do 24h poslije obroka...
                              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by Početnik View Post
                                Zanima me zašto se kao mjerilo unosa proteina uzima tjelesna težina a ne, npr, postotak mišičnog tkiva, ako je mišić taj koji se u principu hrani i koji je u svojoj osnovi proteinske strukture? Hvala

                                kao mjerilo unosa proteina se ne uzima ukupna tjelesna težina, niti se uzima težina mišića ili postotak mišićnog tkiva ili sl.
                                kao mjerilo se uzima lean body mass, odnosno težina koju dobiješ kada oduzmeš salo od ukupne tjelesne težine

                                Comment

                                Working...
                                X