Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dinč
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Posni sir sa myprotein flavour-om je savrsenstvo! Nema boljeg deserta

    Leave a comment:


  • emperor
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Ajd 5 tisuca,ajd 10 tisuca,ali 20 tisuca kalorija,brate mili koliko je ovaj natrpao u sebe secera,26 krila large pizza pola sladoleda,oreo keksi i jos preljev od cokolade,di stane u njega...

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    http://www.plosone.org/article/info%...l.pone.0100652

    i checkirajte aragon'ov share usput
    https://www.facebook.com/shares/view...04132305808932

    Leave a comment:


  • emperor
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Bole21 View Post
    Kaj nema lidl isto dobar grčki jogurt, ne mislim na dukatos, nego od milbone.
    Od milbone je fin onaj sa splendom jogurt

    Da,par postova dolje sam stavio makrose i kcal za taj jogurt i o njemu i pricamo.

    Leave a comment:


  • Bole21
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Kaj nema lidl isto dobar grčki jogurt, ne mislim na dukatos, nego od milbone.
    Od milbone je fin onaj sa splendom jogurt

    Leave a comment:


  • Draven
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    http://www.trcanje.rs/ishrana/ishran...a-krvna-grupa/ ako je netko 0 krvna grupa citaj

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

    Leave a comment:


  • emperor
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    To je obični jogurt samo masniji jer naši proizvodjaci nemaju pojma sto je grčki

    Americki skoro pa nista masti,par grama carbsa i 10-15 gr proteina za 80 kcal

    Uglavnom najbolji jogurt po makrosima je Milbonin dijetni 0.1 % mm
    145 kcal za 250 gr
    19-20 gr uh
    11,5 gr P
    I ostalo masti...

    Cijena - 4 kN


    Sent from my LG-P880 using Tapatalk

    Leave a comment:


  • Megaman
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Pozdrav. Imam pitanje u vezi grčkoj jogurta. Vidim da sve vise ljudi konzumira taj jogurt pa me zanima šta je toliko posebno kod tog jogurta i kojeg bi bilo najbolje da kupujem? Planiram ga jest ujutro uz zobene il mozda uz neki drugi obrok kao dodatak. Kupio sam dukatov obican i vocni za probu pa neznam dal su ti dobri jer po makrosima mi se i ne cini bas nest posebno.

    Leave a comment:


  • Homemade
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Iskoristi se sve na neki nacin al ne kako bi ti htio jer organizam nije stroj il se dio ne probavi, a i neznam iz kojeg razloga bi trpo 200 grama sirove rize u jedan obrok.... Ljudi na zescim stvarima ne trpaju tolko rize u jedan obrok,a tu ima ovih specijalnih koji to rade pa nek svatko radi sta god zeli i ne namjeravam vise komentirat nista na tu temu

    Leave a comment:


  • Grotty
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Dača: Evo tu u Premiumovoj temi od 251 posta kreni citat http://www.building-body.com/forum/t...highlight=leon
    Draven: od 200 g sirove nastane cca 660g skuhane, al stvar je u tom za UH znaci u 200 g sirove ima cca 140 g UH i dal je to previse u nekom obroku npr tjekom dana , nije meni to problem pojest vec je stvar u tom dal se tih 140 g UH iskoristi , za to je Homemade pisao da sve prek 100 g UH PO obroku se ne iskoristi

    Leave a comment:


  • Draven
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Grotty View Post
    Taj podatak sam naso na forumu, Homemade je pisao o tome, kad se vratim iz gyma cu nac tu temu i stavit tu da nebi bilo da izmisljam
    Ukoliko mislis na 200 gr sirove rize puno je to i Homemade je znao sto prica , jer kada skuhas bit ce 4x vise to je vec zahtjevno za pojesti. Inace ja jedem nakon treninga 80-100 gr sirove sto je oko 320-400 gr kuhane i opet je fina porcija. Uz vlakna to jest hrpu salate i nekih 200-250gr mesa to ti je obilan obrok posebno ako se hranis 4-5 obroka dnevno .

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

    Leave a comment:


  • ITFighter
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Pozz...imam pitanje za strucnjake:

    Dakle imam 180cm/104 kg/24 gof
    Cilj izgubit masti i zadrzati misicni tonus.
    Koliki bi kcal trebao unositi?
    Koliko proteina, koliko masti, koliko UH?

    Sent from my ALCATEL_one_touch_990 using Tapatalk 2

    Leave a comment:


  • Premium.Better
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Grotty View Post
    I sad me zanima el puno npr 200g rize u jednom obroku , jer sam cito kao da vise od 100g UH po obroku se ne probavi skroz vec ode u salo ili u wc ?
    Pisao sam ti nesto slicno jucer par postova povise s ocekivanjem da nece biti ovakvog pitanja.
    200g rize poslije treninga je "pussy smoke". If you wanna get big you gotta eat big.

    Originally posted by Premium.Better View Post
    Redovito mozemo cuti lovacke price kako ce se pojedinac usaliti od vece kolicine UH, u ovom slucaju 500-550g sto je "baby" kolicina za mladu, fizicki aktivnu osobu koja se pretezito vodi zdrav nacin zivota.

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Grotty View Post
    Taj podatak sam naso na forumu, Homemade je pisao o tome, kad se vratim iz gyma cu nac tu temu i stavit tu da nebi bilo da izmisljam
    Eto, molim te vidi, ili neka se on oglasi... On je svakako poznavalac materije, pa bi hteo čuti objašnjenje...

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by domagoj View Post
    tamo gdje ti pročitaš da se deks ne računa u uh, tj. u kcal
    Nije isto... Ja sam rekao da "je" ne zbrajam u ukupni dnevni zbir UH, kad se unese u PWM, jer je to brzi UH itd, itd...





    @svi




    Pa dobro, je l' znate vi, da kad sve ovo bude pročitao Carl Wind, da će da vas išamara kontra-argumentima ...

    Leave a comment:

Working...
X