Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by SLAVA86 View Post
    Bila sam ja i na keto ali ja volim i basmati rizu, rizota pa mi je nakon 2 mj zafalilo malo ali dobro sam skunula kg na keto...
    samo sam slabe volje bila za trening a lose podnosim kofein(uzimala sam samo 1/2 i tresla se ko Banja Luka 65.-e)
    ne pijem nikakve kofeinske napitke niti sam ikad probala pa mi jako... zato sam odustala od keto inace...
    Mislim da je keto poprilično nezahvalna dijeta za žene što se pokazalo i u tvom slučaju..a što se tiče kofeinskih napitaka, ako ih inače ne piješ, najbolje ti je uzeti zeleni čaj..staviš jednu do dvije čajne žličice u 2-3 dcl vode i popiješ 30-60 min prije treninga..podignut će ti fino energiju, a nećeš se tresti..probaj (osim toga zeleni čaj ima masu ostalih beneficija)


    Originally posted by SLAVA86 View Post
    Meni je extra inace dok sam jela junk food, popunim kalorije pa gladujem(buduci da sam jako provocirala inzulin jos gore), sad mi je extra moji kad vide koliko jedem ispocetka su mi govorili da cu opet bit ko prase ali... zato pon, sri, pet kardio ujutro... pon,uto,sri,pet,subota trening s utezima plus brzo hodanje do 90 min (znaci da mi i trening i hodanje traju 90 min) kalorije nemam razloga prekrsit jedva i ovo pojedem (kad usporedim sut pizze .-od koje se nemogu najest i koliko za tu kalorijsku vrijednost mogu pojest piletine, zelene salate, cvijetace, brokule, gljiva, tikvice- sad nemogu pojest sve) naravno jeden ogromne kolicine povrca tu i tamo voca i ide...
    To je ono oko čega se uvijek vode dileme na ovom forumu-"clean" food i IIFYM..ali kad to isprobaš u praksi, shvatiš o čemu je riječ..baš to što si i napisala..kad imaš 1900 kcal još se i može nešto ufitati, ali na 1500 kcal to što pojedeš jedan red čokolade možeš pojesti još 100 gr piletine (ako je imaš naravno) i brdo kupusa što će te 10x bolje zasititi..

    Što se tiče pizze, nju još možeš ufitati na 1900 kcal bez problema ako ti je želja, i pritom se dobro najesti..ako hoćeš recept, reci jer mi se ne da pisati bezveze pošto si kuharica pa vjerujem da i sama znaš kako to napraviti

    Originally posted by dominik11 View Post
    samo tako pa jos malo kao pauline http://www.bodybuilding.com/fun/pauline.htm
    To mi je bila jedna od prvih žena koju sam vidjela u ovome koja me baš ostavila bez teksta..želja mi je jednoga dana tako izgledati, iako se još uvijek dvoumim je li to ipak malo "too much"..

    Ciarae2_-_Pauline_Nordin.jpg
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by SLAVA86 View Post
      Neznam koliko unosis dnevno masti ali ovo ti se sve sjaji od masnoce ja bi rade te masti (ulje predpostavljam da si jaja polijevao ) iskoristila za orasaste plodove a jaja skuhala ili posirala... ketchup ( ja sam ga izbacila zbog visokog glikemijskog ideksa) kao i senf bi zamjenila sa posnim sirom (to sad koristim umjesto majnoeze jedem uz sve ) a ovaj kruh sa krekerima (21g vlakna)... ali to je samo moje misljenje ...
      ali inace najbolji dorucak mi je zobene sa lanenim,sezamom, orasastim plodovima, mjericom Wheya, posni sir i voda
      da ispravim ovo sve je peceno na dvije kapi ulja na grill tavi zato se čini.
      Salama od pilećih prsa nema masnoca,dva jaja imaju nesto i dvije šnite crnog kruha.uz to malo senfa koji ne DEblja jedino žlica kechapa koja ima 40 kalorija...Meni super

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        čokoladica power system:jedna čokoladica ima:135 kcal 11g P 15 UG od toga su 10 šeceri i 3.4 M

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Gavranka meni je dosta pomogla keto djeta i opet bi ako bude tribalo..
          a pizza nema sanseza mene je brasno katastrofa, a sta dobijem pizzom? Nezelim jest nista od cega nemam koristi, zaboravila sam na sendvice,pizze,kolace jer ja sam i soli izbacila... Samo ono sto je hrana sama po sebi slana... Nisam kuharica ja sam diplomirsna ekonomistica samo volim kuhinju pa sam isla na par seminara da naucim nesto novo

          Sent from my RM-914_eu_croatia_433 using Tapatalk
          Nije sramota past vec ostat lezat!

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Od sada živiš život bez poroka; nema bijelog brašna, soli, šećera, alkohola, kava, cigareta (pretpostavljam) svaka čast...osobno, ne bih mogla tako dovijeka...ja tražim ravnotežu u životu..smatram da sve ima svoje granice i može koristiti ako se pravilno dozira..no, naravno, ne paše sve svima



            Edit: Što se tiče pizze, ne mora to biti bijelo brašno, imaš pirovo, heljdino, itd.; ali nebitno kad ti nije potreba..
            Last edited by gavranka; 17-02-14, 17:52.
            Simplify.

            There are no shortcuts to any place worth going.

            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
            HARDER.


            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Meni je jedini porok cokolada bila i njega sam se rijesila jedino bi volila malo vise voca jest ali... Odprilike tako da, buduci da nikad nisam izlazils vani nisam konzumirala alkohol niti pusila niti mi fali... Ja sam jos ko dijete iznenadi me jos uvijek puno toga ali boze moj nije svaciji zivot isti... A japanci su me fascinirali i njihov nacin i odnos prema hrani.. Osjecam se puuuno bolje, ja pizzu pripremam gostima ali ja nemislim to ikad vise jest..

              Sent from my RM-914_eu_croatia_433 using Tapatalk
              Nije sramota past vec ostat lezat!

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Nebitno koje brasno jednostavno se ne zelim uopce zamarat nisacim sto je junk food ili slici na to.. Jednostavnije mi je nejest ono sto mu nece dat nesto korisno obnovit koju stanicu, izgradit misic,zivcane ovojnice itd da ne nabrajam...

                Sent from my RM-914_eu_croatia_433 using Tapatalk
                Nije sramota past vec ostat lezat!

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Ja sam forsirao te neke preporuke sa stranice jednog fitness coacha,lowcarb pazio,valjda sam premalo kalorija unosio uz četiri dana treninge u tjednu i previše usporio metabolizam,nisam ništa kg gubio,na preporuku forumasa pogotovo TripleZ i ekipe krenuo sa deficitom kalorija lagano,pogodio i kg se tope,proteine držim oko 1.5-2 po kg,sa 111 eto me na 102 kg u dva i pol mjeseca,cilj na 90 kg doći,držim se IIFYM većinom clean food,fast food mi nije slaba točka vec kolači...
                  UH su isto dosta visoko,samo da se nastavi ovako...

                  Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                  BB AND THIS !

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by gavranka View Post
                    Od sada živiš život bez poroka; nema bijelog brašna, soli, šećera, alkohola, kava, cigareta (pretpostavljam) svaka čast...osobno, ne bih mogla tako dovijeka...ja tražim ravnotežu u životu..smatram da sve ima svoje granice i može koristiti ako se pravilno dozira..no, naravno, ne paše sve svima



                    Edit: Što se tiče pizze, ne mora to biti bijelo brašno, imaš pirovo, heljdino, itd.; ali nebitno kad ti nije potreba..
                    A što kava???

                    Većina takmičara kod nas puši...
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      ... Ma uglavnom rezultate imam a treneru vjerujem tako da nezelim uzeti nista sto mi on nije rekao da mogu...

                      Sent from my RM-914_eu_croatia_433 using Tapatalk
                      Nije sramota past vec ostat lezat!

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Hehe daca zanimljivi ti takmicari... Kavu isto ne pijem ni kapucino ni nes samo sam caj s medom a i med sam izbacila

                        Sent from my RM-914_eu_croatia_433 using Tapatalk
                        Nije sramota past vec ostat lezat!

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by SLAVA86 View Post
                          Hehe daca zanimljivi ti takmicari... Kavu isto ne pijem ni kapucino ni nes samo sam caj s medom a i med sam izbacila

                          Sent from my RM-914_eu_croatia_433 using Tapatalk


                          Setio sam se jednog vica...


                          OSTAVIO SAM ALKOHOL! A bacio sam sokove i vodu...
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Hahahah... I ja sam nekad bila na kaktus djetu jela sve osim kaktusa

                            Sent from my RM-914_eu_croatia_433 using Tapatalk
                            Nije sramota past vec ostat lezat!

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              OK, ali čisto da znaš, da većina domaćih takmičara puši, pa im to ne smeta... Ja to nisam verovao dok nisam pogledao fotke sa takmičanje, behaind the scene.... Ja lično, ne pušim više od 10 godina...
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by Dača View Post
                                OK, ali čisto da znaš, da većina domaćih takmičara puši, pa im to ne smeta... Ja to nisam verovao dok nisam pogledao fotke sa takmičanje, behaind the scene.... Ja lično, ne pušim više od 10 godina...
                                Uopce me ne cudi sto skoro nijedan nije dogurao daleko, daleko.
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X