Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    mnogo ste skupi
    gledam kod todorica kila od kikirikija je 50kn, doduse ne vidim kakav je nutritivni sastav, takoder sam skuzio da ga nemaju u svim ducanima. ista stvar i za lidl

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by 50-kilas View Post
      S čime jedete rižu, a da to nije meso? Ja sam je jeo s tunom i bilo je prefino, ali čini mi se da već svjetlim u mraku od toliko tajvanske tune hhh. Ne znam baš kuhati pa sam mislio možda probati rižu s kuhanim jajima i majonezom, jel bi moglo to fino biti? Znam, znam, najbolje probati i vidjeti, al pitam svejedno, možda netko zna
      Ne sjecam se kad sam zadnji put jeo rizu vecinu vlakana i uh unosim iz zobenih...

      Nije lose sa jajima (ne kuhanim).
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Sta kazete na ove cokoladice iz DM-a ?

        45 gr,175 kalorija ( banana i chocolate and cookies okusi )

        P- 12 UH - 20 i M - 5

        Okusi su super,cijena jos bolja ( 5,90 kn ),jedino proteini nisu whey vec sojin izolat...

        dm.png
        http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
        BB AND THIS !

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by emperor View Post
          Sta kazete na ove cokoladice iz DM-a ?

          45 gr,175 kalorija ( banana i chocolate and cookies okusi )

          P- 12 UH - 20 i M - 5

          Okusi su super,cijena jos bolja ( 5,90 kn ),jedino proteini nisu whey vec sojin izolat...

          [ATTACH=CONFIG]18862[/ATTACH]
          Pa bolje je to nego Mars, Snikers, Twix, kinder bueno i sl....
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Eto jos jedan razlog za pretilost,nije genetika kriva i teske kosti nego i podsvijest


            Researchers from the Montreal Neurological Institute and Hospital of McGill University in the US, have discovered that our brain subconsciously makes decisions on what food to eat based on the food’s calorie content. The findings which are published in the journal Psychological Science, could explain why many people choose high calorie foods.
            "Earlier studies found that children and adults tend to choose high-calorie food" said Alain Dagher, neurologist and lead author of the study, in a press release. "The easy availability and low cost of high-calorie food has been blamed for the rise in obesity. Their consumption is largely governed by the anticipated effects of these foods, which are likely learned through experience.”


            http://www.sciencealert.com.au/news/20142110-26369.html
            http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
            BB AND THIS !

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Ljudi, evo rešenja..... Ko je na dijeti, ko jede clean, ko je BB puritanac, ovo je prava stvar za njega....

              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Di kupiti kvaliteteno maslinovo ulje?
                Treba biti jako gorko to znači da je kvalitetno

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Ja sam letos kupio 2 limenke po 5 litara u Grčkoj. Sa Krita je maslinovo ulje. Cena 13 € za 5 litara, extra devčansko.

                  Mogu ti reći da je ukusnije i bolje od svih ovih koje sam do sada kupovao po hipermarketima tipa IDEA, Mercator i sl....


                  Počeo sam da ga trošim nemilice..... I nije gorko....
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by Dača View Post
                    Ja sam letos kupio 2 limenke po 5 litara u Grčkoj. Sa Krita je maslinovo ulje. Cena 13 € za 5 litara, extra devčansko.

                    Mogu ti reći da je ukusnije i bolje od svih ovih koje sam do sada kupovao po hipermarketima tipa IDEA, Mercator i sl....


                    Počeo sam da ga trošim nemilice..... I nije gorko....
                    Trebalo bi bit gorko, što je više gorko znači da je zdravije

                    ma to iz ducana niš ne valja, treba domače kupit samo ne znam gdje, na placu ima svakakvih

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Pozdrav svima, imam jedno pitanje, da li ujutro prije škole mogu pojesti 4 čitava jajeta, trening mi je poslije škole ovo pitam zbog toga jer sam citao da ne treba uzimati masti prije treninga ali kod mene imaju vremena da se probave ?

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by buff View Post
                        Pozdrav svima, imam jedno pitanje, da li ujutro prije škole mogu pojesti 4 čitava jajeta, trening mi je poslije škole ovo pitam zbog toga jer sam citao da ne treba uzimati masti prije treninga ali kod mene imaju vremena da se probave ?
                        Slobodno i više možeš. Samo bi bilo poželjno nakon treninga pojesti obrok P+UH.

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Rijeka87 View Post
                          Ne sjecam se kad sam zadnji put jeo rizu vecinu vlakana i uh unosim iz zobenih...

                          Nije lose sa jajima (ne kuhanim).
                          Meni je već muka od riže hh Jedem onu recesijsku, bijelu, za 5kn skoro svaki dan zbog financija. Moram se prebacit malo na tjesteninu da iznenadim tijelo, a jedem ju s kuhanim jajima i majonezom kao što sam pitao gore. Nije loše, u početku je bilo malo čudno, ali je OK. Ubacim još neke krastavce ili rajčicu i to je to. *emti studentski đeparac...

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by pasta View Post
                            Slobodno i više možeš. Samo bi bilo poželjno nakon treninga pojesti obrok P+UH.
                            Poslije treninga jedem 6-7 bjelanaka + 100gr. riže

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Kad pecete meso kako izracunati masti koje ste dodali pecenjem?

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Originally posted by GUGI123 View Post
                                Kad pecete meso kako izracunati masti koje ste dodali pecenjem?
                                2 x promjer tave/količina dodanih masti

                                Comment

                                Working...
                                X