Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Megara View Post
    nije nego se tebi ne svidja sto ce uspjeti zadar muscle mayhem, a splitski nije
    Splitska kolonija je uvljerljivo najbronija na forumu. Hvala.

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    Pa ko kaze da nije, premiuma vidim u teretani redovito, jos se samo triba s bobbyem dogovorit, ima vrimena. :P
    A cini mi se da bi bolje bilo da dogovorimo neko veliko druzenje na jadranu ovo lito. Kad bude ultra festival recimo.

    Uostalom, sta mudrujes ti? Ti ionako neces bit pozvana.
    Nema druzenja za one koji rade manje od 80kg na SQ.
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by SLAVA86 View Post
      ... odakle krava na grani ...
      na trening moze ali mene nemojte vodit u sminkerske teretane nemam opremu
      ja sam tipicni odrapanac... inace moze
      Slažem se ..ja treniram doma, ne mogu sad ići u neku fensi šmensi teretanu..najbolje da odradimo neki cardio skupa, brza šetnja npr.

      Originally posted by Megara View Post
      p.s. jela sam danas ledo sladoled (inb4 haos- UFITANO) zove se `dalmacija`
      Znaš ti što valja Uživaj dok možeš
      Simplify.

      There are no shortcuts to any place worth going.

      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
      HARDER.


      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Ma jesi normalan, malo je 80kg. Triba stavit granicu od 120 da smo sigurni da to nece imat do lita, problem je samo sta onda ni Daca nece moc doc. hehehe

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Decki ja sam od ponedjeljka na dijeti, sto znaci da sma na ljeto cirka 6-7% BF, pa bi se rado druzio s curama i vama "do you even lift" momcima Mozda jesam ozenjen ali bogami necete yebati kraj mene , ja cu sve izbariti i pokupiti se doma, SAM, e!

          P.s cure nisam vas ubrajao u vulgaran rijecnik, mislio sam na Maximusove cehinje
          Last edited by WTF; 19-02-14, 14:46.

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Originally posted by Maximus1950 View Post
            Ma jesi normalan, malo je 80kg. Triba stavit granicu od 120 da smo sigurni da to nece imat do lita, problem je samo sta onda ni Daca nece moc doc. hehehe
            Granica nek bude 150 DL, Daca moze posto ne radi DL jer i sam kaze da je prerasta tu vjezbu

            Svi znamo koja se zenska na forumu trudi s DL, ali neeeeeeeee ide bas tako Nek se ona odmara uz Ledo sladoled dok nas meeting bude trajao
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by WTF View Post
              Decki ja sam od ponedjeljka na dijeti, sto znaci da sma na ljeto cirka 6-7% BF, pa bi se rado druzio s curama i vama "do you even lift" momcima Mozda jesam ozenjen ali bogami necete yebati kraj mene , ja cu sve izbariti i pokupiti se doma, SAM, e!

              P.s cure nisam vas ubrajao u vulgaran rijecnik, mislio sam na Maximusove cehinje
              Ima san priliku u par navrata druzit se sa zagrepcankama i naucia san da njima "zbarit" ne znaci isto sta i nama. Pa eto, vodi racuna i o tome, da nebi bia krivo shvacen.

              Budimo realni, iman vise kose od tebe, curama se ionako ne svidja previse zila tako da je 8-10% BF taman, i najbitnije, od jegera dobijen carobne moci uvjeravanja zena. A svima cu te predstavljat ko svog mladolikog tatu. Ti mozes mame a ja kceri, ili obratno, kako god ti je draze.

              Originally posted by Premium.Better View Post
              Granica nek bude 150 DL, Daca moze posto ne radi DL jer i sam kaze da je prerasta tu vjezbu

              Svi znamo koja se zenska na forumu trudi s DL, ali neeeeeeeee ide bas tako Nek se ona odmara uz Ledo sladoled dok nas meeting bude trajao
              Daca je vec u godinama, njega cemo pustit. O kellyu vise ne smin, jos cu i ban dobit.

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Wtf prijatelju ti si inace slatkorijeciv jos ako im uputis koji epitet (debelo krme)..
                ma sta ti kako izet kaze jos opalis koju samarcinu ma neces ostat od njih

                Sent from my RM-914_eu_croatia_433 using Tapatalk
                Nije sramota past vec ostat lezat!

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by SLAVA86 View Post
                  Wtf prijatelju ti si inace slatkorijeciv jos ako im uputis koji epitet (debelo krme)..
                  ma sta ti kako izet kaze jos opalis koju samarcinu ma neces ostat od njih

                  Sent from my RM-914_eu_croatia_433 using Tapatalk
                  hmmmm, osim šamarčine sve 5

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    A svima cu te predstavljat ko svog mladolikog tatu. Ti mozes mame a ja kceri, ili obratno, kako god ti je draze.
                    To mi je ScuderiaBull napravio u Zagrebu na kavi. I jos zena stala i gleda...hmhm...kao nema sanse ali isto zamisljeno gleda

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Originally posted by Maximus1950 View Post
                      curama se ionako ne svidja previse zila
                      wut?!
                      so, so wrong...


                      Originally posted by Maximus1950 View Post
                      Ima san priliku u par navrata druzit se sa zagrepcankama
                      zaboravio si 'nomsayin'
                      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by SLAVA86 View Post
                        eee jbg nema veze ima ljeta pa na kupanje u ZD
                        kod mene moze dvoje
                        Pripisujem se za listu za kupanje

                        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by vea View Post
                          Pripisujem se za listu za kupanje
                          Zadar ili Split? Ne moze oboje
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by Premium.Better View Post
                            Granica nek bude 150 DL, Daca moze posto ne radi DL jer i sam kaze da je prerasta tu vjezbu

                            Znači 150 DL je upad? Mogao bi ja početi više jesti, da dođem i ja, da vidim kako je to družiti se s bilderima, možda me i ugleda koja djevojka hahah
                            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Toorop View Post
                              Znači 150 DL je upad? Mogao bi ja početi više jesti, da dođem i ja, da vidim kako je to družiti se s bilderima, možda me i ugleda koja djevojka hahah
                              Tako je! Vidis da su u Zadru svi na dijeti
                              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                              ----------------------------------------------------------------
                              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Nisu oni dorasli splićanima, a? (malo potpaljujem vatru hahah)


                                Mogao bi mod ovo sve u CHAT prebacit da ne spamamo tu
                                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                                Comment

                                Working...
                                X