Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by WTF View Post
    Koliko masti je u igri?
    Po knjizi:

    P - min 150g, a preporucuje se 2g/kg
    M - ostatak kalorija (odrzavanje - 500)

    Dodatno:
    Sol - 5g
    Kalij - 1g
    Magnezij - 300mg
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Da da, to pricas o keto, to mi je jasno. Nego ili mi je promaknulo ili Dača nije napisao masti u onoj shemi pa me zanima kod njega kako bi to islo.
      Ali i ako bi stavio M visoko opet je pre kratko da se puni 4-ti dan.
      Nije mi jasno kakva bi to ketoza od 2 dana bila, premalo mi se cini...

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Konkretno :

        90kg muskarac:
        2400kalorija
        P 160
        Uh 10g (povrce)
        M 191

        EDIT: nisam dobro procitao.. Mislis na masti u ta dva dana punjenja? Masti 15% kalorija
        Last edited by neuk; 20-02-14, 17:54.
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          Originally posted by WTF View Post
          Pa da... Upravo to...
          Ja sam sebe sad bacio na 250g Uh i 100m pa mi nije svejedno nakon sto sam navikao jesti a ne mogu zamisliti uopcr zero carb prva 4 dana.
          Zato me zanima koliko je masti u igri...
          Nisam ja siguran da tu imaš baš neka ograničenja za masti, sem što jedeš clan hranu (standardnu) i pratiš kalorije, da ne budeš u suficitu...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Znaci prehrana je keto prehrana po tome sto kazes.
            Jedina razlika je sto bi bio 2 dana u ketozi umjesto cirka 6? Ili ja nesto ne kopcam ovdje

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Ukratko, da.
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Nemam pojma kako bi to funkcioniralo i rado bi saznao/naucio. Pa ako krenes opsirno pisi o svemu.

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Originally posted by Dača View Post
                  Verovatno pogrešno spremaš zobene...

                  Stavi ih uveče u vodu (porciju koju nameravaš pojesti za doručak), ujutru izvadiš, zaliješ jogurtom, ubaciš orašaste plodove i to je to...

                  Nema gasova... Isparili tokom noći..
                  hvala Dača!
                  "Veni,Vidi,Vici"

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by WTF View Post
                    Nemam pojma kako bi to funkcioniralo i rado bi saznao/naucio. Pa ako krenes opsirno pisi o svemu.
                    Imam vremena do 20.marta, još mesec dana...

                    A o ovome ću se još informisati, da kad krenem, bude to ono pravo. Želim maksimalne rezultate.

                    Ako to znači da neću imati snage za velike težine, nije bitno. Bitno da topim salo.

                    Mada mi se čini, da dok sam bio nekoliko meseci na dijeti prošle godine, da sam najveći efeketa postigao upravo na taj način što sam pet dana imao strogu dijetu, a vikendom se opustio u hrani. OK, daleko je to od neke ozbiljnije BB dijete, ali u onoj fazi je dalo rezultate.
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Ispricavam se sto upadam,ali samo da pitam jel puno uzimati 25 g deksteroze na mojih 83 kg jer mi se cini nekako da se prenaglo debljam,a pogotovo na prsima..inace dnevno unosim 200 g Ug i min 200 P

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by dimitrov1993 View Post
                        Ispricavam se sto upadam,ali samo da pitam jel puno uzimati 25 g deksteroze na mojih 83 kg jer mi se cini nekako da se prenaglo debljam,a pogotovo na prsima..inace dnevno unosim 200 g Ug i min 200 P
                        Ja unosim 75g poslije treninga. 25g dex i 50g maltodex + 40g whey + 5glutamin

                        Mozes stavit i vise. Zavisi kakve ciljeve imas. Meni je masa pa stavim poprilicno
                        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                        ----------------------------------------------------------------
                        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by Premium.Better View Post
                          Ja unosim 75g poslije treninga. 25g dex i 50g maltodex + 40g whey + 5glutamin

                          Mozes stavit i vise. Zavisi kakve ciljeve imas. Meni je masa pa stavim poprilicno
                          hmm ja stavljam 25 g dex i 40g weya nakon toga sat vremena kruti obrok..Strah me da ne dobijem puno sala jer vidim da se nakuplja ali mi se i snaga povecava,ili mi se to cini jer dnevno dosta pijem vode i mljijeka pa sam nadut sav...

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Originally posted by Premium.Better View Post
                            Meni su se kuhana jaja pocela gaaaaaadit. Mrzim ih, ali opet moram ih nekako pojest. Danas sam poceo radit neke omlete ujutro, puno bolje
                            Ja ih jedem s nutellom.


                            @Daca: Nije da prosipam hejt, covik je napravia odlican posao kada se usporede te dvi slike, al cinjenica je da je uvuka drob a trbusnjaci se ne vide, i dalje je na 14-15% BF. Ima li nekih novijh slika sa te dijete ili mu je to bia vrhunski domet? Malo zbunjujuce, s obzirom da je natjecatelj...

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Maximus1950 View Post
                              Ja ih jedem s nutellom.


                              @Daca: Nije da prosipam hejt, covik je napravia odlican posao kada se usporede te dvi slike, al cinjenica je da je uvuka drob a trbusnjaci se ne vide, i dalje je na 14-15% BF. Ima li nekih novijh slika sa te dijete ili mu je to bia vrhunski domet? Malo zbunjujuce, s obzirom da je natjecatelj...
                              Ma ima naravno... Nego mi glupo da se hvalim tuđim rezultatima...

                              https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...78704560_n.jpg

                              https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...52932035_n.jpg
                              Last edited by Dača; 20-02-14, 20:58.
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Pa to daj!
                                Po tvom prvom postu, covik ispada amater jbt. Brutalno izgleda.

                                Comment

                                Working...
                                X