Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što raditi za dubinu leđa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Dubina ledja

    Kako ne mozes zgibove s tolkim ledjima? Cudno mi je to. Uglavnom ja bi ti preporucio i zgibove i veslanje da radis. Mrtvo ne bih izbacivo nikako.

    Comment


    • #17
      Re: Dubina ledja

      Originally posted by Argentum View Post
      Osim navedenog pronacioni zgibovi ce ti dati estetiku, ali gustinu ledja i snagu supinacioni. Naravno, ako ih radis kako treba. Mislio sam da je to individualan osjecaj, ali to mi je potvrdilo vise ljudi. Uostalom vidim i po sebi.
      Varas se... ://
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • #18
        Re: Dubina ledja

        Originally posted by TajmM View Post
        Kako ne mozes zgibove s tolkim ledjima? Cudno mi je to. Uglavnom ja bi ti preporucio i zgibove i veslanje da radis. Mrtvo ne bih izbacivo nikako.
        Imam slabe ruke pa zato ne mogu, kad dodjem do otkaza ledja ne bole a ruke bole

        Comment


        • #19
          Re: Dubina ledja

          Originally posted by Buducnost View Post
          Imam slabe ruke pa zato ne mogu, kad dodjem do otkaza ledja ne bole a ruke bole
          kao i na lat masini i na veslanju...ruke ti trebaju biti kao "kuke" .....trebas vuci sa ledima....koncentrirat se na to da spajas lopatice ne da se povlacis samo sa rukama...onda ce ti ruke velik dio posla odradit sto nije cilj.....mislim normalno je da one isto rade,ali primarno su leda u pitanje i na to trebas razmisljat kad radis i na to se koncentrirat
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • #20
            Re: Dubina ledja e

            Originally posted by dominik11 View Post
            kao i na lat masini i na veslanju...ruke ti trebaju biti kao "kuke" .....trebas vuci sa ledima....koncentrirat se na to da spajas lopatice ne da se povlacis samo sa rukama...onda ce ti ruke velik dio posla odradit sto nije cilj.....mislim normalno je da one isto rade,ali primarno su leda u pitanje i na to trebas razmisljat kad radis i na to se koncentrirat
            Pokusat cu iduci trening! Nisam pokusavao ima mjesec dana. Jucer sam na lat masini bez problema odradio 3X40-45kg.

            Comment


            • #21
              Re: Dubina ledja e

              Originally posted by Buducnost View Post
              Pokusat cu iduci trening! Nisam pokusavao ima mjesec dana. Jucer sam na lat masini bez problema odradio 3X40-45kg.
              ma kilaza je apsolutno ne bitna....koncentriraj se na to da pravilno radis i da pogadas misic koji trebas,a ne koliko kila....sve ce to doci sa vremenom.....ne znam kakvi su ti treninzi,ali kad ne radis ruke ili leda napravi koji zgib....koliko mozes i tako svaki trening....to ono prije nego pocnes sa pravim treningom..i be vec...ulozi u to tako neko vrijeme i budes mogao ih radit.....
              This is your life and it’s ending one minute at a time

              Comment


              • #22
                Re: Dubina ledja e

                radi zgibove 2 puta tjedno, osim sa ledjima radi ih i prije nogu... tako ces brze napredovat

                Comment


                • #23
                  Re: Dubina ledja e

                  Originally posted by Buducnost View Post
                  Pokusat cu iduci trening! Nisam pokusavao ima mjesec dana. Jucer sam na lat masini bez problema odradio 3X40-45kg.
                  Koliko dugo ides u teretanu?
                  Ako ides duze od 2 mjeseca 60kg na lat masini bi vec trebao raditi barem.
                  Tesko ces zgibove moci raditi ako ovoliko samo radis lat puldowns,ali sto dominik rece tezina nije bitna sve dok imas dobru formu i dizes kilaze svaki trening.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Dubina ledja e

                    Originally posted by Adis View Post
                    Koliko dugo ides u teretanu?
                    Ako ides duze od 2 mjeseca 60kg na lat masini bi vec trebao raditi barem.
                    Tesko ces zgibove moci raditi ako ovoliko samo radis lat puldowns,ali sto dominik rece tezina nije bitna sve dok imas dobru formu i dizes kilaze svaki trening.
                    ja ni ne znam koliko na kojoj masini dizem jer na dosta sprava nema oznacena kilaza i meni je nebitno....ja zigove ni dipseve nisam mogao radit godinu dna kako sam isao u teretanu tako da nemoj se puno opterecivat s tim....jedan po jedan i bude vec bez brige samo budi uopran i pravilno radi....sve vjezbe naravno
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • #25
                      Re: Dubina ledja e

                      odvajam preko 300 a ne pamtim da sam ikad uradio lat pulldown sa vise od 75kg

                      cemu ?
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • #26
                        Re: Dubina ledja e

                        Eto sutra noge radim, pa cu pokusat. Izvjestim vas. Inace mislim da barem u mom slucaju kilaza nije mjerodavna. Ovisi sve koja mi je vjezba po rasporedu, i ovisi kakvog sam raspolozenja. Cisti primjer propadanja. Kad ih radim na pocetku 3X10 ko iz picke a iduci trening kad sam ih radio na kraju doslovno se nisam mogao dignut. E sad ne znam je li to do opceg umora, lose suplementacija, mentalnog stava kad ulazis na trening. Nemam pojma, prevelike su mi razlike. Jedan trening radim cucanj sa 60kg a drugi izbacim 80 ko tamo se.


                        3 mjeseca sam u teretani ali mora se uzet u obzir da sam prvi mjesec sve vjezbe ucio kako se izvode i trudio se sto pravilnije sa manjom kilazom. Takodjer prehrana mi nije valjala. Zadnja 2 mjeseca puno ozbiljnije radim a i vidi se na meni i kilazam koje dizem.
                        Evo npr. danas. Ujutru 3 kuhana jaja uz kruh(bez zumanjka, inace mi je ruzno), do odmora u skoli grickam bademe/indijski orah otprilike 150 grama, podne odmor pileci fileti sa zelenom i kupusom, onda nastavim jos 150 grama badema u skoli do rucka, za rucak junetina sa makaronima, onda whey poslije treninga pa nedugo zatim 2 kuhana jaja ili tunu, pred spavanje zobene pahuljice s mlijekom.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Dubina ledja e

                          Originally posted by Buducnost View Post
                          Eto sutra noge radim, pa cu pokusat. Izvjestim vas. Inace mislim da barem u mom slucaju kilaza nije mjerodavna. Ovisi sve koja mi je vjezba po rasporedu, i ovisi kakvog sam raspolozenja. Cisti primjer propadanja. Kad ih radim na pocetku 3X10 ko iz picke a iduci trening kad sam ih radio na kraju doslovno se nisam mogao dignut. E sad ne znam je li to do opceg umora, lose suplementacija, mentalnog stava kad ulazis na trening. Nemam pojma, prevelike su mi razlike. Jedan trening radim cucanj sa 60kg a drugi izbacim 80 ko tamo se.
                          .
                          pomalo od svega...ni ja ne mogu jednako kvalitetno odradit poslije 12 sati smjene kao kad se ujutro naspavam i odem kad je poluprazna teretan i nitko me ne smeta....ali najvaznije je u galvi...nemoj pun mislit na druge stvari....stanje "zena" hahahah ti i zeljezo i udri sto mozes jace,....sve je u stavu
                          This is your life and it’s ending one minute at a time

                          Comment


                          • #28
                            Re: Dubina ledja e

                            Originally posted by Buducnost View Post
                            Eto sutra noge radim, pa cu pokusat. Izvjestim vas. Inace mislim da barem u mom slucaju kilaza nije mjerodavna. Ovisi sve koja mi je vjezba po rasporedu, i ovisi kakvog sam raspolozenja. Cisti primjer propadanja. Kad ih radim na pocetku 3X10 ko iz picke a iduci trening kad sam ih radio na kraju doslovno se nisam mogao dignut. E sad ne znam je li to do opceg umora, lose suplementacija, mentalnog stava kad ulazis na trening. Nemam pojma, prevelike su mi razlike. Jedan trening radim cucanj sa 60kg a drugi izbacim 80 ko tamo se.


                            3 mjeseca sam u teretani ali mora se uzet u obzir da sam prvi mjesec sve vjezbe ucio kako se izvode i trudio se sto pravilnije sa manjom kilazom. Takodjer prehrana mi nije valjala. Zadnja 2 mjeseca puno ozbiljnije radim a i vidi se na meni i kilazam koje dizem.
                            Evo npr. danas. Ujutru 3 kuhana jaja uz kruh(bez zumanjka, inace mi je ruzno), do odmora u skoli grickam bademe/indijski orah otprilike 150 grama, podne odmor pileci fileti sa zelenom i kupusom, onda nastavim jos 150 grama badema u skoli do rucka, za rucak junetina sa makaronima, onda whey poslije treninga pa nedugo zatim 2 kuhana jaja ili tunu, pred spavanje zobene pahuljice s mlijekom.
                            Bolje ujutro zobene, posni sir pred spavanje

                            Comment


                            • #29
                              Re: Dubina ledja e

                              Originally posted by Tiger View Post
                              Bolje ujutro zobene, posni sir pred spavanje
                              još bolje ujutro zobene sa 100g posnog zbog totalne iskoristivosti, posni sir pred spavanje sa 20g zobenih da se upotpuni profil aminokiselina.
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • #30
                                Re: Dubina ledja e

                                A sta cu s jajima?

                                Comment

                                Working...
                                X