Announcement

Collapse
No announcement yet.

koje suplemente kupiti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: koje suplemente kupiti?

    ovaj trace 4 neki sheik

    Comment


    • #62
      Re: koje suplemente kupiti?

      Originally posted by marko15 View Post
      ovaj trace 4 neki sheik
      haha kak si došo do tog zaključka
      Originally posted by darios
      pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

      Comment


      • #63
        Re: koje suplemente kupiti?

        Originally posted by Trace_4 View Post
        haha kak si došo do tog zaključka
        Originally posted by Trace_4 View Post
        treniram već 7g i jednostavno nekad mi se stvarno ne da jest.. tak da kad se zalomilo jedan perido kad sam imao wheya puno 2-3tjedan sam tuko samo whey.. svakih sat vremena, dva sata ovisno o siutacijama u toku dana whey i zobene u sheke i to je to.. nekad solo sa mljekom..


        a eto ucinilo mi se skupo.. ali sad kad sam izracunao i nije nesto extra skupo (ako imas cca 80 kg vjerovatno si oko 260g dnevno uzimao, znaci 3 tjedna ukupno cca 5500g) - 800-900kn... skupo je, ali ne toliko da nebi bilo izvedivo

        Comment


        • #64
          Re: koje suplemente kupiti?

          Originally posted by Trace_4 View Post
          @wtf sve stoji što si reko i isplativije je.. al situacija je malo složenija, ne bih ovdje o tome ako te zanima (pm).. da imam vlastita primanja sigurno nebi kupovao ostalu hranu nego whey whey i samo whey jer bih ušparao dosta a nebih bio zakinut za rezultate ... treniram već 7g i jednostavno nekad mi se stvarno ne da jest.. tak da kad se zalomilo jedan perido kad sam imao wheya puno 2-3tjedan sam tuko samo whey.. svakih sat vremena, dva sata ovisno o siutacijama u toku dana whey i zobene u sheke i to je to.. nekad solo sa mljekom..

          hrana u smislu izvora proteina ima prednost kad se ti najedeš fino sit si.. no stomak nezna jesi ti pojeo piletinu ili whey on svu hranu probavlja u smislu da iz nje izvuku aminokiseline, minerali itd.......... želudac ima receptore za količinu hrane i volumen hrane i na to reagira mozak a ne na to jesi pojeo priteine iz sira ili iz wheya.. whey će se u odnosu na sir brže apsorbirat ali ti opet popiješ whey i toj to

          jedan natjecatelj i trener koje poštujem i cijenim iznimno spremao se za natjecanje da jede npr kilu ipo mesa svaki dan a jednom da to meso i ostalo zamjeni wheyom i rekao je da razliku nije primjetio..

          this this this
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #65
            Re: koje suplemente kupiti?

            Originally posted by marko15 View Post


            a eto ucinilo mi se skupo.. ali sad kad sam izracunao i nije nesto extra skupo (ako imas cca 80 kg vjerovatno si oko 260g dnevno uzimao, znaci 3 tjedna ukupno cca 5500g) - 800-900kn... skupo je, ali ne toliko da nebi bilo izvedivo
            tako nekako.. samo što nije bilo 800-900.. nego matrix whey okruglo 500kn 5kg i bio je jako gadan da je to strašno.. pa sam se potrudio da se što prije popije.. jer sam u među vremenu zaradio za mp vreću od 5g
            Originally posted by darios
            pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

            Comment


            • #66
              Re: koje suplemente kupiti?

              -pa nije skupo ako je 500kn 5kg,di to nabavljas ako nije tajna? a gledaj,ti kazes kad bi imao para whey bi ti bio glavni obrok,znaci whey i posni od P,a sto se onda svagdje pise da je to samo DODATAK?? a ti bi samo njega koristio?

              Comment


              • #67
                Re: koje suplemente kupiti?

                Originally posted by ibro10 View Post
                -pa nije skupo ako je 500kn 5kg,di to nabavljas ako nije tajna? a gledaj,ti kazes kad bi imao para whey bi ti bio glavni obrok,znaci whey i posni od P,a sto se onda svagdje pise da je to samo DODATAK?? a ti bi samo njega koristio?
                ako su ti ovo godine u nicku onda je razumljivo to što pitaš lol

                ugl.. i na tarabama piše ona stvar pa je nema..

                tako je whey deklariran kao dodatak prehrani.. zašto je tako deklariran to moraš nekog drugog pitat, samo mali postotak sveukupnog wheya kao sirovine odlazi u svrhu "dodatak prehrani u obliku suplemenata" ostalih neznam točno ali cca 70% wheya se korisiti kao glavni sastojak bejbi hrane.. znači one male bočice što jako mala djeca jedu imaju wheya.. one samo to jedu ? kak to ?
                Originally posted by darios
                pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                Comment


                • #68
                  Re: koje suplemente kupiti?

                  Mislim da se ovdje štošta krivo shvaca. Whey je protein, protein koji imamo i u mesu, bjelanjku, bla...bla... Ono sto je trejsi htio reci je da je protein protein, bez obzira od kud dolazi, i u pravu je. Whey je dodatak prehrani i tako je vjerovatno deklariran jer nije hrana, vec napitak, dodatak.
                  Od wheya sigurno ne mozes zivjeti, jer bi umro od gladi, ali da mozes i da zasiti kao meso, ja bih ga prvi uzimao u kilama jer bi bilo lakse, brže i jeftinije za unijeti P u organizam.

                  Comment


                  • #69
                    Re: koje suplemente kupiti?

                    trebate poceti vise gledati makro i mikrovrijednosti hrane nego sta ljudi misle o njima...
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #70
                      Re: koje suplemente kupiti?

                      Idući tjedan idem kupiti neki whey pa me zanima šta misite koji da uzmem i koja su vaša iskustva sa ovim navedenim Whey-om: dymatize elite ili gold whey ON
                      Some people dream of success while others wake up and work hard at it!!!

                      Comment


                      • #71
                        Re: koje suplemente kupiti?

                        dobro , iz cijele ove priče znači da bih trebao kupiti whey, amino i omegu 3 jer me muči isti problem. Želim masu.

                        Comment

                        Working...
                        X