Announcement

Collapse
No announcement yet.

koje suplemente kupiti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • koje suplemente kupiti?

    do sada sam samo jednom kupio suplement, to je bio od weidera mega mass 2000, medutim to je bilo prije godinu dana i tad sam bio ko cackalica mrsav.. sada sam debel pa mislim da mi to nije najbolji izbor ovoga puta a i malo ozbiljniji mislim bit ovaj put

    znaci eto imam 900kn sada i za to bi htio kupit neke suplemente koje cu imat bar 2 mjeseca pa molim nekoga da mi napise sto bi trebao odnosno sto je najpametnije uzet.. molim da mi linkate suplement iz web shopa ako ga tamo ima, ako nema onda dajte tocan naziv proizvoda..

    pokuso sam sebi slozit popis na osnovu toga sto sam citao forum, medutim to izgleda ovak, pogledam kreatin vidim sta nudi, otvorim opis sljedeceg nekog suplementa npr ovo za povecanje testosterona i opet vidim da i on svasta zanimljivo nudi.. pa kako da onda donesem odluku sta kupit kad ne raspolazem sa milijunima da pokupujem sve

  • #2
    Re: molim prijedlog, sto kupiti?

    prvo napiši što ti je namjera postići,ovako ti ne možemo napisati što da uzmeš.

    Comment


    • #3
      Re: molim prijedlog, sto kupiti?

      namjera mi je povecat misicnu masu..

      Comment


      • #4
        Re: molim prijedlog, sto kupiti?

        ma uvik ista prica protein+aminokiseline i mos jos omega 3

        Comment


        • #5
          Re: molim prijedlog, sto kupiti?

          Ali imaj na umu da nema tih proteina, ni suplemenata koji ce tebi dati masu ako ti ne jedes pravilno i dovoljno. Ako je hrana losa, svaki suplement je bacanje novaca!
          Commit to be fit.

          Comment


          • #6
            Re: molim prijedlog, sto kupiti?

            znam Zorro, svjestan sam toga.. to nece bit problem, red rad i disciplina, barem o tome znam dovoljno a i ima na youtube sta god treba, od recepata za obroke bogate proteinima i cijelim tutorialom kako ih spremit, a za vjezbe da i ne govorim...

            imam trenutno samo jedan problem, a to je ovo za sto sam postavio pitanje.. znaci imam 900kn i zanima me koje suplemente za to da uzmem, koji bi mi najvise pomogli?

            @crnašaka,

            protein: http://www.building-body.com/shop/su...l_whey_-_2268g

            aminokiseline: http://www.building-body.com/shop/su...300_-_120_tabl

            omega 3: http://www.building-body.com/shop/om...ter_name=omega

            619kn


            sta mislite da uzmem kreatin i ne konzumiram 5 tableta dnevno kako pise vec 2.. jel bi ista to znacilo?

            Comment


            • #7
              Re: koje suplemente kupiti?

              slobodno uzmi dvi bocice aminokiselina cak i omega 3
              pusti kreatin

              Comment


              • #8
                Re: koje suplemente kupiti?

                nakon kaj sam i dalje malo listao forum odlucio sam na ono gore troje dodat jos i L-glutamin.. takoder vidim da po aminokiselinama ljudi dosta pljuju..

                Originally posted by TitanGym_VP
                Da glutamin radi možeš skužiti ako ga uzemš pred spavanje 5g slijedeći dan ujutro imaš osjećaj da si dan i pol spavao, puno si odmoreniji, a mišići su naravno puniji, često se zapostavi taj efekt glutamina sličan creatinu odnosno za muscle fullness.
                vidjet cemo

                Comment


                • #9
                  Re: koje suplemente kupiti?

                  Originally posted by marko15 View Post
                  takoder vidim da po aminokiselinama ljudi dosta pljuju..
                  Nitko normalan ne pljuje po AK, jedina moguća primjedba je cijena, ali ima dosta ljudi kojima novac nije problem.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: koje suplemente kupiti?

                    BCAA,glutamin,whey i dekstroza za masu po meni najbolja kombinacija!
                    Some people dream of success while others wake up and work hard at it!!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: koje suplemente kupiti?

                      Puf u celo hahah a kakve to veze ima s mason,to su osnove neke od suplementacije...masa ovisi o prehrani

                      Comment


                      • #12
                        Re: koje suplemente kupiti?

                        -mislim da se od aminokiselina nemoze dobit na ''masi'' nego jednostavno te ucvrsti i odrzava to...

                        Comment


                        • #13
                          Re: koje suplemente kupiti?

                          Originally posted by SABB View Post
                          BCAA,glutamin,whey i dekstroza za masu po meni najbolja kombinacija!
                          Originally posted by ibro10 View Post
                          -mislim da se od aminokiselina nemoze dobit na ''masi'' nego jednostavno te ucvrsti i odrzava to...
                          Dečki lupetate malo, nema wheya za masu niti wheya za defku.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: koje suplemente kupiti?

                            -kuzim ja kelly sve to,al...ti kada popijes whey npr. ujutro onda si sebi osigurao proteine za dorucak koje su ti potrebne,a onako bi morao praviti 5-6 jaja,a?

                            Comment


                            • #15
                              Re: koje suplemente kupiti?

                              Originally posted by kelly View Post
                              Dečki lupetate malo, nema wheya za masu niti wheya za defku.
                              Originally posted by SABB View Post
                              BCAA,glutamin,whey i dekstroza za masu po meni najbolja kombinacija!
                              nema wheya ni za masu niti za definiciju ali on je naveo odlicnu konbinaciju suplemenata koja bi mu pomogla, bolja je ta konbinacija nego nekakav gainer, ali bez sređene prehrane nema nicega,sve je u hrani
                              "I hated every minute of training, but I said, don’t quit. Suffer now and live the rest of your life a champion."

                              Comment

                              Working...
                              X