Announcement

Collapse
No announcement yet.

Herbalife

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Herbalife način zivota....

    Herbalife sponzorira pomocu proizvoda Inter milana,,Valenciu,,Travis. M(vodeci u triatlonu),,zagrebacke tekvando sportase,,hokej itd,,prisutan je u vecini sportova,,ali njima nije cilj da neko kupi proizvod u apoteci ili trgovini i vidimo se kasnije..
    Razlog prodaje preko distributera je da oni ostanu u kontaktu sa kupcima i da im svojim poznavanjem i savjetima u prehrani i uz pomoc Herbalife proizvoda pomoognu sto je vise moguce....nisu to cudotvorni napici da ih samo pijes i lezis a rezultati ce dolaziti,,nego se treba malo i potruditi za cilj,,a tu dolazi do izrazaja distributer(savjetnik)da laicima pomogne sa novom prehranom..
    Najlakse je napravit reklamu na svakom koraku i stavit proizvode na svaku policu u trgovini,,,,oni posluju 28 godina i podatak da su 3 na new yorskoj burzi nije mala stvar,,ova godina recesije je njihova najbolja godina sto se tice zarade u 28 godina postojanja..
    Prvo istraziti onda komentirati,,sve najbolje mislim
    NO PAIN,NO GAIN

    Comment


    • #62
      Re: Herbalife način zivota....

      poslovanje tvrtke mi sorry, al nis ne znaci o kvaliteti njihovih proizvoda...
      Kolko je ljudi culo za myprotein?
      do nedavno ni ja nisam cuo, dakle relativno nepoznata marka, a odlicne cijene i zapanjujuca kvaliteta proizvoda...
      takodjer, to sto oni nekog sponzoriraju mi nis ne znaci, oni idu kupcima, umjesto da kupci idu njima... kupci prepoznaju, ili bi bar trebali prepoznat kvalitetu, a kad ni sami nis ne znaju i oce nabrzaka, prihvate ono kaj im se ponudi i prezentira... moje pare nikad nece dobit...
      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

      Comment


      • #63
        Re: Herbalife način zivota....

        Originally posted by nettrick
        Herbalife sponzorira pomocu proizvoda Inter milana,,Valenciu,,Travis. M(vodeci u triatlonu),,zagrebacke tekvando sportase,,hokej itd,,prisutan je u vecini sportova,,ali njima nije cilj da neko kupi proizvod u apoteci ili trgovini i vidimo se kasnije..
        Razlog prodaje preko distributera je da oni ostanu u kontaktu sa kupcima i da im svojim poznavanjem i savjetima u prehrani i uz pomoc Herbalife proizvoda pomoognu sto je vise moguce....nisu to cudotvorni napici da ih samo pijes i lezis a rezultati ce dolaziti,,nego se treba malo i potruditi za cilj,,a tu dolazi do izrazaja distributer(savjetnik)da laicima pomogne sa novom prehranom..
        Najlakse je napravit reklamu na svakom koraku i stavit proizvode na svaku policu u trgovini,,,,oni posluju 28 godina i podatak da su 3 na new yorskoj burzi nije mala stvar,,ova godina recesije je njihova najbolja godina sto se tice zarade u 28 godina postojanja..
        Prvo istraziti onda komentirati,,sve najbolje mislim
        Sponzorstvo ama baš ništa ne znači, McDonalds zna biti sponzor za razne sportske događaje.
        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

        Comment


        • #64
          Re: Herbalife način zivota....

          Ja nikad nisam vidio reklamu od herbalife na nekom BB natjecanju.I zato no coment!!!

          Comment


          • #65
            Re: Herbalife način zivota....

            Nije proizvod iskljucivo namjenjem bodybuildingu,,vec svima ,,i obicnim lezernim ljudiima i sportasima,,vjerovatno ima i bodybuildera
            NO PAIN,NO GAIN

            Comment


            • #66
              Re: Herbalife način zivota....

              Ako već voliš njihove proizvode napravi usporedbu njihovog tzv, wheya, mulitvitamina i čega god s nekim drugim proizvođačom i stavi sastave proizvoda ovdje da vidimo.
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment


              • #67
                Herbalife Shake Formula 1 i slična sredstva

                Čitam zadnjih dana o tom shakeu i dolazim ovdje po završni savjet.Frendica iz razreda pije jedan od tih shakeova i u jako kratko vrijeme je smršavila poprilično pa bi si i ja nabavio iste.Pošto želim smršaviti a ne BB ja vjerujem da doista pomažu ali istraživanjem po netu sam vidio kako imaju neke štetne sastojke i da uzrokuje jo-jo efekt te da se sve vrati u roku pola godine ili manje od prestanka korištenja.Zanimaju me mišljenja onih koji znaju o tome od mene i svih njih sa neta te onih koji su probali.Ako ne valja ima li kakvo sredstvo slično ili isto tome bez jo-jo efekta (ako ga ovo uopce ima) a da služi kao zamjenski obrok i pomaže u mršavljenju?

                Comment


                • #68
                  Re: Herbalife Shake Formula 1 i slična sredstva

                  Imaš tu temu o Herbalifeu, pa si prostudiraj. Bio sam ja na razgovoru kod njih i zaključno - PRESKUPI PROTEINI SOJE! Ako želiš smršaviti, složi si prehranu i kardio, malo utega i proći ćeš višestruko jeftinije i s boljim rezultatima. No pain - no gain, a ti kako želiš.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • #69
                    Re: Herbalife Shake Formula 1 i slična sredstva

                    Idem u teretanu 3-4 puta tjedno ali otkad idemo jos sam se vise udebljao

                    Comment


                    • #70
                      Re: Herbalife Shake Formula 1 i slična sredstva

                      Bjezi od Herbalife - a kao od vraga.
                      There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                      Comment


                      • #71
                        Re: Herbalife

                        Pa naravno da je laž da se od toga mršavi. Imaju određeno tržište na koje ciljaju i imaju vrhunski marketing prilagođen za to tržište (naivni ljudi).
                        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                        Comment


                        • #72
                          Re: Herbalife

                          znači ne postoje ni nikakvi slični proizvodi koji mogu pomoći? ah ma kvragu svi ti suplementi nikakve koristi od njih kad se sve nakraju svodi na isto

                          Comment


                          • #73
                            Re: Herbalife

                            Čitaj tu sve teme na forumu - upiši u search - definicija, mršavljenje, salo, kardio. Za mršaviti moraš biti u kalorijskom deficitu.
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #74
                              Re: Herbalife

                              Zaobiđi to, kao što su ti i savjetovali, znam da bi svi htjeli dobro izgledat bez znoja i truda ali to neide tako, prijateljica ti nije kile izgubila zbog toga shake-a nego jer se izgladnjivala, čim počme opet jest vratit će kile u tren. Smršaviti kvalitetno znači smršaviti polako i kile se neće vraćat.
                              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                              Comment


                              • #75
                                Re: Herbalife

                                nabavio sam herbalife protein dzabe jednu kutijicu (500g)...zanima me jeli mogu to ubaciti ujutro u prehranu umjesto jaja koji trenutno jedem na tone..???

                                Comment

                                Working...
                                X