Announcement

Collapse
No announcement yet.

Herbalife

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Herbalife nacin zivota....

    Herbalife je samo preskupo smeće prepuno soje i ništa drugo, to je također porez na budale, jer davati tolike pare za to smeće nije baš normalno.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #47
      Re: Herbalife nacin zivota....

      jedan prijatelj je isao na herbalife dijetu...izgubio je dosta kila,ali stvari ovako stoje-on je mjenjao dva obroka sa proteinskim praskom,znaci dorucak i veceru,a jeo je samo rucak!kako to moze biti zdravo???usto sve je soja da bude jos gore...izgubio je sve samo ne salo...
      Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

      Comment


      • #48
        Re: Herbalife nacin zivota....

        Originally posted by nettrick
        Htio bi malo viditi dali ljudi ovdje znaju sta je to herbalife?
        Osobno koristim quickstart paket mjesec dana(shake,,multivitamini i minerali i fiber(vlakna),,a i poceo sam raditi kao nezavisni distributer.
        Ako neko koristi ili je upoznat sa herbalife proizvodima pa neka izlozi vlastita iskustva.
        Zato ih i hvališ...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #49
          Re: Herbalife nacin zivota....

          vjerojatno,samo ni cijene im nisu normalne,rade bi uzeo neke proteine a ne ovo od 700kn sta netraje niti mjesec dana,pa bi bar to roka...
          Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

          Comment


          • #50
            Re: Herbalife nacin zivota....

            Otakad se tu smiju stavljat linkovi drugih webshopova? Znam da ne smiju!
            I ne valja to ništa, em zbog soje, em zbog cijene, em zbog loše biološke vrijednosti. To je za debele sredovječne žene koje puše komercijalne trikove dolaženja do ljepote! Tipa nehrđajući lonci i stomak eliminator mrežni marketing!

            Comment


            • #51
              Re: Herbalife nacin zivota....

              zacudila bi se,ali to vecinom muski kupuju...bio sam na njihovoj prezentaciji i to je tragedija...sve sami muski,tu i tamo koja zenska,ali tvrde da su izgubili 50kg, ali i ja bi izgubio 100kg da ih imam viska kada nebi jea nista...imaju slike prije i poslje,jest da su prije bili ocajni ali brate sada ni grama misica na njima,sve sama koza i salo,ocajno!
              Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

              Comment


              • #52
                Re: Herbalife nacin zivota....

                Onda su neinformirani i zatupljeni reklamom.

                Comment


                • #53
                  Re: Herbalife nacin zivota....

                  nazalost sve ih je vise...cak mi i mater kaze kako je to zdravo,a moji proteini nisu!
                  Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                  Comment


                  • #54
                    Re: Herbalife nacin zivota....

                    Znam i zašto. Lakše je popušot reklamu, nego mislit, čitat, vježbat, proučavat mjesecima. Ovaj su skužili da masa traži instant rješenje, pa evo vam narode i uživajte al platite.

                    Comment


                    • #55
                      Re: Herbalife nacin zivota....

                      pranje mozga i direktni marketing, nažalost puno ljudi prosječne inteligencije (i pod prosjekom) nasjedaju tim trikovima

                      Comment


                      • #56
                        Re: Herbalife nacin zivota....

                        Originally posted by Sisi
                        Znam i zašto. Lakše je popušot reklamu, nego mislit, čitat, vježbat, proučavat mjesecima. Ovaj su skužili da masa traži instant rješenje, pa evo vam narode i uživajte al platite.
                        U pravu si, treba vježbati i pravilno se hraniti, a to je teško.
                        Lakše je ležati i prepustiti posao čudotvornom napitku kao što je herbalife...

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #57
                          Re: Herbalife način zivota....

                          Herbalife je totalno ludilo za totalno neupućene ljude.

                          Moja cura je išla jednoj tzv. nutricionisitici (nije znala da ide u herbalife jer nigdje nije pisalo niti je rekla telefonski). Uglavnom herbica joj je rekla da može popiti u jutro jednu dozu njihovog proteina i ništa jesti do 17-18h. To je kao dijeta. Arghhhhhhh, dijete vrhunske.

                          I rekla je da proteine koje ja pijem su puni otrova i nisu dobri. Još hrpu teških gluposti je rekla i zaključila, tako da svima toplo preopručam njihovu najučinkovitiju glupost od dijete i ostalih p...
                          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                          Comment


                          • #58
                            Re: Herbalife način zivota....

                            nisam opce isao na reklamu zato sto sam njihov distributer(makar imam popust od 25 % radi toga pa mi pase
                            Ne kuzim zasto pljujete kad ionako uzimate minerale i vitamine,,a vlakna kao proizvod su strasna stvar ,,barem meni....sto se tice proteina koje ste napali i ja ih napadam,,preskupo za takvu gramazu(ostajem kod svojih proteina Dymatize)..
                            Sto se tice kompleta minerala i vitamina i Fiber(vlakna) mislim da su ta dva proizvoda ok,,ipak firma radi vec 28 godina ako netko nije dovoljno upucen i nisu novi na trzistu nego jednostavno imaju drugi stil marketinga pa se ne cuje za njih kao za konzum,,mercator,,pevec ,,itd....
                            Previse je ljudi debelo i lose se hrani bas zbog toga sto ih boli đon za zdravlje ili nemaju vremena za proucavanjem kako se dobro hraniti i zato je Herbalife tu..Lako je biti pametan kad kuzis nesto i kad si cijeli zivot u sportu i poznajes takav nacin prehrane,,ali ajde to objasni nekom zadrtom debelom koji voli pojest dobar komad masne mesine.
                            Probajte malo procitati sastav SHAKE-a,,nije da su lose stvari u njemu,,a koliko ljudi danas ima vremena od tolikog stresa i posla i ko zna kakvih briga ,,i jos da brine sta jede,,pogotovo kad uzima to zdravo za gotovo,,a nebi trebali,,hebiga tako je kako je
                            NO PAIN,NO GAIN

                            Comment


                            • #59
                              Re: Herbalife način zivota....

                              nitko nista,,svi su popljuvali proizvod o kojem nemaju pojma,,kao pocetnici kad dodju pa se prave pametni,,ali kasnije nauce
                              NO PAIN,NO GAIN

                              Comment


                              • #60
                                Re: Herbalife način zivota....

                                Da to valja onda bi prodavali na web shopu ili bi se prodavali i na drugim web shopovima za sportaše. A sportaši su ti koji stvaraju kiriterije.
                                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                                Comment

                                Working...
                                X