Announcement

Collapse
No announcement yet.

Herbalife

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Herbalife

    Originally posted by samoja View Post
    ScuderiaBull
    znam da nema magičnog sredstva,,pitam zato jer samo nova,,jer se ne razumijem i jer svatko uzima neke suplemente..pa sam htjela i ja,,
    vježbam samo na orbitreku, jer sam na selu, nemam teretanu bližu od 50 kilometara,,da bih i plaćala članarinu i vozikala se..
    ide mi na obritreku i sa dva utega od po 1 kg..
    samo bih ubrzala proces i pojačala to,,ništa drugo..
    ne tražim čarobnu formulu,, znam da je nema,,nisam dijete i nisam naivna,,samo pitam za savjet one koji uzimaju.-.šta to uzimaju i šta pospješuje sagorijevanje masnoća uz vježbe...
    ja ne žderem,,ja jedem ..
    Sredit ishranu ...u blagom deficitu .., ne treba ti nikakav suplement osim wheya obicnog proteina..

    Comment


    • Re: Herbalife

      moje kumce je posto distributer prije godinu...kad sam mu samo napomenu da pogleda sta konkurencija nudi digo je nos i reko da "Protenini" kao nevaljaju hahaha...i dok ga nisam spustio na zemlju svaki put kad bi se nasli pricao je o herbalajfu, u kafic bi doso i pio vodu iz svoje herbaslajf 24 bocice...koma sad nesto manje prica o tome al to je klasicno pranje mozga bilo.....usput napredovo je al sve mi se cini zahvaljujuci jedino njihovim fit kampovima..

      Comment


      • Re: Herbalife

        Evo kopirat ću ono što sam napisao i na Forum.hr isto vezano uz herbalife temu..živi užas..

        -----
        Kao prvo, bježite od toga!

        Kao drugo, ukratko moja priča..

        Nažalost sam potpisao licencu ( postao kakti nezavisni distributer ) , nažalost sam kupio proizvode, ali nema veze, financijski ću se oporavit po svemu sudeći tako da neću doživjet bankrot, ali opet me opalilo po džepu :/

        u 3 mjeseca rada i korištenja proizvoda, nisam prodao ama baš ni jedan proizvod, ma jedva da me netko pitao nešto o tome, a svatko s kim sam razgovarao o tome mi se ili smije ili je skeptičan ili ne zna puno o tome ali opet nije zainteresiran ili nema novaca, ma uglavnom tisuću i jedan razlog koji će vam svaki čovjek navest samo zato da bi vas od****o....moja obitelj da ne pričam, također nemaju novaca za svoju hranu a kamoli da će za kilu praha dati 600 kn ( jer 334 kune košta 550 grama, što je smiješna i čak bi rekao jako bahata cijena u odnosu na sve ostale Nutrition kompanije, mnoge i bolje i kvalitetnije od herbalife-a ---> namjerno ga pišem malim slovom
        Sve u svemu, žao mi je što sam uopće krenuo u to, ali dobro, opametio sam se i dobro je da nisam dao toliko velike novce da sam otišo u neke dugove ili nešto, ma joooj to bi tek bila noćna mora, ovako se još stignem isčupat

        Inače se i bavim bodybuildingom dvije godine i dosta se razumijem u prehranu i suplemente, tako da stvarno ne znam šta mi je ovo trebalo, al neki trenutak nerazmišljanja i eto

        Oprostite na podužem postu...
        -----

        Comment


        • Re: Herbalife

          ili kako bi momci iz dubioze rekli: sve dok je ovaca neće falit vune
          Znoj štedi krv

          Comment


          • Re: Herbalife

            Imao sam priliku pricat sa dvojicom iz herbalifea. Nazalost svaki normalan dialog sa njima je nemoguc. Oni znaju sve a mi smo glupi jer pijemo proteine koji su smece!! Ali zato je njihov sojin protein vrhunski. Na moje pitanje sta je ostatak u dozi od 30 g ako je samo 9 grama protein od soje? Nisam dobio nikakav odgovor... sram ih je rec da je ostatak secer... ma uglavnom jedino za sta je dobar za zaradit pare na naivnim ljudima koji popuse njihovu pricu

            Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

            Comment


            • Re: Herbalife 24 - Rebuild Strength

              Kratko i jasno preskocite na 0:35
              Last edited by pandax; 07-01-14, 01:19.

              Comment


              • Re: Herbalife

                Ovako je to kod mene izgledalo...

                Hodam gradom, (Zgb-Zrinjevac) i zaustavi mene onako tip, nista extra grade, i baci spiku, da mi on nudi tri mjeseca besplatnog treninga i praćenja mojih rezultata od mjerenja pa do vaganja, ali da bi prvi trebao doci na "testiranje" .... I sad, dogovorim ja sa njime termin, ali ga odmah pitam - imate li kakvu web stranicu, reklamu, jer nije mi jasno, tko to financira sve, i kako, da bi on meni ma to rekao sa su imali stranicu ali da je postala "izvikana" pa su je maknuli, a da to financiraju ljudi iz NJEM, i jos on meni kaze koliko bi taj "paket" koštao, pa ja onda opet gledam - cek, pa kako i zasto to da neko radi, pa nije to par stotina nego tisuća kuna.... No dobro, ja na taj zakazani termin ne odem, da bi se ja njemu javio (budala) i on sav sretan sigurno kaze ma mooozeee, samo dođi, i odem ja, imaju prostor na Bundeku(stakleni dio) i sad ja k'o ***** tamo, i odmah na ulazu vidim "herbalife" i mrak mi na oci odmah padne.... A unutra - puno ljudi, em njihovih "distributera" em budala kao ja.... I sad, popricam ja s njim, napravimo mi mjerenje i pređemo mi na prehranu moju koja je mislim da ipak ono, u redu, i sad, on meni zaokruži dva tri moja obroka, a pogotovo gdje pise whey i kaze: tu bi ti ja ubacio ovaj nas proizvod koji ima XY toga i toga i YX toga, ja reko aha, ok, i pricamo mi, i sad ja kazem, dali je moguce da ti meni napravis i kazes sve kako i sta bez da ja pijem to smeće, a on na mene da su proteini smeće, da oni za svaki sastojak plaćaju labortorijsko istraživanje i sta sve ne... Kaze on meni ne, ako ne zelis pit to, suradnja je nemoguća, vamo tamo... Da bi se ja sjetio kako je kolega trebao potpisati i biti njihov "distributer" ali ae uspio izvuci jer nije imao dovoljno kesha, a on meni da sta nisam odmah rekao, naravno da mogu, ostvarujem popuste, fit campove, ovo ono, ja reko da da, javit cu se, sigurno....

                I nakon par dana, kaze mi frend da mu je neka treba pokušala istu priču bacit: plan treninga, prehrane, praćenje rezultata i sve to besplatno, a ja se samo puknem smijat...

                Uglavnom, bacaju vam i slike "after-before", te onda da uzimanjem njihovih proizvoda za 80% napretka su oni ti koji ostvaruju, a 20% je trening, da ae moze i gubit salo a mišićna masa dobivati.... Itd itd.... Sve se moze, samo budi budala i plaćaj ta sra*** i eto, bit ces najjači....

                Oprostite na dužem postu, ali da znate kako i sta koji se niste susreli sa "super čarobnim" herbalifeom...
                "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
                --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

                Comment


                • Re: Herbalife

                  Originally posted by grmi View Post
                  Ovako je to kod mene izgledalo...

                  Hodam gradom, (Zgb-Zrinjevac) i zaustavi mene onako tip, nista extra grade, i baci spiku, da mi on nudi tri mjeseca besplatnog treninga i praćenja mojih rezultata od mjerenja pa do vaganja, ali da bi prvi trebao doci na "testiranje" .... I sad, dogovorim ja sa njime termin, ali ga odmah pitam - imate li kakvu web stranicu, reklamu, jer nije mi jasno, tko to financira sve, i kako, da bi on meni ma to rekao sa su imali stranicu ali da je postala "izvikana" pa su je maknuli, a da to financiraju ljudi iz NJEM, i jos on meni kaze koliko bi taj "paket" koštao, pa ja onda opet gledam - cek, pa kako i zasto to da neko radi, pa nije to par stotina nego tisuća kuna.... No dobro, ja na taj zakazani termin ne odem, da bi se ja njemu javio (budala) i on sav sretan sigurno kaze ma mooozeee, samo dođi, i odem ja, imaju prostor na Bundeku(stakleni dio) i sad ja k'o ***** tamo, i odmah na ulazu vidim "herbalife" i mrak mi na oci odmah padne.... A unutra - puno ljudi, em njihovih "distributera" em budala kao ja.... I sad, popricam ja s njim, napravimo mi mjerenje i pređemo mi na prehranu moju koja je mislim da ipak ono, u redu, i sad, on meni zaokruži dva tri moja obroka, a pogotovo gdje pise whey i kaze: tu bi ti ja ubacio ovaj nas proizvod koji ima XY toga i toga i YX toga, ja reko aha, ok, i pricamo mi, i sad ja kazem, dali je moguce da ti meni napravis i kazes sve kako i sta bez da ja pijem to smeće, a on na mene da su proteini smeće, da oni za svaki sastojak plaćaju labortorijsko istraživanje i sta sve ne... Kaze on meni ne, ako ne zelis pit to, suradnja je nemoguća, vamo tamo... Da bi se ja sjetio kako je kolega trebao potpisati i biti njihov "distributer" ali ae uspio izvuci jer nije imao dovoljno kesha, a on meni da sta nisam odmah rekao, naravno da mogu, ostvarujem popuste, fit campove, ovo ono, ja reko da da, javit cu se, sigurno....

                  I nakon par dana, kaze mi frend da mu je neka treba pokušala istu priču bacit: plan treninga, prehrane, praćenje rezultata i sve to besplatno, a ja se samo puknem smijat...

                  Uglavnom, bacaju vam i slike "after-before", te onda da uzimanjem njihovih proizvoda za 80% napretka su oni ti koji ostvaruju, a 20% je trening, da ae moze i gubit salo a mišićna masa dobivati.... Itd itd.... Sve se moze, samo budi budala i plaćaj ta sra*** i eto, bit ces najjači....

                  Oprostite na dužem postu, ali da znate kako i sta koji se niste susreli sa "super čarobnim" herbalifeom...
                  cim sam vidila ime pao mi je mrak na oci ... moja cila rodbina s tatine strane (buduci da su svi debeli boze sacuvaj a uvaljuju maminoj strani u kojoj su svi mrsavi da i njima valja) se bave s time i naravno kad dodem doma redovno imam predavanje kako bi tribala pric na njihov rezim jbt i bez toga praha da pijem casu mlijeka ujutro i navecer i da samo rucam, smrsala bi ( pitanje je kako? sta bi time dobila a na stranu i to) zanimljivi su mi njihova predavanja kao i predavanja "aloa vera" di gospoda tvrdi zenama da moraju uzimat omega 3 svaki dan zato sto se omega tri nalazi samo u KOSTIMA ribe i da citiram "tko moze pojesti pola kg kostiju" ...
                  zanimljivi ljudi
                  Nije sramota past vec ostat lezat!

                  Comment


                  • Re: Herbalife

                    Evo da i ja podijelim iskustvo.
                    Frendica me nagovarala jedno 3-4 mjeseca da dođem na predavanje i ovo ono ja došao. Nisam točno znao i čemu se radi, ali kad sam čuo da se odvija u antunoviću znao sam da se radi o vrbovanju novih ovaca. :P
                    I tako ja odem tamo, jer mi je ona sredila gratis ulaznicu (inače se to naplačuje od 100 kuna pa na dalje). I počnu oni tamo srati sa onim before-after, ljudi emotivni, plaču kako im je to poboljšalo život, a ja sjedim i pizdim. I kad je konačno taj pakao završio, dovela je frendica svoju sponzoricu (kako oni to zovu) da me upozna i upiše u program da postanem diler i da počnem uzimati proizvode. Prvo sam rekao da neću uzimati njihove magične šejkove jer pijem prave proteine. Čak se ženska nije trudila da da započne raspravu jer je vidla da nema argumenta. Pogotovo jer sam vidio sastav toga smeća. Po porciji nekih 9g P i 40g šečera.
                    Ono kaj me najviše raspizdilo je kako manipuliraju sa očajnim ljudima i na silu im uvaljuju te šejkove na način da te dovedu u neku nelagodu pred hrpom ljudi i onda ekipa kaže ajde može. U biti te ljude ni ne žalim, jer u današnje doba interneta svatko si može sastaviti pravi program prehrane.
                    Uglavnom, to smeće se ne može nazvati ni poluproizvodom, a kamoli tek vrhunskim proizvodom. Ali jebat ga, marketing radi svoje. A ovce su ovce. :P

                    Comment


                    • Re: Herbalife

                      herbalife.jpg

                      prikladna...
                      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                      Comment

                      Working...
                      X