Announcement

Collapse
No announcement yet.

Herbalife

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Herbalife

    ljudi jel neko nešto čuo o proizvodima herbalife, imaju neku formulu 1 itd, navodno neki to koriste i u BB, valja li to išta

  • #2
    Re: Herbalife

    Neki i vjeruju da ih alieni otimaju i rade pokuse a neki misle da je JFK-a ubilo više ljudi....Herbalife je srednje kvalitetan proizvod ali njihov način poslovanja je odvratan.
    Multilevel firma sa Kultovskim načinom privlačenja ljudi i cijena proizvoda je astronomska dok ubilo kojem dućanu sportske prehrane se može naći bolji ,kvalitetniji i jeftiniji proizvod.
    S druge strane obrazovanje njihovih "Trenera" je nepostojeće.Svađao sam se sa njihovom prodavačicom kada su došli u moju teretanu.Pazite uvjeravala me da njihovi proizvodi nisu oni štetni proteini šta iz bodybuilderi znaju piti ,onda sam joj morao pokazati na pakovanje da vidi sastav proizvoda :9g proteina po serviranju,iz soje.
    Užas.

    Comment


    • #3
      Šta mislite o ovome - HERBALIFE suplement

      http://www.zdrava-ishrana.com/index.php ... &Itemid=26


      sta mislite o ovome, jel ima kruva od tog...
      i kako to pit ujutro, navece, prije, poslje treninga samo u danima kad vjezbam,kolko puta dnevno....
      molim vas za pomoc....

      Comment


      • #4
        Re: pomoc(savjet)

        skupo smece kako se govori za te prozvode
        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

        Comment


        • #5
          Re: pomoc(savjet)

          Au stvarno preskupo, a tko zna dali to stvarno djeluje.

          Comment


          • #6
            Re: pomoc(savjet)

            pogledajte sastav pa onda zaključite jel stvarno "djeluje" -_-

            otvarač teme:
            500g govna koje se sastoji 12 posto od sojinog proteina košta 360 kuna. Ti si fakat popušio sve spike i nije ti se dalo opće gledat sastav ni ništa? to mi je jedini razlog zašto bi itko opće razmišljao o tom herbalajfu

            500g normalnog wheya koji se sastoji 70 posto od mlječnog proteina košta 100 kuna.

            zaključak je prilično očit.

            Comment


            • #7
              Re: pomoc(savjet)

              ja sam ga dobio pa me zanima je valja sta i jel se isplati pit....znaci zakljucak je banana...
              sam me zanima jel bi to sta moglo pomoc oko debljanja jer sad mi je na prvom mjestu to...

              Comment


              • #8
                Re: pomoc(savjet)

                Tko voli nek izvoli.Onome kome nije problem dati 360 kn za to slobodno neka kupi.Ja ipak ne bih, kada mogu proci jeftinije, a i za tu marku nikada nisam cuo.

                Comment


                • #9
                  Re: pomoc(savjet)

                  kad si ga već dobio....daj ga baki il mami il nešto
                  zezam se...popij to, al u bb smislu to je poveća *****rija i neš ništa od toga dobit

                  Comment


                  • #10
                    Re: pomoc(savjet)

                    znaci nis od toga....a naravno da cu ga popit eheh

                    Comment


                    • #11
                      Re: pomoc(savjet)

                      Nebi dao niti lipe za to ja sam si kupipo L carnitin,šumeči,i malo truda,treninga,trčanje,pon, sri, petak,i utorak i četvratak MMA u Hrvačkom klubu Pirana,to je to,sam truda,i dečki na forumu su mi pomogli oko prehrane,koju sam okrenuo za 90 stupnjeva,i to ne kako oni rade nego sam ubacio svog.Za svaki dan sat vremena truda izbjegao sam bacanje para i vračam se u fizičku formu.

                      Comment


                      • #12
                        Re: pomoc(savjet)

                        Nikako ovaj preparat ni ova firma. Puno para za nimalo muzike.
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • #13
                          Re: Šta mislite o ovome - HERBALIFE suplement

                          Originally posted by OGdanko
                          http://www.zdrava-ishrana.com/index.php?page=shop.product_details&category_id=7& flypage=shop.flypage&product_id=18&option=com_virt uemart&Itemid=26&vmcchk=1&Itemid=26


                          sta mislite o ovome, jel ima kruva od tog...
                          i kako to pit ujutro, navece, prije, poslje treninga samo u danima kad vjezbam,kolko puta dnevno....
                          molim vas za pomoc....
                          bacaju sitne igračke u oči...ništa od toga!!!
                          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Šta mislite o ovome - HERBALIFE suplement

                            Originally posted by OGdanko
                            http://www.zdrava-ishrana.com/index.php?page=shop.product_details&category_id=7& flypage=shop.flypage&product_id=18&option=com_virt uemart&Itemid=26&vmcchk=1&Itemid=26


                            sta mislite o ovome, jel ima kruva od tog...
                            i kako to pit ujutro, navece, prije, poslje treninga samo u danima kad vjezbam,kolko puta dnevno....
                            molim vas za pomoc....
                            Puno skuplje i puno lošije od naših suplemenata.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Re: Šta mislite o ovome - HERBALIFE suplement

                              Da se ubacim, ja bio mulac i dosli su neki ljudi iz te firme koji prodavaju herbalife proizvode, i moja mama naivna rekli joj da joj je to zamjenski obrok kod mrsavljenja. Ona tako naivna povjerovala u to i kupila 2 kutije dala je dosta para(prije je bio jeftinije). Rekla je ona nakon 10 puta sta je popila da je to smece jer su joj kao rekli kad to popije da nece imat potrebu za hranom 3-4 sata . a isto tako moj frend radi u teretani i trenira samnom pije to i rekao je da je dosta dobar proizvod,ali mu ne vjerujem...
                              LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

                              Comment

                              Working...
                              X