Announcement

Collapse
No announcement yet.

Impact Whey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Na njemu sam zadnje tri godine i stvarno je bestbuy po omjeru cijene i kvalitete, kao i ostali njihovi suplementi. Još ukoliko se ubode na popustu
    "Put up, shut up, go hard, or go home"

    Comment


    • #17
      Myprotein okus Bannofee *________________* nedavno sam ga tek počela uzimat, ali sam oduševljena!

      Comment


      • #18
        Originally posted by ITFighter View Post
        Na njemu sam zadnje tri godine i stvarno je bestbuy po omjeru cijene i kvalitete, kao i ostali njihovi suplementi. Još ukoliko se ubode na popustu

        To je kombinacija banane i ? toffee?
        "Put up, shut up, go hard, or go home"

        Comment


        • #19
          Originally posted by ivanka View Post
          Myprotein okus Bannofee *________________* nedavno sam ga tek počela uzimat, ali sam oduševljena!
          To je kombinacija banane i ? Toffea ? Kave?
          "Put up, shut up, go hard, or go home"

          Comment


          • #20
            Evo i mene, 100% da uzmem ovaj?
            http://www.olx.ba/artikal/22523173/i...ein-1-kg-okus/
            Last edited by Barrone; 26-11-16, 00:14.

            Comment


            • #21
              Nije li bolje od whey koncentrata piti whey izolat. Apsorpcija je brža i jakše se otapa. E sad dali to opravdava cijenu s obzirom da je nešto skuplji od koncentrata?
              https://polleosport.hr/proteini/Whey...solate-5000-g/
              konkretno ovaj sam gledao. za jedan izolat čak je i pristojna cijena s obzirom da neki konc/izo u dućanima dođu toliko. je imao netko iskustva s ovim izolatom i dali se isplati pokušat s tim?
              Last edited by kelly; 02-12-16, 16:43.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Ferigno14 View Post
                Nije li bolje od whey koncentrata piti whey izolat. Apsorpcija je brža i jakše se otapa. E sad dali to opravdava cijenu s obzirom da je nešto skuplji od koncentrata?
                https://polleosport.hr/proteini/Whey...solate-5000-g/
                konkretno ovaj sam gledao. za jedan izolat čak je i pristojna cijena s obzirom da neki konc/izo u dućanima dođu toliko. je imao netko iskustva s ovim izolatom i dali se isplati pokušat s tim?
                Ne, nije potrebno zaista!
                Online Transformacijski Specijalist:
                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                ->
                http://www.fgfitness.uk
                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Barrone View Post

                  ja taj pijem već tri godine i iskreno ne vidim neku razliku u odnosu na druge proteine koji se prodaju. osim cijene koja je najbolja. uvijek sam tvrdio da je 3 mjerice tog wheya puno zahvalnije nego jedna mjerica nekog skupljeg

                  Comment


                  • #24
                    Evo ovaj je konkurencija myprotein-u; Protein works. Imaju dobre cijene. Ovaj prvi je osvojio i neku nagradu za najbolji 2014,koristi nove tehnologije za ekstrakciju proteina pa su zato jeftini i imaju popust od 30% na sve proizvode
                    Last edited by kelly; 18-02-17, 00:57.

                    Comment


                    • #25
                      sad su svi počeli rokat te popuste koliko ih ima na tržištu..brijem da je stvar navike isto kako se šta uzima. ko i otkad sam probala micelarni od čokolade od myproteina..dakle kakao kakao koliko je dobar..nebi ga mjenjala za nijedan haha

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by ITFighter View Post


                        To je kombinacija banane i ? toffee?
                        Intenzivan okus banane! taj karamelasti toffee dio baš ne dolazi do izražaja, moram priznat. ali jaaako fino

                        Comment


                        • #27
                          Meni ovaj impact whey ne paše jer mi stvara alergiju na usnicama

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Blacking View Post
                            Meni ovaj impact whey ne paše jer mi stvara alergiju na usnicama

                            probao si vise okusa, ili je rijec o nekoj odredenoj aromi?
                            Mozda ti samo ona smeta
                            Online Transformacijski Specijalist:
                            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                            ->
                            http://www.fgfitness.uk
                            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by CeLe111 View Post


                              probao si vise okusa, ili je rijec o nekoj odredenoj aromi?
                              Mozda ti samo ona smeta
                              Imao sam 5kg bez okusa i to mi je radilo alergiju ali nisam isao za time zato sto sam nosio aparatic pa sam mislio da mi je mozda zbog aparatica ta alergija.Probao sam od keksa i cokolade opet mi je isto bilo (bez aparatica)

                              Comment


                              • #30
                                Da,

                                bit ce da je onda na neki sastojak iz praha.
                                Tko ce ga znat
                                Online Transformacijski Specijalist:
                                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                                ->
                                http://www.fgfitness.uk
                                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                                Comment

                                Working...
                                X