Announcement

Collapse
No announcement yet.

Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

    Ja završavam svaku konverzaciju u ovoj temi, vi kako zelite
    Ja sam u 3 dana razotkrio pola vas neznalica ovdje i sad mogu u miru prelistavati forum i upijati kvalitetne savjete pravih bb majstora..
    Nadam se da ce novi korisnici procitati ovo od a do ž i znati cije savjete treba izbjegavati a cije uvažavati



    Comment


    • Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

      Originally posted by SemaMare View Post
      hah joj kraljeva tema je puna suvisnih komentara, i ide u dosta zanimljivom pravcu , ma da nema veze sa proteinskim shakeovima al et,

      hvala na komplimentu,
      hh joj samo se zaje*avas , nadam se da si od jutros pojeo bar zobene i 5-6 kuhanih jaja, a sumljam jer nemas vremena kad visis na forumu

      otidji u apoteku i trazi neku hemiju za misicno i mentalno razvijanje ,
      Jesam, jutros u 7 sam zobene sa malo wheya pojeo, sad sam upravo pojeo pola kile piletine onako gole bez priloga i i icega utrpao u zeludac
      Hvala SemaMare, ti vrijediš ovdje...

      Comment


      • Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

        E da... Da stavim tocku od mene na ovu temu....

        .

        Comment


        • Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

          ja iman 3 posta na tvoju temu.. a ti jedno 50 i svima sereš.. ja nisam bahat.. i ne pritin ti.. samo ti govorin šta bi se desilo da te vidin negdi uživo i da tako govoriš.. a nebi vjerovatno.. jer si online hero..

          on topic: neznan zašto ti toliko tria gainer.. (nemaš vrimena) pa sine.. koliko sereš na forumu mislin da imaš vremena kuvat piletinu rižu i ostale bb stvari za cijeli forum i bit naš kuvar u kantini.. i otić u teretanu stigneš i pojest ko čovjek.. al kad sereš na usta i na guzicu nemože to tako
          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

          Comment


          • Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

            tocno me za jezik (prste) povlacis...

            1. Ne radi se o tome da sam ja htio Gainer, vec se radi da sam trazio od prepametnih ljudi da objasne svoja tako velika uvjerenja o tome kako on nevalja.
            2. Kad imam vremena onda kao i upravo sad, spremim si piletinu
            3. Po cemu zakljucujes da sam online hero? Ja nisam prijetio nikom niti sam ikom govorio da bi ga prebio, volio prebiti ili ista slicno?!
            4. Ja ne serem svima, samo onima koji se prave pametni a neznaju objasniti
            5. Ja priznajem da sam pocetnik u ovom sportu i da nemam znanje ( zato sam tu), isto tako ne priznajem kad je netko 100% siguran a nezna objasniti zasto je tocno 100% siguran!
            6. Ja sam identican u privatnom zivotu, mogu se satima prepirati dok mi se ne objasni zasto i zbog cega? I ne, jos nisam dobio batine zbog takvog ponašanja...

            I jedno od nas mora prestati s ovim, pa posto sam zapoceo ja cu i stati, a tebe i sve druge lijepo pozdravljam i zelim vam srecu s cim vec da se bavite

            Comment


            • Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

              Hvala ti

              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

              Comment


              • Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

                Originally posted by qlined77 View Post
                6. Ja sam identican u privatnom zivotu, mogu se satima prepirati dok mi se ne objasni zasto i zbog cega?
                Hebote, jesi onda negdje naporan....
                Originally posted by magarac
                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                dzaba mu sve

                Comment


                • Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

                  ova tema je sramota, ne zbog početničkih pitanja, nego zbog načina vrijeđanja pojedinih članova!
                  a evo još jedno početničko pitanje, jer se ne razumijem u te praške, nit želim srat po njima, nit veličat ih.
                  dakle koliko proteini u prahu sadrže sladila i pojačivaća okusa i regulatora kiselosti i ostalih tvari?
                  jer mi se nije dalo zajebavat tim praškom, jer sam se bojo da ću pretjeranim unosom sredit probavu, jer sam na njihovoj vrećici pročitao:
                  preporučane doze se ne bi smjele prekoračivati - nešto u tom stilu i od tud moja potreba za opreznošću.
                  pa htio bi, ako ima ko volje od vas iskusnijih, stavit ovdje sastav svojeg proteinskog preparata da zajedno prokomentiramo njegov sastav, il i ovaj post mora bit izvrijeđan i omalovažavan
                  al ima 1 stvar, kad sam dobio komentar za nekorištenje znakova u rečenici, tipa točka zarez, to sam kao što se vidi popravio, al sumnjam da će pojedinci popraviti svoju bahatost!

                  Comment


                  • Re: Proteini u prahu koliko shakeova dnevno

                    samo pomalo pavo, ima odlicnoh clanova ovdje pa lipo zamolis tu i tu osobu da ti pomogne...
                    recimo pitas MarkoPolo ili SemaMare za savjet i 99.9% su sanse da ce ti dati uljudan , korektan i tocan odgovor
                    Ima jos clanova eeeeej, ali izdvojio sam sebi drage

                    Comment

                    Working...
                    X