Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Početnik

    .............................
    Last edited by PatrickCro; 11-11-20, 23:59.
    pocetnik, ne zna di ce, sta ce, kako ce

  • #2
    Re: Početnik

    ''...imam 38kg''








    probaj ovu vjezbu za lat, popularni usisivac
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      .............................
      Last edited by PatrickCro; 11-11-20, 23:59.
      pocetnik, ne zna di ce, sta ce, kako ce

      Comment


      • #4
        Re: Početnik

        Dao ti je prijateljski odgovor. Vrati se ti nama ziv i zdrav za par godina pa cemo onda pricati.

        Comment


        • #5
          .............................
          Last edited by PatrickCro; 12-11-20, 00:00.
          pocetnik, ne zna di ce, sta ce, kako ce

          Comment


          • #6
            Re: Početnik

            ovo treba javno napisati jer je bitno tebe uzeti kao primjer, ako se vec ti neces opametiti, mozda hoce neko drugi ko bude citao



            vidi, nakon sto sam ti rekao da ti prioritet treba biti jednostavno da jedes i dobijes na kilazi, napisao si mi u poruci ''ali zelim da dobijem na misicima ne na salu''
            sad, takvim razmisljanjem ti si u najjacem periodu svog razvoja u roku od skoro godinu dana dobio 3 pišljive kile - i sto je najgore, od te 3 kile, imas jedno 200g misica, obzirom da si narastao 3,5cm, i to ako si sretan i neki dio te 3kg nije samo navucena voda - znaci, jedno veliko nista


            umjesto da si jeo, figurativno, trpao u sebe i svasta i viskom energije pogurao svoj rast u visinu kako i kilazu koja je dosad trebala biti najmanje na 50kg i tako dobijes bar malo na snazi sto ti je prijeko potrebno jer imam osjecaj da bi te sad jedno 80% cura iz razreda moglo nalemati, zavezanih ruku


            savjet za tebe ne moze biti jednostavniji, upisi teretanu i ne mici dalje od 7 osnovnih vjezbi (izbaci ti to na google valjda ako ukucas) i ako u to ne ulaze zgibovi i propadanje, radi i to - i sto je najbitnije, u rekordnom roku nabij 50 kg, i onda gledaj da nabijajas jos konstantno po 1-2kg mjesecno, ali nemoj da bi se sta limitirao dok ne natuces tih pisljivih 50kg....lahko ces skinuti salo ako ga bude bilo, ali molim te, ZABORAVI DA POSTOJI RIJEC SALO I JEDI, jer ti stav ovako podsjeca na price anoreksicara koji bi eto i mogao imati kilu-dvije misica tu i tamo



            ne ismijavamo te mi nego ti sve sto je izvan okvira onog sto tebi odgovara vidis kao uvredu ocigledno

            pored svega ovog mogu samo pohvaliti da ti je post i kultura koliko toliko na mjestu obzirom da imas 13 godina

            sretno
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #7
              .............................
              Last edited by PatrickCro; 12-11-20, 00:00.
              pocetnik, ne zna di ce, sta ce, kako ce

              Comment


              • #8
                .............................
                Last edited by PatrickCro; 12-11-20, 00:00.
                pocetnik, ne zna di ce, sta ce, kako ce

                Comment


                • #9
                  Re: Početnik

                  Moja iskrena preporuka je da upises neku borilacku vjestinu, treniras i jedes sto cesce i sto vise. Ovo ostalo zaboravi jos barem 2 godine. Onda ces imati super osnovu za napredak. Takodjer sam primjetio da nisi klinjo, svaka cast na tome. Samo tako nastavi biti gospodin, trudi se i budi pametan. Ceka te puno lijepih stvari u zivotu, a i cura

                  Comment


                  • #10
                    Re: Početnik

                    jedi puno. više kruha, više pašte, šta god da je za rucak/dorucak/veceru pojedi više nego inače. dodaj jos jedan obrok tvojim trenutnim.

                    zivi aktivan zivot i imat ces i apetita vise..ako si po cjele dane vani sa frendovima kupi si snikers ili nesto i pojedi.
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • #11
                      .............................
                      Last edited by PatrickCro; 12-11-20, 00:00.
                      pocetnik, ne zna di ce, sta ce, kako ce

                      Comment


                      • #12
                        .............................
                        Last edited by PatrickCro; 12-11-20, 00:01.
                        pocetnik, ne zna di ce, sta ce, kako ce

                        Comment


                        • #13
                          Re: Početnik

                          pa sta ti je tesko malo vise pojest i dobit na kilazi i visini? sta te sprjecava tocno?

                          btw nemoj vodu vise piti, pij samo mlijeko i sokove.
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • #14
                            Re: Početnik

                            Mlad si jos, ima mjesta za napredak, jedi puno, premlad si jos da gledas na kalorije. Lijepo je cuti da te ovo zanima, radi osnovne vjezbe koje su ti dostupne sklekovi, propadanja , zgibove si rekao da nemas gdje ... ako se ne varam imas i uteg jedan, nadi na internetu sto mozes sve raditi s njim a kasnije kad narastes (pritom mislim i psihicki i fizicki) upisi neku teretanu. Toliko od mene. Pozdrav i sretno

                            Comment


                            • #15
                              Re: Početnik

                              Originally posted by PatrickCro View Post
                              Hvala puno. Sto smatras pod tim da ostalo zaboravim barem 2 godine jos? Za cure nisam siguran, ima jedna koja mi se svidja al ja sam stidljiv tak da nista od toga... :// al ipak hvala. Necu borilacku vjestinu nikakvu da me jos neko namlati tamo ipak imam samo 38 kg hahaah...
                              Zaboravi teretanu iduce 2 godine i neku ljepotu tijela.
                              Sto vise govoris sebi da si stidljiv to ces biti stidljiv, ponavljaj sebi nesto drugo, npr. svaka cura me zeli jebat. Kada to postane dio tvoje realnosti onda ces shvatit da su ustvari cure te koje su stidljive. Predpostavi da se svidjas toj maloj i pridji joj, ako ne uspijes smijat ce ti se ekipa ali oni se smiju jer nemaju muda.
                              Kada upises borilacku vjestinu, ne trebas raditi sparing ako te strah iako sam siguran da imas jos momaka ravnih tebi za sparinga. Uostalom na to bi isao samo zbog vjezba, izgradnje duha, novih poznanstava. Nije bitna bitka, mada nekada moze posluziti

                              Comment

                              Working...
                              X