Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    misic podlaktice da...a ono,nadlaktica zakllucana cijelo vrijeme uz tijelo,tijelo ravno i ako nema varanja,boli...al mislim da je to zato sta je ravna sipka a ne z...jednostavno hvat...ali pogada mi biceps strasno...

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by bbbig View Post
      misic podlaktice da...a ono,nadlaktica zakllucana cijelo vrijeme uz tijelo,tijelo ravno i ako nema varanja,boli...al mislim da je to zato sta je ravna sipka a ne z...jednostavno hvat...ali pogada mi biceps strasno...
      To je dobro. Jel to prava bol bas u smislu da si nesto zeznuo ili te kida tokom vjezbe dok je izvodis? Probaj samo malo smanjit kilazu, vjerovatno ces moci napravit nekoliko ponavljanja vise, ali dobro je kombinirati. Meni vise odgovara Z sipka jer mi stoji nekako prirodnije. Takodjer nemoj ruke zabijati uz tijelo, trebas biti u normalnom polozaju.
      Ja nikad ne varam u seriji jer ti nema nikakve koristi posto drugi dio tijela onda podize sipku.
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        mala digresija - da li je low intensity cardio natašte ekvivalent poslijepodnevnom kardiu na oko 65 % (nakon utega) ? Koji dugoročno daje bolje rezultate i da li je ok raditi jutarnji kardio natašte bez obzira na cilj dobivanja mase?

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          ma kida dok radim,tocno kad spustam sipku...a i meni z vise pase,ali je jos nemam...danas je odraden bic,kak radim 10x10,do negdje 8 serije je islo svih 10 ponavljanja sa 30 kg...i pitanje...bolje nabaviti Z sipku ili male sipke?

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Originally posted by moonraker25 View Post
            mala digresija - da li je low intensity cardio natašte ekvivalent poslijepodnevnom kardiu na oko 65 % (nakon utega) ? Koji dugoročno daje bolje rezultate i da li je ok raditi jutarnji kardio natašte bez obzira na cilj dobivanja mase?
            najbolje da probas jedno pa drugo i da nam javis i objasnis koji je bio bolji nacin da i mi znamo .....
            This is your life and it’s ending one minute at a time

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by dominik11 View Post
              najbolje da probas jedno pa drugo i da nam javis i objasnis koji je bio bolji nacin da i mi znamo .....
              škakljiva kategorija znači. ok. Imam iskustva sa ranojutarnjim trčanjem natašte (ali to me je otopilo skroz) i mišićnu masu i salo jer sam u to vrijeme radio bez utega - samo kardio - zadnje vrijeme se trudim raditi kak spada pa me zanimalo. Ha ništa - ranojutarnji kardio it is.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                aerobno ujutro na taste ima za cilj trositi glikogenske zalihe, kardiu (uz pokretanje misica) je trositi kalorije pogotovo ako si na defki da budes u deficitu. A ko si na masi ne bi kardio poslije treninga radio vise od 2 puta tjedno i to zbog srca

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Bronko View Post
                  aerobno ujutro na taste ima za cilj trositi glikogenske zalihe, kardiu (uz pokretanje misica) je trositi kalorije pogotovo ako si na defki da budes u deficitu. A ko si na masi ne bi kardio poslije treninga radio vise od 2 puta tjedno i to zbog srca
                  Ujutro kad se probudis glikogenske zalihe su prazne. Tako je svima !!!
                  Cilj jutarnjeg kardia je topiti masne naslage. Svi koji to rade potrebno im je unijeti nesto proteina prije da bi sacuvali misicnu masu i topili masne naslage.
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by moonraker25 View Post
                    škakljiva kategorija znači. ok. Imam iskustva sa ranojutarnjim trčanjem natašte (ali to me je otopilo skroz) i mišićnu masu i salo jer sam u to vrijeme radio bez utega - samo kardio - zadnje vrijeme se trudim raditi kak spada pa me zanimalo. Ha ništa - ranojutarnji kardio it is.
                    Nesto proteina prije trcanja (oko 30-40g wheya) i imao bi odlicne rezultate.
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by Bronko View Post
                      aerobno ujutro na taste ima za cilj trositi glikogenske zalihe, kardiu (uz pokretanje misica) je trositi kalorije pogotovo ako si na defki da budes u deficitu. A ko si na masi ne bi kardio poslije treninga radio vise od 2 puta tjedno i to zbog srca
                      da,da srce ce ti explodirati????!!! ako si na defki najbolje cradio poslije treninga s utezima.....ima puno o tome da li je najbolje radit kardio ujutro nataste ili ne.....pa ti vidi i probaj...ja navecer trcim 2-3x tjedno cisto kondicije radi...i ziher neces izgubit na misicnoj masi ako otrcis navecer 15-20 min radi gusta i jer je lijepo vrijeme ili zato sto volis trcat po snjegu ili sta ja znam....
                      This is your life and it’s ending one minute at a time

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        ja pricam o aerobnom ti o jutarnjem kardiu...to su dvije razlicite stvari. Procitaj malo

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          imaces bolje rezultate od onog sto ti bolje odgovara nacinu zivota i onom sto ces redovnije raditi


                          naravno unutar iste ili slicne kalorijske potrosnje, podrazumjieva se...
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by dominik11 View Post
                            da,da srce ce ti explodirati????!!! ako si na defki najbolje cradio poslije treninga s utezima.....ima puno o tome da li je najbolje radit kardio ujutro nataste ili ne.....pa ti vidi i probaj...ja navecer trcim 2-3x tjedno cisto kondicije radi...i ziher neces izgubit na misicnoj masi ako otrcis navecer 15-20 min radi gusta i jer je lijepo vrijeme ili zato sto volis trcat po snjegu ili sta ja znam....
                            Ne da mu srce eksplodira nego kad si na masi ljudi manje radio kardio da budu u suficitu pa kazem 2 puta radi zdravlja srca, da ne preskace kardio. Koliko sam skuzio na masi je. Di sam ja rekao da ce mu srce eksplodirati ? ili da to ne treba raditi ?

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Bronko View Post
                              ja pricam o aerobnom ti o jutarnjem kardiu...to su dvije razlicite stvari. Procitaj malo
                              Prije 2 dana imali smo jednog koji je djelomicno odobravao konzumiranje alkohola i tvrdio da nema nikakve posljedice na trening i tijelo.

                              Sada ti pricas o osnovama fitnessa, a nemas pojma o cemu govoris.
                              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                              ----------------------------------------------------------------
                              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by Bronko View Post
                                ja pricam o aerobnom ti o jutarnjem kardiu...to su dvije razlicite stvari. Procitaj malo
                                a ja govorim da ti srce ziher nece biti problem ni u kojem slucaju naravno ako si zdrav....pozz odem u teretanu
                                This is your life and it’s ending one minute at a time

                                Comment

                                Working...
                                X