Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    I meni se često dešava osećaj da nisam dobro pogodio određenu mišićnu partiju. Zato ponekad, u zadnjim serijama odradim nešto kao super-seriju. Na primer, 10 benč podizanja (srednja kilaža), pa odmah nastavljam bez pauze još 10 skleka...

    Slično za triceps uradim... 10 ležećih potiska sa čela, pa 10 uskih benča, bez pauze... Nakon toga mi mišići prosto buknu...
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Ima li ko od vas bol u laktu dok radi triceps? Meni je ta bol toliko nepodnošljiva ta nemogu nastaviti vježbati

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by Dujewii View Post
        Ima li ko od vas bol u laktu dok radi triceps? Meni je ta bol toliko nepodnošljiva ta nemogu nastaviti vježbati
        promjeni/poboljšaj izvedbu ako je možda loša, zagrij se prije ako nisi, promjeni vježbu
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Pozdrav ekipo, zanima me jedno pitanje vezano za odmor nakon treninga pa reko da pitam ovdje da ne otvaram novu temu. Da li se pod pojmom odmor, kad kazu ishrana ,trening, i odmor 3 najglavnije stavke misli na spavanje recimo 9 sati ili se pod tim pored spavanja podrazumijeva i odmor kao lezanje tj. mirovanje.

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            odmor kao spavanje i san
            mene nest drugo zanima da li pod odmor spada i to da ne radimo kardio ili možemo ( HIIT kardio u mom slucaju )
            Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Spavanje, u oba slučaja.
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Jel treba poslje treninga da se osjeca bol misica kojeg smo taj dan trenirali? mene ne boli poslje treninga npr : leđa , al sutra dan me boli , jel to normalno?
                IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by Sickzz View Post
                  Jel treba poslje treninga da se osjeca bol misica kojeg smo taj dan trenirali? mene ne boli poslje treninga npr : leđa , al sutra dan me boli , jel to normalno?
                  da, i meni je tako...
                  Rome wasn't built in a day.

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by Sickzz View Post
                    Jel treba poslje treninga da se osjeca bol misica kojeg smo taj dan trenirali? mene ne boli poslje treninga npr : leđa , al sutra dan me boli , jel to normalno?
                    Jel ste culi kad za upalu misica?
                    To je sasvim normalna pojava..

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Pa cuo sam nego pitam , da li se treba upala pojavit odmah nakon treninga
                      IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Upala je sasvim normalna stvar , meni se desava da mi se upala javlja pred spavanje ali zato ujutru bas ona prava upala , kad ne dobijem upalu smatram da nisam dovoljno dobro odradio trening ili da treba da mijenjam vjezbe. Neki piju tablete protiv bolova posle treninga da ne bi dobili upalu meni je to potpuna glupost.

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Stani malo.... vi dobijete upalu misica... sta, kao neka vrsta prehlade misica ili wtf???!!!
                          Odmah obustavi treninge i posjeti doktora- moze ti prerast u kronicnu upalu pa ces jos i u bolnici zavrsit ili nedaj boze na kemoterapijama! Nemojte se igrat s takvim stvarima!
                          MYPROTEIN

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by Corry View Post
                            Stani malo.... vi dobijete upalu misica... sta, kao neka vrsta prehlade misica ili wtf???!!!
                            Odmah obustavi treninge i posjeti doktora- moze ti prerast u kronicnu upalu pa ces jos i u bolnici zavrsit ili nedaj boze na kemoterapijama! Nemojte se igrat s takvim stvarima!
                            Aj se ne glupiraj...

                            Nego, imate u teretani spravu, tj stalak, kavez za čučnjeve?
                            Rome wasn't built in a day.

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              http://youtu.be/B8el-sneTbU
                              nisam znao gdje zaljepit pa sam tu pogledajte necete požaliti
                              Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                http://www.youtube.com/watch?v=LAhNyvTF5Uw
                                evo jedan trening poznatih likova sa youtuba
                                Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                                Comment

                                Working...
                                X