Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako raditi vise sklekova?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako raditi vise sklekova?

    Prijatelj mi se priprema za vojsku i potrebno je uraditi 100 sklekova, on moze uraditi oko 60, pa kako bi trebao trenirati u teretani da bi mogao uraditi 100 sklekova? Je li treba raditi trening snage ili neki drugi trening? Pozdrav.

  • #2
    Re: kako raditi vise sklekova?

    Originally posted by joxim
    Prijatelj mi se priprema za vojsku i potrebno je uraditi 100 sklekova, on moze uraditi oko 60, pa kako bi trebao trenirati u teretani da bi mogao uraditi 100 sklekova? Je li treba raditi trening snage ili neki drugi trening? Pozdrav.
    radi sklekove hebote
    i moci ces ih napraviti
    svaki drugi dan maximum radi
    znam da mi je frend radio 3 tjedna
    povecao je brojku u kratkom vremenu na 100 u jednoj seriji
    po meni opterecenje na vratu, ramenima moze doprinijeti dosta tome
    nek proba sa opterecenjima
    Originally posted by servantess
    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

    Comment


    • #3
      Re: kako raditi vise sklekova?

      ako ide na obuku ,nije potrebno 100 sklekova !
      sad neznam trenutno o cemu se radi,jer brat mi je u vojsci ,i kad je on pocima nije moga 10 sklekova napravit,sad ih pumpa kao ludak,

      Comment


      • #4
        Re: kako raditi vise sklekova?

        ja mu nebi preporucio da ide u teretanu zbog toga...ja sam prije nego sto cu uci u teretanu znaci s skoro napunjenih 15 godina mogao uraditi 100 sklekova u komadu odmor 30 sec pa jos 50 komada pa odmor 2 min pa jos 50 komada....krenuo sam u teretanu dosta sam prekidao ali sve kad saberem isao sam oko 7-8 mj dobio 10ak kg ali "snaga u sklekovima" znatno je opala evo sad mogu 35 ali mucim muke

        Comment


        • #5
          Re: kako raditi vise sklekova?

          Znaci bolje da ne ide u teretanu vec samo da radi svaki drugi dan maximum sto moze.
          Zar ne bi mogao lakse uradit kad bi radio trening snage i 2-3 puta sedmicno da radi sklekove maksimalno koliko moze? Mislim da ce za mjesec dana raditi test motorickih sposobnosti.

          Comment


          • #6
            Re: kako raditi vise sklekova?

            Originally posted by MegaMegaBadBoy
            ja mu nebi preporucio da ide u teretanu zbog toga...ja sam prije nego sto cu uci u teretanu znaci s skoro napunjenih 15 godina mogao uraditi 100 sklekova u komadu odmor 30 sec pa jos 50 komada pa odmor 2 min pa jos 50 komada....krenuo sam u teretanu dosta sam prekidao ali sve kad saberem isao sam oko 7-8 mj dobio 10ak kg ali "snaga u sklekovima" znatno je opala evo sad mogu 35 ali mucim muke
            E pa sa 15godina si bio puno laksi nego sada bez obzira na snagu tad i sada... Ja sam npr prije nego sam poceo ic u teretanu mogao napravit 15 pravilnih sklekova, a sada mogu 40 tak da ti teorija ne stoji.. S tim da jako rijetko radim sklekove..

            Comment


            • #7
              Re: kako raditi vise sklekova?

              Originally posted by joxim
              Znaci bolje da ne ide u teretanu vec samo da radi svaki drugi dan maximum sto moze.
              Zar ne bi mogao lakse uradit kad bi radio trening snage i 2-3 puta sedmicno da radi sklekove maksimalno koliko moze? Mislim da ce za mjesec dana raditi test motorickih sposobnosti.

              Evo po meni jedan cist ok program vezan samo sa sklekovima. Radi ih 3 puta tjedno. Moze krenut i od 6. tjedna po programu ako je dovoljno jak pa si sam dalje povecavat u tom stilu. Pogledaj... http://hundredpushups.com/week1.html

              Comment


              • #8
                Re: kako raditi vise sklekova?

                Originally posted by Zeusnot
                Originally posted by MegaMegaBadBoy
                ja mu nebi preporucio da ide u teretanu zbog toga...ja sam prije nego sto cu uci u teretanu znaci s skoro napunjenih 15 godina mogao uraditi 100 sklekova u komadu odmor 30 sec pa jos 50 komada pa odmor 2 min pa jos 50 komada....krenuo sam u teretanu dosta sam prekidao ali sve kad saberem isao sam oko 7-8 mj dobio 10ak kg ali "snaga u sklekovima" znatno je opala evo sad mogu 35 ali mucim muke
                E pa sa 15godina si bio puno laksi nego sada bez obzira na snagu tad i sada... Ja sam npr prije nego sam poceo ic u teretanu mogao napravit 15 pravilnih sklekova, a sada mogu 40 tak da ti teorija ne stoji.. S tim da jako rijetko radim sklekove..
                znam da sam bio laksi ali i vamo sam postao jaci jer kad sam usao u teretanu dizao sam minimalne tezine a mogao sam uraditi 100 sklekova,a sad 35 sklekova i solidne tezine u gymu...nezz dal sam u pravu al bar se meni cini da teretana i to sto taj decko hoce ne ide ;p jbg svako ima svoje misljenje a nemamo ni svi isti organizam tako da... izvinjavam se ako grijesim tako je bilo u mom slucaju

                Comment


                • #9
                  Re: kako raditi vise sklekova?

                  pa slazem se...rade nek pumpa samo sklekove sa npr opterecenjem ili neka proba po ovom programu http://hundredpushups.com/week1.html meni ce cini fakat ok...pogotovo kad pogledas zadnji tjedan tj. 6.tjedan i 3. stupanj tezine... imas kaj pumpat

                  Comment


                  • #10
                    Re: kako raditi vise sklekova?

                    ala sto serete...ako ide u teretanu moze samo ojacat.
                    i koje su to price da si prije mogao 100 komada sad nemozes 35. pocni bajke pisat, budes dobro proso.
                    Originally posted by Bilderčić
                    Originally posted by Dehydronator
                    sve do grama tjedno je natural
                    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                    Comment


                    • #11
                      Re: kako raditi vise sklekova?

                      Originally posted by Archiv3r
                      ala sto serete...ako ide u teretanu moze samo ojacat.
                      i koje su to price da si prije mogao 100 komada sad nemozes 35. pocni bajke pisat, budes dobro proso.
                      cemu mnozina?

                      Comment


                      • #12
                        Re: kako raditi vise sklekova?

                        Originally posted by Archiv3r
                        ala sto serete...ako ide u teretanu moze samo ojacat.
                        i koje su to price da si prije mogao 100 komada sad nemozes 35. pocni bajke pisat, budes dobro proso.
                        U cemu je problem ? Ja nisam dosao na ovaj forum da lazem nekome nego da pomognem ako mogu i saznam sto vise za sebe...ja sam napisao kako je sa mnom bilo a ti vjeruj il nemoj ne zanimas me uziWaj^

                        Comment


                        • #13
                          Re: kako raditi vise sklekova?

                          Originally posted by Archiv3r
                          ala sto serete...ako ide u teretanu moze samo ojacat.
                          i koje su to price da si prije mogao 100 komada sad nemozes 35. pocni bajke pisat, budes dobro proso.
                          teretana i sklekovi nemaju VEZE jedno sa drugim
                          jedino ako ih radi u teretani
                          ja ih nisam radio 3-4 mjeseca
                          a radio sam ih 70ak u komadu
                          danas se namucim sa 30
                          Originally posted by servantess
                          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                          Comment


                          • #14
                            Re: kako raditi vise sklekova?

                            kak se vama cini ovaj program kaj sam mu dao gore par postova?

                            Comment


                            • #15
                              Re: kako raditi vise sklekova?

                              Originally posted by Zeusnot
                              kak se vama cini ovaj program kaj sam mu dao gore par postova?
                              program ko progam, napredovat ce u broju kako god da ih radi ako ih radi redovno

                              Comment

                              Working...
                              X