Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako raditi vise sklekova?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: kako raditi vise sklekova?

    je li smeta da radi i u teretani trening gornjeg dijela tijela a kod kuce dodatno da radi sklekove?

    Comment


    • #17
      Re: kako raditi vise sklekova?

      Originally posted by joxim
      je li smeta da radi i u teretani trening gornjeg dijela tijela a kod kuce dodatno da radi sklekove?
      Ako tražiš odgovor da ili ne, odg je NE!
      Da ne dobiš sve na pladnju, pročitaj ovo: http://www.t-nation.com/free_online_art ... l_fast&cr=

      A sada što se teme tiče, neka ih svaki dan podijli u više serija, kad god mu se da, neće škoditi, bitnije je da ne ide do max da ne opterečuje previše CNS(ja bi radio oko 60-80%onoga kolko mogu, pa par sati pauza),i, tijelo će se prije "naučiti" na pokret. Chad Waterbury ima dobre tekstove vezane uz to, ako imaš volje potraži. Kad ide testirati max, nega uzme 1,5-2 dana pauze od vježbanja.

      Comment


      • #18
        vezano uz sklekove...

        pozdrav, iman 1 pitanje

        zanima me koje bi vjezbe triba vise radit u teretani da bi moga napravit vise sklekova, jer me sklekovi i ne idu bas najbolje

        visok san 190+ i tezak 80+

        p.s. sry ako vec postoji ovakva tema
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • #19
          Re: vezano uz sklekove...

          Originally posted by bot1950
          pozdrav, iman 1 pitanje

          zanima me koje bi vjezbe triba vise radit u teretani da bi moga napravit vise sklekova, jer me sklekovi i ne idu bas najbolje

          visok san 190+ i tezak 80+

          p.s. sry ako vec postoji ovakva tema
          Imas vec milijon tema ,utipkaj gore na trazilicu.
          https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
          https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

          Instagram: @shredded_dario

          Comment


          • #20
            Re: vezano uz sklekove...

            bench.
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • #21
              Re: vezano uz sklekove...

              pokusa san trazit al je previse toga nevezano uz moje pitanje, pa ako ne bi bia problem odgovorit na pitanje iz prethodnog posta. hvala
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • #22
                Re: vezano uz sklekove...

                Originally posted by bot1950
                pokusa san trazit al je previse toga nevezano uz moje pitanje, pa ako ne bi bia problem odgovorit na pitanje iz prethodnog posta. hvala
                odgovor je jednostavan, radi sklekove
                sjedenjem uz racunar i jeduci kokice sigurno neces
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • #23
                  Re: Kako raditi vise sklekova?

                  Pozz ljudi e ovako da nebi bilo zabune trezim savijet od nekoga tko se dobro razumije u treninge nisam nikakav bilder radim sklekove i trbusnjake zato sto ih volim raditi imam 64kg i visok sam 178 znaci kost i koza imam dobra prsa znaci nisam ravan ko daska trbusnjaci su nako malkice vide znam da ih je tesko izbaciti treba pure jos za to interesujeme da li je previse za sto radim svaki 2 dan treniram po 300/400 sklekova i trbusnjaka zajedno nekad i 200 kad sam umoran da li je to previse za misice posto nekad nemogu dignuti ruku grce mise prsni misici koliko trebam raditi sedmicno treninga i po koliko komada hvala unaprijed

                  Comment


                  • #24
                    Re: Kako raditi vise sklekova?

                    Originally posted by Tunnel View Post
                    Pozz ljudi e ovako da nebi bilo zabune trezim savijet od nekoga tko se dobro razumije u treninge nisam nikakav bilder radim sklekove i trbusnjake zato sto ih volim raditi imam 64kg i visok sam 178 znaci kost i koza imam dobra prsa znaci nisam ravan ko daska trbusnjaci su nako malkice vide znam da ih je tesko izbaciti treba pure jos za to interesujeme da li je previse za sto radim svaki 2 dan treniram po 300/400 sklekova i trbusnjaka zajedno nekad i 200 kad sam umoran da li je to previse za misice posto nekad nemogu dignuti ruku grce mise prsni misici koliko trebam raditi sedmicno treninga i po koliko komada hvala unaprijed
                    http://www.building-body.com/forum/t...hlight=trbusni

                    Comment


                    • #25
                      Re: Kako raditi vise sklekova?

                      Originally posted by Tunnel View Post
                      Pozz ljudi e ovako da nebi bilo zabune trezim savijet od nekoga tko se dobro razumije u treninge nisam nikakav bilder radim sklekove i trbusnjake zato sto ih volim raditi imam 64kg i visok sam 178 znaci kost i koza imam dobra prsa znaci nisam ravan ko daska trbusnjaci su nako malkice vide znam da ih je tesko izbaciti treba pure jos za to interesujeme da li je previse za sto radim svaki 2 dan treniram po 300/400 sklekova i trbusnjaka zajedno nekad i 200 kad sam umoran da li je to previse za misice posto nekad nemogu dignuti ruku grce mise prsni misici koliko trebam raditi sedmicno treninga i po koliko komada hvala unaprijed
                      Jesi ti čuo nekada za zarez i točku?

                      Način treninga određuje cilj, a ti nam nisi rekao što je tvoj cilj: masa, defka, snaga, izdržljivost itd...
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #26
                        Re: Kako raditi vise sklekova?

                        imam ti ja dobru ideju za radit više sklekova...staviš par smrdljivih čarapa ispod face dok ih radiš,što ti neće dozvolit da prekineš seriju..

                        Comment


                        • #27
                          Re: Kako raditi vise sklekova?

                          Originally posted by kelly View Post
                          Jesi ti čuo nekada za zarez i točku?
                          hahahahhaa...za umrijeti

                          Comment


                          • #28
                            Re: Kako raditi vise sklekova?

                            Originally posted by Tunnel
                            Ma pusite karu meni lagano u vise serija nisam trazio pametovanja nego pomoc budala u picku materinu gdje se i ja uclani

                            zarez ,

                            točka .
                            "What the mind believes the body achieves."

                            Comment


                            • #29
                              Re: Kako raditi vise sklekova?

                              Originally posted by Tunnel
                              Ma pusite karu meni lagano u vise serija nisam trazio pametovanja nego pomoc budala u picku materinu gdje se i ja uclani
                              Originally posted by kelly View Post
                              Način treninga određuje cilj, a ti nam nisi rekao što je tvoj cilj: masa, defka, snaga, izdržljivost itd...

                              Prvo, nesposoban si sastaviti poštenu rečenicu, drugo, čovjek ti je fino rekao da nisi rekao svoj cilj. Kako očekuješ da ti se pomogne kad ni sam neznaš što želiš? Najlakše je doći kao čoban s livade i očekivati da mu se sastavi trening...

                              Comment


                              • #30
                                Re: Kako raditi vise sklekova?

                                kakav ***** -.- ..malo se skuliraj niko ti ne zeli zlo
                                Čovjek bi mogao učiniti više djela kad ih nebi smatrao nemogućim!

                                Comment

                                Working...
                                X