Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako raditi vise sklekova?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Kako raditi vise sklekova?

    znam da ne zeli nema potrebe da me niko zahebava samo pomoc trazim ali vidim ima dosta pisaca koji su zalutali na forum za treninge pa traze gramaticke greske pozzz
    Last edited by Tunnel; 09-04-12, 13:43.

    Comment


    • #32
      Re: Kako raditi vise sklekova?

      Originally posted by Tunnel View Post
      znam da ne zeli nema potrebe da me niko zahebava samo pomoc trazim ali vidim ima dosta pisaca koji su zalutali na forum za treninge pa traze gramaticke greske pozzz
      Kralju, ajde malo razmisli. Radis po 400 sklekova (upitno) i onda te toliko bole i grce ruke da ih nemozes dic iznad glave. I onda jos nakon toga pitas koliko bi trebao radit. Nije li logican odgovor "manje"? Da ti ja sad kazem da ih je ispod 500 u treningu beskorisno radit, bi li ih radio po 500?
      Kad se vec ne drzis nikakvog specificnog programa, onda slusaj svoje tijelo. Ako te boli ruka, pa smanji za npr. 50 pa vidi sljedeci put oce te grcit ruke, ako nece, onda je to tvoja brojka i radi toliko.
      Bez uvrede, no ovakva pitanja su stvarno glupava.
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #33
        Re: Kako raditi vise sklekova?

        bog te mazo,da moram radit po 500 trbušnjaka i sklekova svakodnevno,obolio bih na živce...što je najgore svi oni koji se ne kuže u bb misle da je to pravilno a ustvari su daleko od istine..iskreno,meni i prije nego sam krenuo u teretanu nije bio logičan takav rad..

        Comment


        • #34
          Re: Kako raditi vise sklekova?

          Originally posted by Šjor Bepo View Post
          bog te mazo,da moram radit po 500 trbušnjaka i sklekova svakodnevno,obolio bih na živce...što je najgore svi oni koji se ne kuže u bb misle da je to pravilno a ustvari su daleko od istine..iskreno,meni i prije nego sam krenuo u teretanu nije bio logičan takav rad..
          Iskreno, ja cisto sumnjam da ih moze napravit 500. Mislim da ih ja sada toliko nemogu uzastopno. No ok, ako ga veseli baratanje velikim brojkama, nije meni bed tako odgovorit.
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • #35
            Re: Kako raditi vise sklekova?

            samo 500 sklekova radis hahhahah,ja se ne bi spusto ispod 1500.....
            slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

            Comment


            • #36
              Re: Kako raditi vise sklekova?

              Originally posted by stipedinamit View Post
              samo 500 sklekova radis hahhahah,ja se ne bi spusto ispod 1500.....
              MOzda je slucajno dodao jednu nulu vise ))) hahhaha dogada se :P
              Dont drink, dont smoke just eat and work

              Comment


              • #37
                Re: Kako raditi vise sklekova?

                Originally posted by Tunnel View Post
                Pozz ljudi e ovako da nebi bilo zabune trezim savijet od nekoga tko se dobro razumije u treninge nisam nikakav bilder radim sklekove i trbusnjake zato sto ih volim raditi imam 64kg i visok sam 178 znaci kost i koza imam dobra prsa znaci nisam ravan ko daska trbusnjaci su nako malkice vide znam da ih je tesko izbaciti treba pure jos za to interesujeme da li je previse za sto radim svaki 2 dan treniram po 300/400 sklekova i trbusnjaka zajedno nekad i 200 kad sam umoran da li je to previse za misice posto nekad nemogu dignuti ruku grce mise prsni misici koliko trebam raditi sedmicno treninga i po koliko komada hvala unaprijed
                hahhaha citajte ovaj dio ponovno hahahha bio sam i ja u toj fazi kad sam imo 13 god, mislim da je svima jasno o kakvim se tu sklekovima radi a o trbusnjacima da ne govorim, nekako imam osjecaj da ga vise bole leđa nego trbuh :P
                Dont drink, dont smoke just eat and work

                Comment


                • #38
                  Re: Kako raditi vise sklekova?

                  hahahahahaha!

                  Comment


                  • #39
                    Re: Kako raditi vise sklekova?

                    Znam druze , interesuje me koliko bi treba raditi sedmicno serija i po koliko komada .A ne interesuje me zajebancije pojedinih pozzz

                    Comment


                    • #40
                      Re: Kako raditi vise sklekova?

                      OCe ova seljacina dobit ban ili?
                      Dont drink, dont smoke just eat and work

                      Comment


                      • #41
                        Re: Kako raditi vise sklekova?

                        Originally posted by dabek777 View Post
                        OCe ova seljacina dobit ban ili?
                        Dobio je....
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #42
                          Re: Kako raditi vise sklekova?

                          Pubertetlija...3raz teme je otvorio sinoc i onda bubne glupost o keksu i glutaminu
                          Pocivao u miru Bozjem

                          22.12.1984 - 20.12.2012

                          __________________________________________________ ___________________________

                          mentor: Sasa Draskovic

                          Comment


                          • #43
                            Re: Kako raditi vise sklekova?

                            Originally posted by remode View Post
                            Pubertetlija...3raz teme je otvorio sinoc i onda bubne glupost o keksu i glutaminu
                            HVala kelly u ime svih clanova jel sumnjam da se ikom da njegovu maltretanciju citat XD

                            ma gle nepristojan je i vrlo priglup po onom sto pise, i nema sta tu radit a suvise je neozbiljan...
                            Dont drink, dont smoke just eat and work

                            Comment


                            • #44
                              Re: Kako raditi vise sklekova?

                              Vidio sam da je psovao mater ljudima, pretjerao je...
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X