Announcement

Collapse
No announcement yet.

5x5 - .radim to na nabijem neku masu,al i da u isto vrijeme smrsavim malo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: 5x5

    nije teretana toliko skupa da se za nju neda skupit para...uostalom ako nemaš para za teretanu onda nemaš ni za potrebnu hranu...uzalud tada sve..

    Comment


    • #17
      Re: 5x5

      Drugim riječima, gdje su ti UTEZI?

      Comment


      • #18
        Re: 5x5

        bolje hrana nego teretana...pa cijela priroda je teretana
        pa jel mi trebaju utezi??

        Comment


        • #19
          Re: 5x5

          Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
          bolje hrana nego teretana...pa cijela priroda je teretana
          pa jel mi trebaju utezi??
          Vjerujem da si na Youtubeu vidio likove kao Hannibal, vjeruj mi ti likovi su ti svi na dopingu, pogotovo ovi razvijeni kao Hannibal.
          http://www.youtube.com/watch?v=jG2jZK_QklI

          Comment


          • #20
            Re: 5x5

            Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
            bolje hrana nego teretana...pa cijela priroda je teretana
            pa jel mi trebaju utezi??
            Da. A oćeš da ih netko drugi diže umjesto tebe ako ti je teško??

            Comment


            • #21
              Re: 5x5

              Originally posted by arianko View Post
              Vjerujem da si na Youtubeu vidio likove kao Hannibal, vjeruj mi ti likovi su ti svi na dopingu, pogotovo ovi razvijeni kao Hannibal.
              http://www.youtube.com/watch?v=jG2jZK_QklI

              taj hannibal je prevara...frajer je napucan svim i svacim,visok metar i pol i sad on moze svasta...prelose,neprirodan skroz

              Comment


              • #22
                Re: 5x5

                Originally posted by mile View Post
                Da. A oćeš da ih netko drugi diže umjesto tebe ako ti je teško??
                bodyweight prijatelju??

                Comment


                • #23
                  Re: 5x5

                  e decko ljudi ti govore sta da radi sta da popravis i sta ti nije dobro... i kad god ti daju neki savjet ti nadjes razlog da to ne uradis mslm haloo ne postaje se napucan od par treninga u tome i jeste ljepota bb i treninga u teretani sto nmz svatko izgledati odlicno

                  Comment


                  • #24
                    Re: 5x5

                    Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                    taj hannibal je prevara...frajer je napucan svim i svacim,visok metar i pol i sad on moze svasta...prelose,neprirodan skroz
                    Gle i u teretani bi ti za tu masu trebao doping, ali u teretani puno brže napreduješ nego tu. To ti je više kao trening izdržljivosti, ti u parku ne možeš raditi noge nema šanse da ih radiš.

                    Comment


                    • #25
                      Re: 5x5

                      Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                      bodyweight prijatelju??
                      Gle. A sad ozbiljno. Koji su ti ciljevi? Ako ne vjeruješ nama s foruma ti slobodno po svom. Ali zapamti: Bez utega nema značajnijeg napretka!

                      Comment


                      • #26
                        Re: 5x5

                        Sada sam shvatio da 5x5 moze biti i 0(nula)...

                        Comment


                        • #27
                          Re: 5x5

                          A što ne započneš pravi 5x5 program, baš zato što si početnik.
                          Moj log
                          http://purposeoverpain.jimdo.com/trening-log/

                          Comment


                          • #28
                            Re: 5x5

                            Ajd kao prvo, svi vi koji kenjata da se bez teretane ne moze postic napredak-GADNO SE VARATE, i pricate o necemu sto niste prosli!
                            Je li dosta reci da se opseg ruke moze podici i bez teretane kod pocetnika-tj.osobe koja nije neko vrijeme redovno trenirala za 4 cm u manje od 6 mjeseci, da se opseg prsa digne za preko 10 cm za isto razdoblje-e pa ja sam to napravio. Kad mi je bilo prehladno isao sam u teretanu- mozda cca 2mj.i u tom razdoblju sam imao iskreno slabiji napredak nego s BW vjezbama (s dodatnim opterecenjima-tipa 20-30kg utega oko struka, 50 kg.na ledima kod sklekova itd itd) Noge-radim ih u teretani-jbg-nema nista bez postenog cucnja i prese te mrtvih dizanja itd.
                            Ali svi koji kazu da se s BW ne moze napredovat-gaaaadno se varate-istina, neces doci u fazu da postanes profi BB ili postic gradu poput Arnolda ali se mogu jako jako jako lijepi rezultati postic.
                            U teretani je neke stvri lakse odradit,pogotovo ako je u pitanju nesimetrija i sl. i nemam nista protiv nje, i ja volim tu i tamo poci u nju odradit trening,prije sam bio redovno godinama uz boks dok nije nazalost nastupila visegodisnja pauza. Evo cak i danas poslije posla idem u teretanu radit noge,a jucer sam bio u parku i imam uzasnu upalu prsa i ruku-tako da BW rules

                            Sto se tice prvog posta-sorry ali i ja sam se posteno nasmijao- S bw vjezbama mozes napredovat, ali ces se morat daleeeko vise potrudit-prouci druge teme tipa trening doma i sl pa onda sastavi novi program ili si jednostavno preuzmi program od nekoga i probaj. Pumpanje sklekova i tome sl. u nedogled nema smisla i neces nista postic bar kad je u pitanju masa i snaga
                            MYPROTEIN

                            Comment


                            • #29
                              Re: 5x5

                              Originally posted by Corry View Post
                              Ajd kao prvo, svi vi koji kenjata da se bez teretane ne moze postic napredak-GADNO SE VARATE, i pricate o necemu sto niste prosli!
                              Je li dosta reci da se opseg ruke moze podici i bez teretane kod pocetnika-tj.osobe koja nije neko vrijeme redovno trenirala za 4 cm u manje od 6 mjeseci, da se opseg prsa digne za preko 10 cm za isto razdoblje-e pa ja sam to napravio. Kad mi je bilo prehladno isao sam u teretanu- mozda cca 2mj.i u tom razdoblju sam imao iskreno slabiji napredak nego s BW vjezbama (s dodatnim opterecenjima-tipa 20-30kg utega oko struka, 50 kg.na ledima kod sklekova itd itd) Noge-radim ih u teretani-jbg-nema nista bez postenog cucnja i prese te mrtvih dizanja itd.
                              Ali svi koji kazu da se s BW ne moze napredovat-gaaaadno se varate-istina, neces doci u fazu da postanes profi BB ili postic gradu poput Arnolda ali se mogu jako jako jako lijepi rezultati postic.
                              U teretani je neke stvri lakse odradit,pogotovo ako je u pitanju nesimetrija i sl. i nemam nista protiv nje, i ja volim tu i tamo poci u nju odradit trening,prije sam bio redovno godinama uz boks dok nije nazalost nastupila visegodisnja pauza. Evo cak i danas poslije posla idem u teretanu radit noge,a jucer sam bio u parku i imam uzasnu upalu prsa i ruku-tako da BW rules

                              Sto se tice prvog posta-sorry ali i ja sam se posteno nasmijao- S bw vjezbama mozes napredovat, ali ces se morat daleeeko vise potrudit-prouci druge teme tipa trening doma i sl pa onda sastavi novi program ili si jednostavno preuzmi program od nekoga i probaj. Pumpanje sklekova i tome sl. u nedogled nema smisla i neces nista postic bar kad je u pitanju masa i snaga

                              Before-after pics or it doesn't count!

                              Comment


                              • #30
                                Re: 5x5

                                Ekipa jel ovaj trening kod kuće prolazi?

                                Ponedjeljak :

                                Prsa :
                                Leptir :12, 12, 10, 10, 8
                                Sjedeći potisak : 12, 12, 10, 10, 8
                                Uski sklek : 5 x 10
                                Široki sklek : 5x 15
                                Sklek s pljeskom : 5x 10

                                Biceps :
                                Stojeći pregib kablom :12, 12, 10, 10, 8
                                Stojeći pregib bučicama : 12, 12, 10, 10, 8
                                Hammer : 12, 12 ,10, 8, 8

                                Trbušnjaci :
                                Obični trbušnjaci s utegom : 3 x 60
                                Lakat koljeno(za bočne) : 3 x 20
                                Podizanje pruženih nogu : 4 x 20

                                Srijeda :

                                Noge :
                                Nožna ekstenzija : 12, 10, 10, 8
                                Iskorak(lijeva pa desna) : 4 x 20
                                Čučnjevi : 4 x 20
                                Podizanje na prse(obje noge) : 4 x 20
                                Podizanje na prste(svaka noga posebno) : 4x 20

                                Ramena :
                                Prednje povlačenje kabla :12, 12, 10, 10
                                Povlačenje kabla odozdo prema prsima :12, 12, 10, 10
                                Prednje podizanje bučica : 12, 12, 10, 10
                                Zgibovi široki : 4 x 7

                                Petak :

                                Leđa :
                                Lat mašina ispred glave : 14, 12, 12, 10, 10
                                Jednoručno veslanje s bučicama : 14, 12, 12, 10, 10
                                Zgibovi uski :4 x 7
                                Zgibovi široki : 4x 7

                                Triceps :
                                Triceps potisak na lat mašini : 12, 12, 10, 10, 8
                                Dips : 10, 10, 8 ,8 ,6
                                Uski sklekovi : 14, 12, 12, 10, 10, 8

                                Comment

                                Working...
                                X