Announcement

Collapse
No announcement yet.

5x5 - .radim to na nabijem neku masu,al i da u isto vrijeme smrsavim malo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: 5x5

    WTF-posteno, slike ce bit-obecajem, ali kad defka zavrsi, s tim da nemam neke extra slike s pocetka treninga-ali bit ce sto imam
    MYPROTEIN

    Comment


    • #32
      Re: 5x5

      ekipa je zabrijala na teretanu i suplemente...pa ljudi moji ja s ovolko bodyweighta kolko se bavim za svoje godiste(97.) izgledam ko sto pola ekipe ne izgleda il je ikad izgledalo...nemojte bit tvrdoglavi jer vjerujte da je bolji osjecaj kad znas da si se nabio iskljucivo prirodno i svojom tezinom nego uz neke proteine i tegove...nek se niko ne nađe uvrijeđen jer znam da svako bira sta njemu pase al ekipa nije samo teretana mjesto di misici rastu

      Comment


      • #33
        Re: 5x5

        Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
        ekipa je zabrijala na teretanu i suplemente...pa ljudi moji ja s ovolko bodyweighta kolko se bavim za svoje godiste(97.) izgledam ko sto pola ekipe ne izgleda il je ikad izgledalo...nemojte bit tvrdoglavi jer vjerujte da je bolji osjecaj kad znas da si se nabio iskljucivo prirodno i svojom tezinom nego uz neke proteine i tegove...nek se niko ne nađe uvrijeđen jer znam da svako bira sta njemu pase al ekipa nije samo teretana mjesto di misici rastu
        možeš li mi, MOLIM TE, objasniti malo ovo podebaljano i podcrtano ??

        kako je to prirodno nabijanje mišiča ???

        a kakav je način uz "proteine i tegove"?? neprirodan ?? umjetan ?? LOŠ ??????

        ne razumijem
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • #34
          Re: 5x5




          @j.j.k.k.e.-zg ,o čem pričaš ISSATI, jel te tko tjera da piješ suplemente ili dižeš tegove, drži se svoga i treniraj, ne pravi se pametan na forumu jer nigdje nisam vidio slike tvog napretka ili nešto drugo.
          To šta su ti dečki pričali su samo njihova mišljenja, očito je da ti ne misliš tako. Čemu rasprave, rokaj po svom i stavi neke slike nakon treninga kad i AKO se bude vidio napredak.
          Sklekovi, zgibovi, propadanja itd itd, RADI nemoj prodavat maglu. Savjete si dobio ostalo je na tebi. Za 5tjedana ovakvog treninga neće ni one velićke padati u nesvjest jer nećeš postići što planiraš - to je realno.
          Da se razumijemo, ne mislim da se ne može do dobrog tijela bez teretane, može ali s ovim tvojim programom ne može. Hah.

          Samo mi nije jasno da se i sam upuštam u ovakve rasprave. BYE !

          Comment


          • #35
            Re: 5x5

            Aloooo sta nije prirodno u suplementima i treningu sa tegovima ????? PROSVJETLI ME A I MNOGE DRUGE!!!!

            Comment


            • #36
              Re: 5x5

              Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
              ekipa je zabrijala na teretanu i suplemente...pa ljudi moji ja s ovolko bodyweighta kolko se bavim za svoje godiste(97.) izgledam ko sto pola ekipe ne izgleda il je ikad izgledalo...nemojte bit tvrdoglavi jer vjerujte da je bolji osjecaj kad znas da si se nabio iskljucivo prirodno i svojom tezinom nego uz neke proteine i tegove...nek se niko ne nađe uvrijeđen jer znam da svako bira sta njemu pase al ekipa nije samo teretana mjesto di misici rastu
              aj logout i pomozi sebi

              Comment


              • #37
                Re: 5x5

                pa ja kad pitam jel valja ekipa kaze NE VALJA ODI U TERETANU, RADIS BEZ TEGOVA BUUUUUU i takve stvari...pa ne dizite mi tlak nego recite jel dobro il ne...uostalom dosad sam radio taj program i mogu ti rec da mi kod 6packa polako izbijaju zadnja 2(*****i su,al ima malo sala),triceps se oblikuje i sve ostalo ide kako treba...

                Comment


                • #38
                  Re: 5x5

                  Originally posted by diinnoo View Post
                  aj logout i pomozi sebi

                  zbog čega?

                  Comment


                  • #39
                    Re: 5x5

                    Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                    pa ja kad pitam jel valja ekipa kaze NE VALJA ODI U TERETANU, RADIS BEZ TEGOVA BUUUUUU i takve stvari...pa ne dizite mi tlak nego recite jel dobro il ne...uostalom dosad sam radio taj program i mogu ti rec da mi kod 6packa polako izbijaju zadnja 2(*****i su,al ima malo sala),triceps se oblikuje i sve ostalo ide kako treba...
                    pa šta pitaš ako sve ide kako treba

                    Comment


                    • #40
                      Re: 5x5

                      creatine-whey-protein-no-bro-im-all-natural.jpg

                      ljepo ste mu objasnili da ono sto je krenuo raditi "NE" valja,
                      a njegovo je hoce li poslusati ili ne.


                      Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                      uostalom dosad sam radio taj program i mogu ti rec da mi kod 6packa polako izbijaju zadnja 2(*****i su,al ima malo sala),triceps se oblikuje i sve ostalo ide kako treba...
                      ako stavis slike da vidimo 6pack ja pocinjem s ovim programom
                      Last edited by zsx; 24-03-13, 21:59.

                      Comment


                      • #41
                        Re: 5x5

                        pa ako ekipa ima neki savjet da ga da i to?
                        al jebu me da nemogu radit sve 3 glave ramena ovo ono,di su ti izolacijske vjezbe tralala
                        pa da mi je stalo do toga iso bi u teretanu,a ovako malo pomalo radim bodyweight i napredujem samo sto ekipa to ne cijeni...ako su vam uzori coleman,arnold i ekipa molim vas da ne vrijedate jel nije potrebno...ja ne zelim bit tako pretjerano velik,nego zelim bit normalne građe,brz,s izrazenim misicima ko svaki normalni sportas,a ne tako jak i ,,tvrd,, ko bbuilder

                        Comment


                        • #42
                          Re: 5x5

                          Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                          pa ako ekipa ima neki savjet da ga da i to?
                          al jebu me da nemogu radit sve 3 glave ramena ovo ono,di su ti izolacijske vjezbe tralala
                          pa da mi je stalo do toga iso bi u teretanu,a ovako malo pomalo radim bodyweight i napredujem samo sto ekipa to ne cijeni...ako su vam uzori coleman,arnold i ekipa molim vas da ne vrijedate jel nije potrebno...ja ne zelim bit tako pretjerano velik,nego zelim bit normalne građe,brz,s izrazenim misicima ko svaki normalni sportas,a ne tako jak i ,,tvrd,, ko bbuilder
                          Pa o cem ti opet pricas. Tko je rekao da ja zelim biti takav RECIMO. Daj ajde ne spamaj i drzi se tog sta radis. Ako vec neces u teretanu tvoj trening "5x5" mora biti 5x jaci, ovo je sprdnja. Ajde idi stavi sliku pa za 2-3mj novu. Da zajedno pratimo napredak. Nemogu vise odg na ovakve postove hahahah.

                          Comment


                          • #43
                            Re: 5x5

                            trbuh.jpg

                            upravo slikano...kakav takav,jos malo je sixpack

                            Comment


                            • #44
                              Re: 5x5

                              Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
                              ekipa je zabrijala na teretanu i suplemente...pa ljudi moji ja s ovolko bodyweighta kolko se bavim za svoje godiste(97.) izgledam ko sto pola ekipe ne izgleda il je ikad izgledalo...nemojte bit tvrdoglavi jer vjerujte da je bolji osjecaj kad znas da si se nabio iskljucivo prirodno i svojom tezinom nego uz neke proteine i tegove...nek se niko ne nađe uvrijeđen jer znam da svako bira sta njemu pase al ekipa nije samo teretana mjesto di misici rastu



                              Ovo je toliki idiotizam od ovog momka da stvarno ne znan uopce odakle pocet argumentirat pa niti necu. Podsjeca me na tipa koji je nekom pocetniku koji je pita kako nabacit kil, savjetova da pojaca unos soli... Katastrofa.

                              U biti iman jedno pitanju nasem vizionaru... Dakle radis zgibove i to je ok. A recimo na pojas okacis UTEG od 20kg i radis zgibove s opterecenjem, to je umjetno? Malicke od toga ne padaju na ledja rasirenih nogu dok u pozadini svira udji slobodno? Volia bii to malo razjasnit jer lito se blizi a ja iskreno nebi tia izgledat umjetno...



                              edit: btw s tim kutem slikanja svi imaju trbusnjake, stavi kameru u razinu struka i slikaj sa 2 metra udaljenosti.

                              Comment


                              • #45
                                Re: 5x5

                                sto si slikao djelomicni dio trupa slikaj se cijeli da vidimo mi leda,ramena,ruke prsa itd...
                                i jos nesto six pack mozes izbaciti samo trcanjem i dijetom tako da to nije mjerilo jeli sistem treninga domar
                                Last edited by mate31; 24-03-13, 22:16.

                                Comment

                                Working...
                                X