Announcement

Collapse
No announcement yet.

5x5 - .radim to na nabijem neku masu,al i da u isto vrijeme smrsavim malo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: 5x5

    nisu problem izolacijske vježbe, ti ne možeš ni osnovne odradit

    benč (radiš sklekove, aj dobro, al to je bez opterečenja, šta kad za mjesec dana mogneš ih 100, možeš ih tako pumpat koliko očeš al nema smisla, bar za povečanje snage i mišične mase)

    čučnjavi (možeš radit ali opet bez opterečenja)

    mrtvo dizanje nula bodova

    military press (potisak za ramena) nula bodova, ajd možda bi mogao stoj na rukama

    propadanja, zgibovi - možeš radit kako ti kažeš "prirodno" tj to su bodyweight vježbe ali samo za početinke, svaki napredniji vježbaš koristi opterečenje

    super je što bilo šta vježbaš, al tvoj stav o "prirodnim vježbama" i razmišljanju o proteinima kao neki eliksir za mišiće je vrlo glup stav

    i ako misliš da ako uzmeš uteg u ruke i popiješ whey da češ postat kao ronnie, jay ili neki pro bb onda nemamo šta ni raspravljat

    vide ti se pločice? bravo za tebe!!
    al zapamti da su pločice na mršavoj osobi isto kao i sise na debeloj osobi, jednostavno niej to to

    nemam ja ništa protiv tih bodyweight vježbi i tih pi*darija, al nemožeš tako doć i pljuvat po svemu što nije po tvom
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #47
      Re: 5x5

      ovaj lik je smijeh majkemi ahahahhahahaa legenda iz parkića,došo bi i izljubio te kolko si me nasmijo <3
      street workout je smeće osobno mislim da je fora radit to i zabavno je sigurno ali što se tiče mase to je nula razvit ćeš malo mase i tu ćeš stat jer tijelo nećeš poticat na razvijanje jer će opterećenje uvjek bit isto ili slično a i puno ponavljanja će ti razvit izdržljivost samo...

      Get Ripped Or Die Mirin'
      --------R.I.P--------
      Aziz Sergeyevich Shavershian

      Comment


      • #48
        Re: 5x5

        Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
        ...ja ne zelim bit tako pretjerano velik,nego zelim bit normalne građe,brz,s izrazenim misicima ko svaki normalni sportas,a ne tako jak i ,,tvrd,, ko bbuilder
        jesi ti svjestan da moras 5 godina pisat krv da bi bio toliko pretjerano velik!!!

        Comment


        • #49
          Re: 5x5

          Originally posted by Filip95WW View Post
          ovaj lik je smijeh majkemi ahahahhahahaa legenda iz parkića,došo bi i izljubio te kolko si me nasmijo <3
          street workout je smeće osobno mislim da je fora radit to i zabavno je sigurno ali što se tiče mase to je nula razvit ćeš malo mase i tu ćeš stat jer tijelo nećeš poticat na razvijanje jer će opterećenje uvjek bit isto ili slično a i puno ponavljanja će ti razvit izdržljivost samo...
          Oprostite na OFF TOPICU ali moram odgovoriti na ovo.
          Bez ljutnje ali ovo je najveca glupost koju sam procitao vezano za SW. Bavim se time vec 5 godina i rezultati su odlicni, prvenstveno sto se tice snage, izdrzljivosti, mase, a na kraju krajeva i izgleda. Kada kazes da je ovo smece, vjerovatno sa 17 godina i nemas puno iskustva, vjerovatno ti je i manje poznato da 90% vjezbi koje se izvode potjecu od gimnastike, a znamo svi kako su oni građeni, također ti je vjerovatno manje poznato da profesionalni bodybuilderi u fazi hipertrofije koriste upravo propadanja i zgibove koji su osnovni elementi street workouta, isto tako ti nije palo na pamet da se mogu koristiti prsluci od 10/15 pa na vise kilograma tako da ne kuzim kako opterecenje moze biti isto.
          Ukratko ocu reci da pogledas par filmica na youtubu pa da onda komentiras.
          Originally posted by madmax22
          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
          Originally posted by jocker77
          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
          Originally posted by Hajduk
          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

          Comment


          • #50
            Re: 5x5

            Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
            ekipa je zabrijala na teretanu i suplemente...pa ljudi moji ja s ovolko bodyweighta kolko se bavim za svoje godiste(97.) izgledam ko sto pola ekipe ne izgleda il je ikad izgledalo...nemojte bit tvrdoglavi jer vjerujte da je bolji osjecaj kad znas da si se nabio iskljucivo prirodno i svojom tezinom nego uz neke proteine i tegove...nek se niko ne nađe uvrijeđen jer znam da svako bira sta njemu pase al ekipa nije samo teretana mjesto di misici rastu
            Mislim da ti je los pristup. Otvorio si temu i pitao za misljenje i kada nisi dobio ono sto si htio si krenuo u napad. Ljudi ti samo zele pomoci i slazem se s njima jer su u pravu.
            Da ti odmah razbijem jedan mit. Pretpostavljam da su ti vrsnjaci napunili glavu kako je to sve prirodni, only bodyweight no supplement i da si o tome sve citao na internetu, ali to apsolutno nije istina. Vecinu tih danas poznatih svjetskih sw vjezbaca imam na fejsu i svako toliko izbace filmice gdje vjezbaju u teretani mrtvo dizanje, cucnjeve i ostale vjezbe, tako da je prirodno u tvom smislu rijeci - bas i nije.
            Ovaj program sto si ti napravio, mozes slobodno baciti u smece, kratkorocno mozda budes imao neke rezultate, ali dugorocno neces napredovati. Ako te zanima taj nacin treniranja i to volis onda ti nitko nece nista reci i samo guraj napred. Bitno je da svaki trening dajes svoj maximum i nebi trebao ogranicavati misicne skupine na dane. Vazno je i da treninge koje ces na donjim linkovima nadjes, mjenjas svaki trening i da se ne ponavljaju u razmaku od tjedan dana.
            Evo ti za pocetak par stranica sa odlicnim programima za pocetnike :
            - http://www.madbarz.com/all-routines.html
            - http://bar-barians.forumotions.net/
            - http://www.facebook.com/#!/media/set...9771070&type=3
            - http://www.facebook.com/#!/media/set...5223035&type=3

            ovdje imas treninga za dvije godine, a ako ti nije dosta javi se u PM .. pozz
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #51
              Re: 5x5

              nebiste vjerovali koliko ima mjesta za napredovati ghetto workout-u...

              iako i po 4x tjedno rade mucle up, zgibove, sklekove, propadanja,...
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #52
                Re: 5x5

                postujem svaki sport i svakog koji vjezba i proljeva krv i znoj ali dobitci na misicnoj masi izmedu SW i BB se nemogu usporedivati i kraj price

                Comment


                • #53
                  Re: 5x5

                  naravno... zato i idem u teretanu ...
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • #54
                    Re: 5x5

                    Originally posted by neuk View Post
                    Oprostite na OFF TOPICU ali moram odgovoriti na ovo.
                    Bez ljutnje ali ovo je najveca glupost koju sam procitao vezano za SW. Bavim se time vec 5 godina i rezultati su odlicni, prvenstveno sto se tice snage, izdrzljivosti, mase, a na kraju krajeva i izgleda. Kada kazes da je ovo smece, vjerovatno sa 17 godina i nemas puno iskustva, vjerovatno ti je i manje poznato da 90% vjezbi koje se izvode potjecu od gimnastike, a znamo svi kako su oni građeni, također ti je vjerovatno manje poznato da profesionalni bodybuilderi u fazi hipertrofije koriste upravo propadanja i zgibove koji su osnovni elementi street workouta, isto tako ti nije palo na pamet da se mogu koristiti prsluci od 10/15 pa na vise kilograma tako da ne kuzim kako opterecenje moze biti isto.
                    Ukratko ocu reci da pogledas par filmica na youtubu pa da onda komentiras.
                    piše da imaš 85 kila a baviš se time 5 godina...

                    Get Ripped Or Die Mirin'
                    --------R.I.P--------
                    Aziz Sergeyevich Shavershian

                    Comment


                    • #55
                      Re: 5x5

                      Originally posted by Filip95WW View Post
                      piše da imaš 85 kila a baviš se time 5 godina...
                      sta nije jasno?
                      Originally posted by madmax22
                      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                      Originally posted by jocker77
                      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                      Originally posted by Hajduk
                      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                      Comment


                      • #56
                        Re: 5x5

                        pa nije mu jasno da treniras tako dugo a imas malo mase

                        Comment


                        • #57
                          Re: 5x5

                          Originally posted by mate31 View Post
                          pa nije mu jasno da treniras tako dugo a imas malo mase
                          tom logikom sto duze treniras trebao bi imati vise kila?

                          istina, imao sam 91 kg ali sam zbog bolesti smrsavio 12kg krajem 10.mjeseca i sada sam na 85 nazad..
                          Originally posted by madmax22
                          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                          Originally posted by jocker77
                          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                          Originally posted by Hajduk
                          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                          Comment


                          • #58
                            Re: 5x5

                            pa da sto duze treniras trebao bi imati sve vise kila naravno neces imati ako samo treniras tu najvecu ulogu igra prehrana,pa neces jbt trenirati 3,4-5 godina a imati isti bf i istu kilazu, bome kad si smrsavio 12 kg il si imao rak pa si isao na kemoterapiju ili neku slicnu je.benu bolest

                            Comment


                            • #59
                              Re: 5x5

                              Originally posted by mate31 View Post
                              pa da sto duze treniras trebao bi imati sve vise kila naravno neces imati ako samo treniras tu najvecu ulogu igra prehrana,pa neces jbt trenirati 3,4-5 godina a imati isti bf i istu kilazu, bome kad si smrsavio 12 kg il si imao rak pa si isao na kemoterapiju ili neku slicnu je.benu bolest

                              slazem se to za prehranu.. bome da bilo je gadno, trovanje..
                              Originally posted by madmax22
                              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                              Originally posted by jocker77
                              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                              Originally posted by Hajduk
                              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                              Comment


                              • #60
                                Re: 5x5

                                Originally posted by neuk View Post
                                slazem se to za prehranu.. bome da bilo je gadno, trovanje..
                                zašto onda nisi vratio tu istu kilažu tim slavnim street workoutom ako si je dobio prije nebi ti bio problem vratit se na istu
                                nema isprike...

                                Get Ripped Or Die Mirin'
                                --------R.I.P--------
                                Aziz Sergeyevich Shavershian

                                Comment

                                Working...
                                X