Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roni Kovačić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Roni Kovačić

    Roni car si, ruke su mi na zadnjoj slici nevjerojatne !

    Comment


    • #32
      Re: Roni Kovačić

      @Dalibor ovo mi je jedan od najljepsih komentara koje sam ikada dobio..uvijek sam tezio tim klasicnim figurama koliko god to bilo tesko s obzirom na moju visinu...Kelly ima jednu moju fotku sa zadnjeg takmicenja koja itekako podsjeca na oldschool...hvala

      @Missy visina je samo otezavajuca okolnost sto se takmicarskog bb tice...duzina ekstremiteta i torza samo povecava potrebu za misicnom masom...dok to napunis prodju godine....dok kroz godinu izgledas kao trokrilni ormar sto mi se i privatno odbilo o glavu kad se radi o curama ili pronalazenju posla....kod nas nije dobro biti ekstreman u nicemu...
      member of MVP team......

      Comment


      • #33
        Re: Roni Kovačić

        Originally posted by Rony
        .uvijek sam tezio tim klasicnim figurama koliko god to bilo tesko s obzirom na moju visinu..
        Meni se posebno sviđa što si ogroman a nemaš turtle belly kao svi današnji profići.




        Originally posted by Rony
        ...Kelly ima jednu moju fotku sa zadnjeg takmicenja koja itekako podsjeca na oldschool...
        Stavio sam sve slike što si mi poslao ovdje...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #34
          Re: Roni Kovačić

          Originally posted by breezer20
          Roni car si, ruke su mi na zadnjoj slici nevjerojatne !
          thx moje ruke na metar nisu nista posebno ako gledate profesionalce...ali interesantno je sto one na dijeti minimalno gube u svom obimu u odnosu na masu, te dugacak triceps i biceps daju taj puni izgled...dobio sam puno pozitivnih komentara kroz karijeru i od profija.. ove sam godine u takmicarskoj formi imao gotovo 52cm..
          member of MVP team......

          Comment


          • #35
            Re: Roni Kovačić

            evo gledam ove trapeze ovo je brutalno...koliko je mrtvo zasluzno za ovo ..
            dal ih posebno forsiras, ili je u pitanju genetika ...
            "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

            Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
            https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

            http://www.staying-fit.net/

            Comment


            • #36
              Re: Roni Kovačić

              ova prva mi je posebno draga...druga je taman prije bine i vage 121,8kg...Ive Vuksic je samnom...masters u Palanci i Sabcu winner ove godine te drugi u Bihacu....treca je hardcore pa je volim
              [attachment=2:1baedbfh]14237_1271587434398_1371264446_780974_2716309_n.jp g[/attachment:1baedbfh]
              [attachment=1:1baedbfh]276[2].jpg[/attachment:1baedbfh]
              [attachment=0:1baedbfh]7221_1240778184186_1371264446_692520_357503_n.jpg[/attachment:1baedbfh]
              Attached Files
              member of MVP team......

              Comment


              • #37
                Re: Roni Kovačić

                Rony koliko god ti je visina otežavajuča u drugu ruku daje ti prednost i nešto što ostali niži bodybuilderi nemaju, a to je kad ste na bini ti sigurno ostaviš neki utisak na samom početku pošto odskačeš visinom od ostalih nižih natjecatelja...tako ja bar gledam-vidim stvari i visina je veliki veliki plus iako je teško kao što si rekao nabit mase na tu visinu. Da je Arnold bio u svoje vrijeme jedno 15-20 cm niži sigurno nebi ostavio takav utisak i postigao to što je postigao....možda glupo zvuči ali kad si ti na bini i i sa svojih 195cm staneš kraj nekog nižeg za glavu od tebe pa i više jednostavo ih jedeš
                Možda sam sve krivo protumačio al sigurno da će na mene veći utisak ostavit viši bilder, nego niži....

                Šta se tiče slika sve 5 ali jedna sitnica me bode u oči a to je vrat Na tvoju širinu i visinu nebi bilo loše da je deblji tj. širi
                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                Comment


                • #38
                  Re: Roni Kovačić

                  Svaka čast Roni.
                  Mogu se samo nadati da ču doseći ovu razinu tvrdoće tijela i definiciju.
                  Iskrene čestitke.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Roni Kovačić

                    Originally posted by Dalibor
                    Tvoja forma me jednostavno fascinira. Izgledaš mi kao bodybuilderi iz zlatne Arnoldove ere bodybuildinga koja je meni najdraža i kada je estetika i simetrija nešto značila u ovom sportu.
                    potpuno se slazem, stvarno imas i estetiku i simetriju nisi ko ovi "novi" ameri koji imaju i trbuh i izgledaju koda su napumpani sa zrakom i hoce eksplodirat.

                    Svaka cast, mislim da si inspiracija svima na forumu koji zele postic takvu masu.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Roni Kovačić

                      sta kazes, natural a?

                      Comment


                      • #41
                        Re: Roni Kovačić

                        Originally posted by Rony
                        @Missy visina je samo otezavajuca okolnost sto se takmicarskog bb tice...duzina ekstremiteta i torza samo povecava potrebu za misicnom masom...dok to napunis prodju godine....dok kroz godinu izgledas kao trokrilni ormar sto mi se i privatno odbilo o glavu kad se radi o curama ili pronalazenju posla....kod nas nije dobro biti ekstreman u nicemu...
                        Ne sumnjam da ti se to odbilo u glavu. Ovo je ipak Hrvatska, a baš kao što si i sam rekao - kod nas nije dobro biti ekstreman u ničemu, jer te ljudi gledaju kao frika

                        Kako god bilo - svaka čast! Imaš jedno od ljepših tijela (ako ne i najljepše) koje sam vidjela kod bildera. Jer do sad nisam naletila na bilo koga tko ima ovako izražen struk, ramena, ma sve... Sve je nekako proporcionalno. I to mi se užasno sviđa, hehe... Napravio si odličan posao i svaka ti čast!
                        There are no shortcuts to any place worth going.
                        ~Beverly Sills

                        Comment


                        • #42
                          Re: Roni Kovačić

                          sthooligan, za mene je ljepše ako je vrat "normalan" i nije spojen s ramenima i torzom jer mi to onda izgleda neljudski, razbijački ili ne znam ni koju riječ bi upotrebijo. Isto tako više do izražaja dolazi simetrija i ljepše se vide ostali mišiči u blizini vrata ako je taj normalnije veličine ali opet na kraju, vjerojatno je sve to stvar osobnog ukusa. Ako je tebi to lijepo ti si pumpaj vrat ali ja to ne bi volio vidjeti na Roniju .

                          Comment


                          • #43
                            Re: Roni Kovačić

                            @sthooligan..moguce da imas pravo ali vrat bi trebao biti negdje obima nadlaktice sto je kod mene tako....nisam ga nikada trenirao, trostruka discus hernija iz 2002.god poprilicno me je bacila unatrag a mislim i utjecala da na tom djelu ne napredujem paralelno mada osobno nisam isao za tim...trapeza 2000. god apsolutno nisam imao niti romboideusa...mrtva dizanja, teska veslanja i teski shrugovi su dali rezultat...visina mi je uvijek bila prednost kod fanova, uvijek sam bio omiljen a i moja komunikativnost ne odmaze bas...brbljavost da budemo tocniji

                            @Missy...uvijek sam vodio racuna o struku..trbuh nikada ne treniram sa opterecenjem..volim te klasicne figure, estetika mi je prioritet...tzv turtlebelly tesko da bi ikada imao osim kad se najedem lubenice) jer ne spadam u heavyusere kako vecina misli, sa gh imam minimalna iskustva i to u malim kolicinama i samo u pripremi...ja samo zivim bb, tesko treniram i jako dobro reagiram na strane supstance u tijelu)....20 godina u gymu slijedece godine...big bodies are made not born kako bi rekao moj frend Dule Madzarovic
                            member of MVP team......

                            Comment


                            • #44
                              Re: Roni Kovačić

                              Originally posted by Big one
                              sta kazes, natural a?
                              natural vec 2 mjeseca...smrc..smrc....
                              member of MVP team......

                              Comment


                              • #45
                                Re: Roni Kovačić

                                bravo roni, postigao si odlične rezultate, slike su ono..lijepo za gledati. možeš li staviti sliku leđa, mislim da sam je već negdje vidio na nekom videu gdje si ti ili tak nešto...jako su mi se dopala...

                                Comment

                                Working...
                                X