Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roni Kovačić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Roni Kovačić

    respect

    Comment


    • #77
      Re: Roni Kovačić

      Originally posted by robertost
      zasto imas toliko žila po nogama ,šta piješ nešto gadno?
      Uletio si ovdje kao padobranac, ni pozdrava ni ništa i odmah ideš vrijeđati svjetskog prvaka?????????????????????

      Imaš opomenu pred ban!!!
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #78
        Re: Roni Kovačić

        ok pozdrav svima i svjetskom prvaku,ne vriđam samo pitam sta čovik pije kaže da potroši 1000 kn mjesečno na suplemente ali nigdi nije naveja koje....
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment


        • #79
          Re: Roni Kovačić

          Originally posted by robertost
          ok pozdrav svima i svjetskom prvaku,ne vriđam samo pitam sta čovik pije kaže da potroši 1000 kn mjesečno na suplemente ali nigdi nije naveja koje....

          evo ja cu ti odg

          whey,glutamin, bcaa, kreatin, glukozu..... mislim da je to to

          Comment


          • #80
            Re: Roni Kovačić

            ) trenutno ne trosim nista zahvaljujuci svom sponzoru MVP Nutritionu....whey, casein, tribulus,bcaa, cof...klasika..kolicine su poprilicne zbog mojih objektivnih potreba...primjer u pwm ide po 100g isolata..
            member of MVP team......

            Comment


            • #81
              Re: Roni Kovačić

              sad sam vidio pitanje) zasto mi zili noga?? pa valjda zbog istog razloga zasto zili i ruka)...koza je tanka, misic pun...vaskularnost je malo uvjetovana i genetikom ..kod mene je poprilicno izrazajna od mojih pocetaka..jednostavno tesko dobijem salo po nogama, jako tesko...
              member of MVP team......

              Comment


              • #82
                Re: Roni Kovačić

                Strašno da svo ovo vrijeme nisam ni vidio na forumu da imaš svoju temu, valjda zašto sam bio zaokupljen gledanjem na fejsu onih slika

                Ugllavnom ja nemam što previše za reći jer sami rezultati i tvoja popularnost u BB-u govore dovoljno.

                Jedino što mogu nadodati da sam sretnik da sam te puno puta viđao i uživo, tamo kod nas u crikvi na "crnom molu" i po RI. Ono što definitivno moram spomenuti da ove slike premda se vidi da si velik uživo si "*****o ogroman", facking brdo, nemam rječi.

                Jedino ti mogu savjetovati da ne dolaziš više u crikvu jer taj dan kad si kod nas uništiš nam sunčan dan, brate mili zvat će mo te kad ostanemo bez suncobrana da nam ladovinu radiš.

                E da, sad sam se sjetio, najstrašniji dio je kad izlaziš iz auta, omg

                Comment


                • #83
                  Re: Roni Kovačić

                  hahahha....iz autića...
                  Zašto sam tako nabildan !??

                  Comment


                  • #84
                    Re: Roni Kovačić

                    ni ja nisam vidio ovu temu sve do sada...odusevljen sam!bila je anketa na forumu za niske visoke bb istina da si ima malo tezi put za dobit ovo sto si dobio ali se itekako trud isplatio,izgledas savrseno!!!iskreno meni na onoj slici na prvoj str. leda izgledaju brutalno,a tek ramena,ma cile ruke,prsa,ljepi trbusni...svaka cast!
                    stvarno mi je cast sto imamo nekog poput tebe na forumu,ovo moze puno znaciti za forum i forumase da sa nama podijelis svoje znanje,jer jedno je prica,a drugo je zivjei bb...zelim ti jos puno uspjeha u bb,a i u zivotu opcenito!

                    Comment


                    • #85
                      Re: Roni Kovačić

                      [attachment=0:10gb7n4r]CIMG3605.JPG[/attachment:10gb7n4r]
                      under construction...
                      Attached Files
                      member of MVP team......

                      Comment


                      • #86
                        Re: Roni Kovačić

                        Hebote, nema dovoljno utega za Ronija u gymu...pa mora i ljude dizati...

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #87
                          Re: Roni Kovačić

                          nesto najnovije...131kg
                          Attached Files
                          member of MVP team......

                          Comment


                          • #88
                            Re: Roni Kovačić

                            haha svaka čast nisi normalan

                            A ova druga pa ti si pomrčina u kuhinji
                            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                            Comment


                            • #89
                              Re: Roni Kovačić

                              Originally posted by Rony
                              nesto najnovije...131kg
                              bravo Rony,odličan!!
                              Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                              Comment


                              • #90
                                Re: Roni Kovačić

                                bokte kakav je osjećaj hodat sa 130 kila okolo?
                                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                                Comment

                                Working...
                                X