Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roni Kovačić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Roni Kovačić

    Danas uslikano:

    [attachment=0:2kl10sek]15. 08. 2011..jpg[/attachment:2kl10sek]
    Attached Files
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: Roni Kovačić

      Procitao svaki post, svaka cast mrga od skoro 2 metra..

      Imas vise staza u gym-u nego ja godina Samo naprijed
      It's not over until i win.

      Comment


      • Re: Roni Kovačić

        Najnovija:

        [attachment=0:1r74x0lr]Roni.jpg[/attachment:1r74x0lr]
        Attached Files
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: Roni Kovačić

          S ta je s onim njegovim ozljedama,,da li mu ogranicavaju treninge ili se dobro bori s njima....
          Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

          Comment


          • Re: Roni Kovačić

            Samo cu reci, treba imati *****e motivacije tolike godine, rispekt
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: Roni Kovačić

              Za Ronija sve The Best mogu reci, imao sam tu srecu pa trenirao uz njega i pokusao izvuci par savjeta, koje on bez problema pokaze i savjetuje i dalje...neuobicajeno da jedan takav MRGA radi medju ljudima i da je toliko susretljiv, za razliku od NATURALACA koji su istop ovdje na forumu i isticu svoj savrsen izgled ... vjezbaju u istom gymu, a od "superiornosti" neznaju ni Dobar dan reci a u usporedbi da Ronijem su smijeh....da ne kazem nesto drugo


              Roni nisam te razumio u zadnjem postu, sta si otvorio svoj gym???????

              sto se tice njegovih ozljeda mogu i prve ruke reci....osigurac na utezima je uvijek na zadnjem utegu...naravno onom najtezem pa sami prosudite
              ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

              Comment


              • Re: Roni Kovačić

                hvala jos jednom svima...ozljeda vratnog dijela kraljeznice je takve prirode da osim redovitih bolova na koje sam vec odavno otupio limitira neke moje pokrete i time vrlo tesko izoliram muskulaturu ledja u niz pokreta (coleman ima istu ozljedu )...pogotovo je problem pozing u tzv suhom stanju na samom takmicenju...medjutim lumbalni dio kraljeznice ucinio mi je nepopravljivu stetu, atrofija desnog lista, nemogucnost aktivacije uopce i bolovi koji me vrlo cesto vezu za krevet..operacija je zadnje rjesenje i to nije samo moja ludost nego savjet svakog lijecnika kod kojeg sam bio, sve cemo lijeciti zeljezom moja forma je rezultat 21 godinu treniranja prije svega, sve ovo ja sam imao prije gotovo desetak godina i to u vecem obimu, od onda samo sve dodatno zgusnjavam i radim na finesama, masa vise ne dolazi u obzir..

                Bobo prvo hvala, nije moj gym, ideja je bila preuzmem njegovo vodjenje, ulozim svoje ime i rad ..posvetim se privatnim treninzima i grupnom radu...edukacija, seminari, videa..uglavnom nesto sto je kod nas malo zapostavljeno..medjutim mislim da do onog momenta dok nebudem sam nesto imao ovakve stvari mogu samo sanjati, svima interesantan, svi te zele ...ali sto vise iskoristiti...
                member of MVP team......

                Comment


                • Re: Roni Kovačić

                  Kakav brutalac...
                  Roni max respect!!!

                  Comment


                  • Re: Roni Kovačić

                    Roni počinje na 11.38:

                    http://vimeo.com/channels/extravagant#24624390
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: Roni Kovačić

                      http://www.izlasci.net/lifestyle/19-...i-za-pocetnike

                      http://www.izlasci.net/lifestyle/04-...nju-u-teretani
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: Roni Kovačić

                        http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews[cat]=384&cHash=a97927e085

                        kliknite na link i odaberite epizodu "Mračna strana steroida" u kojoj gostuje Roni
                        Last edited by kelly; 21-01-12, 13:44.

                        Comment

                        Working...
                        X