Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nikola Prugovečki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Nikola Prugovečki

    Wow, svaka čast

    Comment


    • Re: Nikola Prugovečki

      hehe
      dosta mi je vise bilo nabrijanih muzika do sad sam izlazio na conane ,hardcore opere remixeve i slicno ,sad sam presao na laganini ,jer mi je kudi kamo lakse i normalnije izdrzati poziranje na muziku na laganicu nego na neku nabrijanu muziku onako dehidriran i slab
      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

      Comment


      • Re: Nikola Prugovečki

        Originally posted by mali priest
        hehe
        dosta mi je vise bilo nabrijanih muzika do sad sam izlazio na conane ,hardcore opere remixeve i slicno ,sad sam presao na laganini ,jer mi je kudi kamo lakse i normalnije izdrzati poziranje na muziku na laganicu nego na neku nabrijanu muziku onako dehidriran i slab
        ajde izvuko si se
        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

        Comment


        • Re: Nikola Prugovečki

          Originally posted by Mersault
          Muzika na 6:40 , neukus koji teži u beskonačno...
          Ahahahahaha, proplako sam dok je počelo pjevat, ahahahahaha!!!
          Originally posted by HeadacheR
          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

          Comment


          • Re: Nikola Prugovečki

            Odlično Nikola, pozing je isto super ispao a vidim i tangice si si namjestio . Na dance muziku je teško napraviti neki dobar pozing i to se pogotovo vidi na neiskusnijim takmičarima, svi nešto poskakujejo tako da ispada smiješno.

            Comment


            • Re: Nikola Prugovečki

              Je'l se to meni čini ili Peri trbuh lagano poprima onaj trudnički look?
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: Nikola Prugovečki

                čestitke na uspjehu. nekako mi upada u oči razlika u licu između tebe i Pere. tebi je lice upalo i suho, dok je njemu zadržalo "okruglost". ne znam jeli to odražava stupanj spreme, ali ako je,onda je Pero moga doć i lakši koji kil.
                do or do not,there is no try. Yoda

                Comment


                • Re: Nikola Prugovečki

                  Originally posted by PatrickStar
                  Je'l se to meni čini ili Peri trbuh lagano poprima onaj trudnički look?
                  Zato naš Niđo radi vakuum ko zmaj!
                  Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                  Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                  Comment


                  • Re: Nikola Prugovečki

                    Originally posted by 30solin
                    čestitke na uspjehu. nekako mi upada u oči razlika u licu između tebe i Pere. tebi je lice upalo i suho, dok je njemu zadržalo "okruglost". ne znam jeli to odražava stupanj spreme, ali ako je,onda je Pero moga doć i lakši koji kil.
                    Kad je netko spreman, nemora ni skinuti odjeću da to vidiš, pogledaš mu obraze i sve ti je jasno
                    Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                    Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                    Comment


                    • Re: Nikola Prugovečki

                      Originally posted by Nin0
                      Originally posted by 30solin
                      čestitke na uspjehu. nekako mi upada u oči razlika u licu između tebe i Pere. tebi je lice upalo i suho, dok je njemu zadržalo "okruglost". ne znam jeli to odražava stupanj spreme, ali ako je,onda je Pero moga doć i lakši koji kil.
                      Kad je netko spreman, nemora ni skinuti odjeću da to vidiš, pogledaš mu obraze i sve ti je jasno
                      to sam i mislija. klasična priča, masa vs definicija.
                      do or do not,there is no try. Yoda

                      Comment


                      • Re: Nikola Prugovečki

                        je istina je
                        pogledajte recimo dobro se sjecam rasprave oko mr. olympije ove godine,kad su natjecatelji tek dosli ,kai greene je imao dosta napuhnutu facu i reko to nece dobro zavrsiti dok recimo cutler ,phil ,dex,wolf su bili dosta suhi u faci
                        recimo ko mi pada na pamet dvojica najboljih svih vremena vjerojatno dorian i ronnie uvije suhe face na natjecanju
                        realno pero je mogao doci dosta ,dosta laksi
                        razlika moje defke i njegove je bila svjetlosna godina
                        evo slika u prilogu gdje se moze to primjetiti

                        http://img201.imageshack.us/img201/5779/dsc04669p.jpg

                        morat ce te si okrenuti sliku :P
                        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                        Comment


                        • Re: Nikola Prugovečki

                          Originally posted by Nin0
                          Originally posted by PatrickStar
                          Je'l se to meni čini ili Peri trbuh lagano poprima onaj trudnički look?
                          Zato naš Niđo radi vakuum ko zmaj!
                          thanks
                          to sam cak i malo trenkao hehehe
                          TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                          Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                          Comment


                          • Re: Nikola Prugovečki

                            preocito je definicija u tvoju korist, pozing super, podsjetio si me na franka zanea
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • Re: Nikola Prugovečki

                              One dvije slike na prosloj strani...
                              Stvarno svaka cast, skidam kapu.
                              My Karma ran over your Dogma.

                              Comment


                              • Re: Nikola Prugovečki

                                Još jednom svaka čast, za mene što se tiče izgleda u BB, to je to. Ali samo moje subjektivno mišljenje, ne volim prenabildano.

                                Comment

                                Working...
                                X