Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nikola Prugovečki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Nikola Prugovečki

    Originally posted by Joe
    ja sam siguran da nece to uspjet u 3 god ali eto neka se dokaze da zna i umije, za to stvarno treba para i para
    I ja sam siguran da neće, ali eto dao sam mu priliku da me ušutka.
    Ako se stvarno bude rokao kao pro, onda mooožda uspije. Iako, kad genetika neće, kemija ne pomaže puno. Osim ako je rokanje svjetsko, ali takvo rokanje često naruši simetriju. Nemogu se sad sjetiti u kojoj je temi, na jednom drugom forumu, bio jeda natjecatelj koji je u godinu dana preskočio 2 težinske kategorije, a do tada se godinama natjecao u istoj kategoriji. Estetika mu je ošla u pm, trbuh mu je izgledao otprilike kao u trudnice tamo negdje u 8, mjesecu trudnoće.
    Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
    Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

    Comment


    • Re: Nikola Prugovečki

      a cujte kemija je sad toliko jeftina da je uopce smjesno govoriti
      da i test ,to me osobno vise ne zanima
      e sad da vidimo od 2008,drzavnog do sad moja je procjena da sam dobio nekih 6,7kg misica
      usporedba tezine na natjecanju i postotka bf-a
      a od tad sam samo radio off ,on sezone ,ni jednu masu nisam odradio ,sve ovo sto sam stekao,stekao sam na defki ,a sad cemo vidjeti kako to izgleda na masi
      btw genetika ovo ono ,pa ak ja neam genetiku onda nema niko i mogu si narusiti estetiku jedino ako bum imal jedno 140kg
      jedini razlog sto idem sad na 100kg izrezanih je u tome kaj to mogu za razliku od drugih ,imam 140cm u ramenima ,i oko 70-75cm u struku ,tak da ipak ako neko moze nabaciti toliku kolicinu misica onda ipak mislim da sam to ja,naime ovo je misljenje vecine nasih natjecatelja koji su mi ajmo reci udjelili koji savjet
      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

      Comment


      • Re: Nikola Prugovečki

        čestitke
        nećeš li izgubiti sponzorstvo il tak neš ako se ne budeš natjecao neko vrijeme?
        samo da nadodam nikako se ne mogu otet dojmu da bi noge mogle biti malo veće, al to je subjektivno
        prsa izgledaju baš ''školski''
        Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

        Comment


        • Re: Nikola Prugovečki

          Originally posted by mali priest
          a cujte kemija je sad toliko jeftina da je uopce smjesno govoriti
          da i test ,to me osobno vise ne zanima
          e sad da vidimo od 2008,drzavnog do sad moja je procjena da sam dobio nekih 6,7kg misica
          usporedba tezine na natjecanju i postotka bf-a
          a od tad sam samo radio off ,on sezone ,ni jednu masu nisam odradio ,sve ovo sto sam stekao,stekao sam na defki ,a sad cemo vidjeti kako to izgleda na masi
          btw genetika ovo ono ,pa ak ja neam genetiku onda nema niko i mogu si narusiti estetiku jedino ako bum imal jedno 140kg
          jedini razlog sto idem sad na 100kg izrezanih je u tome kaj to mogu za razliku od drugih ,imam 140cm u ramenima ,i oko 70-75cm u struku ,tak da ipak ako neko moze nabaciti toliku kolicinu misica onda ipak mislim da sam to ja,naime ovo je misljenje vecine nasih natjecatelja koji su mi ajmo reci udjelili koji savjet
          Sretno Nikola sa napomenom da ti ipak zdravlje mora bit najvažnije.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • Re: Nikola Prugovečki

            Originally posted by xpress
            čestitke
            nećeš li izgubiti sponzorstvo il tak neš ako se ne budeš natjecao neko vrijeme?
            samo da nadodam nikako se ne mogu otet dojmu da bi noge mogle biti malo veće, al to je subjektivno
            prsa izgledaju baš ''školski''
            sponzorstvo kao takvo ne ukljucuje samo natjecanja ,nego jos jako puno stvari tako da mislim da o tome nema govora
            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

            Comment


            • Re: Nikola Prugovečki

              http://www.teretanavijesti.com/flash-tv ... hip-2010-1
              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

              Comment


              • Re: Nikola Prugovečki

                oprosti neda mi se citat svih 14 stranica ,ali kako tako lako gubis tezinu sa 108 na 75 pa opet na 110 pa opet na 80. I koliko je to stetno za organizam
                Arena

                Comment


                • Re: Nikola Prugovečki

                  Originally posted by mali priest
                  http://www.teretanavijesti.com/flash-tv/ibff-wold-championship-2010-1

                  Kad si poceo govoriti "2.5kg..." mislio sam da ce uslijediti "rize", a ne "ugljikohidrata"
                  My Karma ran over your Dogma.

                  Comment


                  • Re: Nikola Prugovečki

                    Odličan intervju Nikola pametno zboriš ....p.s. Kako je ovaj natural Pero uspija izgubit kosu u 6 miseci ?
                    Menky je napisao...
                    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                    Comment


                    • Re: Nikola Prugovečki

                      Originally posted by robertost
                      Odličan intervju Nikola pametno zboriš ....p.s. Kako je ovaj natural Pero uspija izgubit kosu u 6 miseci ?


                      @on topic
                      svaka cast nikola, dobar intervju

                      Comment


                      • Re: Nikola Prugovečki

                        da super nikola i ja se slažen bija si kako izgleda simetričniji i bolje definiran od pere.masa je sigurno prevladala kod sudaca jer je stvarno odskaka od vas.
                        ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                        Comment


                        • Re: mali priest

                          Mister Olympia 2011.

                          Phil-Heath.jpg
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: mali priest

                            evo ako koga zanima da se transformira malo nek se doda u moju grupu na fejsu

                            http://www.facebook.com/groups/257225120983445/
                            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                            Comment


                            • Re: Nikola Prugovečki

                              Nikola Prugovečki: Povlačenje ili samo pauza?

                              Vjerujemo kako vam Nikolu Preugovečkog Prugu zagrebačkog bodybuildera ne trebamo posebno predstavljati, juniorski prvak Hrvatske 2008. i 2009. mi je u jednom neformalnom razgovoru natuknuo kako ozbiljno razmišlja da se povuče iz natjecateljskog bodybuildinga! To je bio više nego dovoljan razlog da mu postavimo nekoliko pitanja i da čujemo kakvi su mu daljnji planovi...


                              Bok Nikola! Kako si? Čime se baviš trenutno?
                              Evo mogu reći da sam dobro i da mi trenutno ništa ne fali u životu! Trenutno pokušavam završiti neke započete stvari u životu poput završetka školovanja, to jest pri kraju sam sa fakultetom te otvoriti svoju vlastitu teretanu. Osim toga treniram ljude sa svih strana, pomažem im u pripremama, transformacijama. Tako da ih dotjeram u formu koju oni žele! Osim toga izlazim tu i tamo, družim se sa svojim frendovima i najviše vremena zapravo provodim sa svojom dragom te treniram svaki dan.

                              To je lijepo čuti da si aktivan i zaposlen na nekoliko životnih polja. Ono što je i glavni povod ovoga intervjua je nažalost tvoja najava povlačenja iz natjecateljskog bodybuildinga?! Možeš li nam reći koji su glavni razlozi takve odluke?
                              Glavni prvenstveni razlog je nedostatak vremena i nedostataj motivacije! U prvom redu izgubio sam motivaciju iz razloga što je natjecateljski bodybuildimng jako nezahvalan sport po pitanju ekonomske koristi! Zapravo ulog je jako velik a dobitak je apsolutno nikakav! Pošto sam se prije natjecao iz čiste ljubavi i nisam gledao toliko na financijski gubitak ali pošto je ovaj sport jedan od najjekstremnijih sto se tiče i psihičke i fizičke spreme vrlo je teško gledati samo vlastitu satisfakciju pogotovo u ovo recesijsko doba i u svijetu kapitalizma kada se sve gleda kroz financijski aspekt a tu imamo opet jedan još uvijek zaostali model amaterskog bodybuildinga.

                              Žao mi je da to čujem ali te razumijem. Sada kada se osvrneš na dosadašnja natjecanja, koje bi natjecanje na kojem si nastupio mogao izdvojiti kao najdraže? Možda kada si 2008. osvojio titulu apsolutnog juniorskog prvaka Hrvatske?
                              Pa mislim da mi je to najdraža titula od svih jer konkurencija nije bila laka i stvarno sam to želio najviše od svega i imao sam veliku potporu obitelji i prijatelja koji su došli osobno pogledati natjecanje.Uz tu titulu izdvojio bih i i onu kad sam postao juniorski viceprvak svijeta u IBFF federaciji kad sam bio u najboljoj formi svog života.Te pripreme su mi bile i najteže u životu .Po tri sata cardio treninga na dan uz sat ,sat i pol treninga sa utezima. Psihički i fizički napor je bio na granici mogućega ali eto uspio sam i to izdržati...

                              Kao što si rekao na početku radiš kao osobni trener, svjedoci smo sve većeg broja samoprozvanih osobnih trenera u Hrvatskoj, misliš li da se tu gubi kvaliteta same struke? Pripremaš li možda kojega natjecatelja ili je to još rano za otkriti?
                              Gubi se kvaliteta u velikoj mjeri jer ima veliki broj osobnih trenera koji nemaju iskustva na sebi da bi mogli drugima pokazati kako to zapravo u praksi izgleda jer nije samo bitno imati teorijsko znanje nego je potrebno imati kompletno i teorijsko te iskustveno znanje kako bi klijenti bili na kraju zadovoljni sa rezultatima! Za sada ne bih htio ništa otkrivati ali ima potencijalnih par klijenata koji bi probili led i izašli prvi puta na neko natjecanje...


                              Možeš li se sjetiti par najglupljih pitanja glede treninga ili prehrane koja ti ljudi postavljaju?
                              „Ja bih se htio malo dotjerati u red u tri mjeseca ali ne bih htio izgledati kao Arnold!?“ Onda naprimjer: „Hoće li mi otpasti kosa ako ću piti proteine i koliko?“ „Kako ću ja izgubiti kile ako ću jesti više puta na dan nego što sam do sad jeo?!“ Naravno ne računa na količinu i izbor hrane... I tako uglavnom svaki dan neke nove gluposti koje kroz jedno uho uđu a kroz drugo izađu. Već sam navikao na takva pitanja...
                              Haha to su zaista "dobra pitanja"... Znamo kako si dobar prijatelj sa Perom Klančirom, kako ocjenjuješ njegov dosadašnji tijek bb karijere i gdje ga vidiš u budućnosti?
                              Mislim da Pero ima najveće šanse od svih da jednog dana postane IFBB Pro!

                              Pero & Pruga u Kopru 2010.



                              Nikola najljepše ti se zahvaljujem na ovom razgovoru, želim ti puno sreće i uspjeha u treningu i ostvarenju ciljeva! Na kraju ovog razgovora imaš otvoren prostor za reći što god želiš ili ili misliš da je još potrebno spomenuti...?
                              Još bih samo za kraj htio reći da nije sve gotovo, ovo je samo privremena stanka na neodređeno vrijeme tako da se lako može očekivati da se za par godina ponovno vratim i šokiram sve vrlo ugodno! Jer mislim da jednom tko proba uvijek se ponovo vraća, a to je prava čar ovoga sporta što se bez obzira na godine može jako dugo biti u tome ako ništa drugo barem - rekreativno...

                              Ukoliko ste zainteresirani za Nikoline trenerske usluge možete ga kontaktirati na broj mobitela: 098 162 46 49

                              Teretanavijesti
                              Last edited by kelly; 21-12-11, 18:25.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: Nikola Prugovečki

                                http://www.polleosport.hr/?p=3048
                                bravo pruga, jos malo i ko gironda ces bit
                                Originally posted by Bilderčić
                                Originally posted by Dehydronator
                                sve do grama tjedno je natural
                                gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                                48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                                Comment

                                Working...
                                X