Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

    evo ja ću reći da se ovaj izgled sa slike nemože natural postići...(znam da to nije važno ali eto..moram reć)

    nerazvijene ruke? Pa ovaj ima ruku barem 53-4 (uz žilu debelu ko moj palac)...frame..barem 160 cm ako pretpostavimo da je ovo neka visina od 190cm, jer kao heraklo bi trebo bit visok..?

    btw ni meni se ne sviđa namjerno kržljanje struka i tih spika. Npr ja obožavam ogromne gluteuse kod muškaraca, a to nisam u životu imao da itko ima. Ja se jako trudim postići što veće dupe al sporo napreduje.

    Originally posted by kordafication

    po toj slici bi se reklo da taj ima jako dobar trokut
    iako ga ti izbjegavas

    a ne kuzim to sto ti sirok struk daje izgled snage i mocnoga
    meni a i vecini drugih ljudi tek taj trokut i x oblik tijela
    daje mocnost,izgled snage a i pravu muskost
    lol ne...uzmii nekog liftera sa ogromnim vratom/trapom i dupetom i strukom...i usporedi ga sa neznam..dexterom jacksonom. Tebi jackson izgleda moćnije?
    ne repam o politici možda bi trebo,
    politika je mala ljadro još je nisam jebo

    Comment


    • #17
      Re: Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

      ajmo sad malo elaborirati
      znaci neko ko nije dotaknuo kemiju a mora izgledati mocno
      hmmm jos nisam vidio ni jednog naturalca koji mi izgleda mocno
      druga stvar
      sirok struk je stvar genetike ,znaci automatski ako neko ima genetski uzi struk je diskvalicifiran ,to je kao da phil heathu zabranimo natjecati jer ima uske kljucne kosti jer u jednom i u drugom slucaju se radi o kostima ,a ne o misicima
      u slucaju struka radi se o kukovima
      ja za razliku od dosta muske populacije imam uzak struk jer nemam kukove siroke ko zene pa mi nije jasno i da razvijem u velikoj mjeri kose trbusne kako da to ostvarim
      druga stvar ,ocekivati naturalca da ima mocnu figuru i veci struk s time da ima nizak bf a ruke i noge u proporciji i jos bolje vrat i podlaktice je nemoguce
      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

      Comment


      • #18
        Re: Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

        Originally posted by Mir7a
        Originally posted by kordafication

        po toj slici bi se reklo da taj ima jako dobar trokut
        iako ga ti izbjegavas

        a ne kuzim to sto ti sirok struk daje izgled snage i mocnoga
        meni a i vecini drugih ljudi tek taj trokut i x oblik tijela
        daje mocnost,izgled snage a i pravu muskost
        lol ne...uzmii nekog liftera sa ogromnim vratom/trapom i dupetom i strukom...i usporedi ga sa neznam..dexterom jacksonom. Tebi jackson izgleda moćnije?
        a valjda se zna nasta sam mislio

        Comment


        • #19
          Re: Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

          Originally posted by Mir7a
          Npr ja obožavam ogromne gluteuse kod muškaraca, a to nisam u životu imao da itko ima. Ja se jako trudim postići što veće dupe al sporo napreduje.
          onda bi ti se ja svidio
          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

          Comment


          • #20
            Re: Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

            @Mir7a - tako nekako - po predaji bio je visok 185cm (kad se prevede u metrički sustav).

            @mali priest - nisam mislio na diskvalifikaciju zbog uske strukture kukova, nego zbog nerazvijenosti struka, kakva je danas u BBu popularna. I da počneš raditi weighted side crunches progresivno i sa intenzitetom kakvim radiš npr. prsa, da vidiš da bi ti se proširio struk.

            Ja ne mislim da je to nemoguće natural. To uz ekstremno nizak BF (~3-4% mjereno kaliperom) možda, ali uz jednu dobru definiciju bez da se ide u krajnost, nikako. Antički umjetnici su negdje morali vidjeti primjere takve razvijenosti da bi znali isklesati tako dobar i uvjerljiv kip. A čisto sumnjam da su se stari grci pucali s kemijom. A uz sve nove spoznaje koje danas imamo o prehrani i treningu ne bi trebalo biti teško nadmašiti tu razvijenost. Reći da je nemoguće biti natural i izgledati moćno i skladno (proporcionalno) razvijeno je meni smiješno.
            Originally posted by daedraug
            Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
            Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

            Comment


            • #21
              Re: Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

              Originally posted by Šimun
              Originally posted by Mir7a
              Npr ja obožavam ogromne gluteuse kod muškaraca, a to nisam u životu imao da itko ima. Ja se jako trudim postići što veće dupe al sporo napreduje.
              onda bi ti se ja svidio

              Comment


              • #22
                Re: Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

                Sever pa ovaj lik je maltene u formi kakvoj su bilderi bili prije 20 godina na Olimpiji,samo kaj ima malo naglašeniji struk-koji bi mogao biti uži.
                Takav izgled je i uz kemiju teško dostiči a bez-sori lave al...najbolje da nas razuvjeriš

                Comment


                • #23
                  Re: Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

                  Originally posted by Vladebisi
                  Sever pa ovaj lik je maltene u formi kakvoj su bilderi bili prije 20 godina na Olimpiji,samo kaj ima malo naglašeniji struk-koji bi mogao biti uži.
                  Takav izgled je i uz kemiju teško dostiči a bez-sori lave al...najbolje da nas razuvjeriš
                  Samo se zapitaj od kud kiparu ideja.
                  Originally posted by daedraug
                  Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                  Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                  Comment


                  • #24
                    Re: Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

                    posto se radi o helenizmu o skulpturi o kojoj ti govoris onda ti mogu sa sigurnoscu reci da takav covjek nije postojao jer ono sto se u helenizmu radilo je da se sve prenaglasavalo ,znaci sve je moralo biti vece nego sto je u prirodnoj velicini,predimenzionalnost ,tako da nema govora o skladu i nekim proporcijama
                    za razliku od proslog razdbolja to jest klasicnog ili zlatnog doba gdje se mogu uzeti primjeri realistickog kiparstva
                    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                    Comment


                    • #25
                      Re: Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

                      Originally posted by SEVER
                      Originally posted by Vladebisi
                      Sever pa ovaj lik je maltene u formi kakvoj su bilderi bili prije 20 godina na Olimpiji,samo kaj ima malo naglašeniji struk-koji bi mogao biti uži.
                      Takav izgled je i uz kemiju teško dostiči a bez-sori lave al...najbolje da nas razuvjeriš
                      Samo se zapitaj od kud kiparu ideja.
                      To je relativno-ko da se zapitam od kud Piccassu ideje za njegove(lude) slike.
                      Moje je mišljenje je da su namjerno preuveličavali neke svoje idole..bio on Heraklo,Zeus,Apolon,Ahil ili da ne skrečemo u druge civilizacije itd.
                      Ja ne velim da je nemoguče...imaš moju punu podršku i ja ti od srca želim da uspiješ samo kaj češ ti za taj MOŽEBITAN uspjeh trebat prehrana,trening,odmor+genetika+molitva grčkim bogovima...al ponavljam,šaljem pozitivne vibre i želim ti da uspiješ u nakani

                      Comment


                      • #26
                        Re: Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

                        sever@ neznam neznam bit ce jako gusto, samo ti zelim rec da onda sve mora bit poslozeno do zadnjeg detalja i naravno SRETNO!!
                        Dont drink, dont smoke just eat and work

                        Comment


                        • #27
                          Re: Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

                          Ovak, @mali priest, nije tak, al nema veze! Ne moraš ti sve znat, bože moj. Družim se sa umjetnicima i išla sam na radionice poznate hrv. doktorice umjetnosti koja je napisala hrpu knjiga... dakle... samo da opravdam svoj stav:
                          Starogrčko kiparstvo ima više razdoblja i iz njega je nastala renesansa, no nebitno, bitno je da u starogrčkom kiparstvu proporcije likova ostaju u okviru realističkog prikazivanja kao i geometrijska kompozicija njih i prostora oko njih. Drugo, filozofi su tada u okviru svog učenja "ljubav prema mudrosti" = philosophia, imali pod nužno tjelovježbu kao njegovanje i odgoj tijela koji je bio sastavni dio života uz odgoj duše. Dakle, tako su izgledali neki ljudi koji su vježbali, tj. odgajali dušu i tijelo.
                          To je to, ukratko i površno. Jer filozofija i umjetnost su tako duboke stvari da ih nema smisla prostituirati ovim plitkim govorom.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

                            Ne znam zašto vam svima taj Heraklo izgleda tak nedostižan prirodno, očito imamo vrlo drugačiju perspektivu. Meni izgleda i dosta nadmašiv.
                            Originally posted by daedraug
                            Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                            Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                            Comment


                            • #29
                              Re: Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

                              Originally posted by Sisi
                              Ovak, @mali priest, nije tak, al nema veze! Ne moraš ti sve znat, bože moj. Družim se sa umjetnicima i išla sam na radionice poznate hrv. doktorice umjetnosti koja je napisala hrpu knjiga... dakle... samo da opravdam svoj stav:
                              Starogrčko kiparstvo ima više razdoblja i iz njega je nastala renesansa, no nebitno, bitno je da u starogrčkom kiparstvu proporcije likova ostaju u okviru realističkog prikazivanja kao i geometrijska kompozicija njih i prostora oko njih. Drugo, filozofi su tada u okviru svog učenja "ljubav prema mudrosti" = philosophia, imali pod nužno tjelovježbu kao njegovanje i odgoj tijela koji je bio sastavni dio života uz odgoj duše. Dakle, tako su izgledali neki ljudi koji su vježbali, tj. odgajali dušu i tijelo.
                              To je to, ukratko i površno. Jer filozofija i umjetnost su tako duboke stvari da ih nema smisla prostituirati ovim plitkim govorom.
                              Hvala lijepa.
                              Još da ja napomenem da mislim da se u slučaju ovog Herakla radilo i o dosta bacanja teških predmeta u daljinu. Vjerojatno mu otuda masivan struk. I od hrvanja vjerojatno.
                              Originally posted by daedraug
                              Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                              Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                              Comment


                              • #30
                                Re: Bodybuilding kakvog bih ja volio vidjeti

                                Originally posted by Sisi
                                Ovak, @mali priest, nije tak, al nema veze! Ne moraš ti sve znat, bože moj. Družim se sa umjetnicima i išla sam na radionice poznate hrv. doktorice umjetnosti koja je napisala hrpu knjiga... dakle... samo da opravdam svoj stav:
                                Starogrčko kiparstvo ima više razdoblja i iz njega je nastala renesansa, no nebitno, bitno je da u starogrčkom kiparstvu proporcije likova ostaju u okviru realističkog prikazivanja kao i geometrijska kompozicija njih i prostora oko njih. Drugo, filozofi su tada u okviru svog učenja "ljubav prema mudrosti" = philosophia, imali pod nužno tjelovježbu kao njegovanje i odgoj tijela koji je bio sastavni dio života uz odgoj duše. Dakle, tako su izgledali neki ljudi koji su vježbali, tj. odgajali dušu i tijelo.
                                To je to, ukratko i površno. Jer filozofija i umjetnost su tako duboke stvari da ih nema smisla prostituirati ovim plitkim govorom.
                                ovo je kao prvo, potpuno nemoguće. Tako ljudi nemogu izgledat bez teretane, a pogotovo ne od trčanja i neznam kakvih vježbi kakve su oni imali prije par tisuća godina..neću govorit da nemogu bez kemije jer Sever se očito ne slaže sa tim, ali recimo da se i sa tim slaže 99 posto ljudi.
                                drugo, kod kipa herkula sve je još uvijek u omjeru i realistično, samo je sve dosta povećano, pretpostavljam. Ljudi s takvom defkom su sigurno postojali, ali morali su biti puno manji. Uostalom, heraklo je valjda nešto potpuno superiorno bilo kojem živućem čovjeku, pa pretpostavljam da bi ga umjetnik tako htio prikazati.
                                ne repam o politici možda bi trebo,
                                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                                Comment

                                Working...
                                X