Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biseri iz GYM-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Biseri iz GYM-a

    dolazi mi jedan lik u teretanu onako mršav,, kaže :uzimas li sta, jesi se razvio, ja reko njemu ma kakvi ( a uzimam kreatin samo) , reko hoću sebi da kupim sad "onaj kreatin" znas ba,, kaže on : ooooooooooooo ni slučajno to je men zdravlje sjebalo vid me kakav sam... ja reko njem HVALA BRATE NA SAVJETU , ET ZAMAL DA SE S*****, TREBA NAMA JOŠ OVAKVIH STRUČNJAKA .... kaže on : ja sam tu da uvjek pomognem, samo pitaj XDD

    Comment


    • Re: Biseri iz GYM-a

      čo'eče..
      Chill bro

      Comment


      • Re: Biseri iz GYM-a

        ja i frend radimo hammer curl i dođe neki frajer (debelo krme) i ide se pravit pametan i kaze sta je ovo decki pa ne mozete vi vecu kilazu od mene radit i kaze da tu vjezbu nije pametno previse radit jer bi nam biceps mogo otic previse gore prema ramenu

        Comment


        • Re: Biseri iz GYM-a

          Originally posted by acdc80
          ja i frend radimo hammer curl i dođe neki frajer (debelo krme) i ide se pravit pametan i kaze sta je ovo decki pa ne mozete vi vecu kilazu od mene radit i kaze da tu vjezbu nije pametno previse radit jer bi nam biceps mogo otic previse gore prema ramenu
          njemu je ocito otisao biceps previse prema mozgu
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: Biseri iz GYM-a

            Originally posted by acdc80
            ja i frend radimo hammer curl i dođe neki frajer (debelo krme) i ide se pravit pametan i kaze sta je ovo decki pa ne mozete vi vecu kilazu od mene radit i kaze da tu vjezbu nije pametno previse radit jer bi nam biceps mogo otic previse gore prema ramenu
            Nema logike u tome, i nemoj slušat savjete lokalnih teretanlija. Hammer curls je prvenstveno vježba za brachioradialis, ne za biceps. Što se tiče povlačenja bica prema ramenu, ako primjetiš da ti se to događa, počni radit vježbe za biceps u kojima se biceps nalazi ispred tijela i riješena stvar. Npr. na scottovoj klupici, koncentracijski bic pregib, etc.
            Chill bro

            Comment


            • Re: Biseri iz GYM-a

              Dode nama u teretanu lik(30-ak god) koji nikada nije trenirao s jaranom koji vec duze vrijeme trenira.Manji od prosjecne visine,,deblji.Tako ti on ide sve sprave da privikne tijelo.Svaka sprava 10,15 kg neke i 30 kg.I vidi da je veoma slab.Tako on dode do prese za noge.Na njoj je vec bilo 100 kg i probava on..Vidi on njega ide i vidi po utezima da ima dosta kg ali nezna koliko.I tako on preko teretane dobaci jaranu u fazonu "pazi koliko dizem kilograma"--sad on konta da je nadaren u nogama posto sve ostale vjezbe radi u vrh 30 kg..A njemu jaran dobaciva "tu ****** mozes dizat 500 kg ko od sale ****** te presa"Ja u sebi umirem od smjeha a tom snagatoru propade zelja za vjezbama...Umjesto da je rekao ono "svaka cast to nije normalno,,ti si pocetnik trebo bi dizati 60 kg u vrh glave" da ga motivise a on njemu onako.....
              Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

              Comment


              • Re: Biseri iz GYM-a

                i da jos jedan biser
                ugl frend jedan prije 2 mjeseca se nabrijo na teretanu i ide redovito 3 puta tjedno i program mu je moglo bi se rec katastrofa, u jednom danu odredi hrpu misicnih skupina koju su skroz nepovezane i doslovce siluje misice i sad kako se blizi ljeto , a ne primjecuje neke znacajne rezultate planira kupit kreatin u nadi da ce se napucat i biti mrcina za ljeto xD ne znam dali je gore to sto je netko tolko opsjednut time sto ce drugi mislit o njemu na plazi ili programu ili tome kolko je zabrijo?

                Comment


                • Re: Biseri iz GYM-a

                  Originally posted by Mario1707
                  suti bola
                  cim nekome kazem da je protein izvrcu oci ono
                  "lako je tebi"
                  od sad govorim uzimam konjske hormone u prahu
                  haha,al koda nije lakse onima koji uzimaju protein nego oni koji ne uzimaju????jer ti ces posle treninga popit protein i miran si dok onaj ''drugi'' mora trazit ''proteine'' u nekoj hrani drugoj i gledat sta ce pojest a da to nebude BUREK!!!

                  Comment


                  • Re: Biseri iz GYM-a

                    a zašto onda taj ne popije također protein?
                    ne repam o politici možda bi trebo,
                    politika je mala ljadro još je nisam jebo

                    Comment


                    • Re: Biseri iz GYM-a

                      Originally posted by Mir7a
                      a zašto onda taj ne popije također protein?
                      a mozda nema para za to ?

                      Comment


                      • Re: Biseri iz GYM-a

                        ako ima za burek, ima za proteine. :P
                        ne repam o politici možda bi trebo,
                        politika je mala ljadro još je nisam jebo

                        Comment


                        • Re: Biseri iz GYM-a

                          ja najvece gluposti slusam doma...i to najvise od starog..nemoj jest kasno (kad u 11 navecer uzmem posni i bademe),okani se te piletine vise,okani se rize...dobro da nezna da uzimam protejine,tu bi vec bio kaos..
                          al frendov komentar: "lako onima u teretani kad uzimaju te protejine pa se samo napuhnu od toga,ja zelim cistu snagu"
                          al nikad ne ulazim u raspravu,jer sam shvatio da nema smisla..samo se nasmijem i nastavim razgovor

                          Comment


                          • Re: Biseri iz GYM-a

                            Originally posted by jackass
                            ja najvece gluposti slusam doma...i to najvise od starog..nemoj jest kasno (kad u 11 navecer uzmem posni i bademe),okani se te piletine vise,okani se rize...dobro da nezna da uzimam protejine,tu bi vec bio kaos..
                            al frendov komentar: "lako onima u teretani kad uzimaju te protejine pa se samo napuhnu od toga,ja zelim cistu snagu"
                            al nikad ne ulazim u raspravu,jer sam shvatio da nema smisla..samo se nasmijem i nastavim razgovor
                            Drito to, + moja stara radi u bolnici i kao da je svu pamet svijeta popila.
                            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                            Napreduje se... Avatar^^

                            Comment


                            • Re: Biseri iz GYM-a

                              Originally posted by Aronnax
                              Originally posted by jackass
                              ja najvece gluposti slusam doma...i to najvise od starog..nemoj jest kasno (kad u 11 navecer uzmem posni i bademe),okani se te piletine vise,okani se rize...dobro da nezna da uzimam protejine,tu bi vec bio kaos..
                              al frendov komentar: "lako onima u teretani kad uzimaju te protejine pa se samo napuhnu od toga,ja zelim cistu snagu"
                              al nikad ne ulazim u raspravu,jer sam shvatio da nema smisla..samo se nasmijem i nastavim razgovor
                              Drito to, + moja stara radi u bolnici i kao da je svu pamet svijeta popila.
                              Jbg, i meni je stara farmaceut pa mi nabavlja proteine i podržava moje bildarenje

                              Nemaš sreće.
                              Chill bro

                              Comment


                              • Re: Biseri iz GYM-a

                                moja stara je prihvatila to...al stari je previse tvrdoglav...tako da se kod mene shake-ovi piju poskrivecki hehe

                                Comment

                                Working...
                                X