Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biseri iz GYM-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Biseri iz GYM-a

    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

    Comment


    • Re: Biseri iz GYM-a

      @ IgyBoh... nemogu se prestat smijat iako sam ga pogledo tisucu puta... ovo je antologijski video !

      Comment


      • Re: Biseri iz GYM-a

        frend: krenut cu 2x tjedno u gym, oces sa mnom? (ja, simun, treniram doma)
        ja: hmm, daj mi malo pojasni zas 2x tjedno bas?
        frend: pa ne zelim se prenabildat!


        obozavam ove kaj misle ak odu 3x u gym da ce bit mrcine
        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

        Comment


        • Re: Biseri iz GYM-a

          Originally posted by Šimun
          frend: krenut cu 2x tjedno u gym, oces sa mnom? (ja, simun, treniram doma)
          ja: hmm, daj mi malo pojasni zas 2x tjedno bas?
          frend: pa ne zelim se prenabildat!


          obozavam ove kaj misle ak odu 3x u gym da ce bit mrcine
          heheh
          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

          Comment


          • Re: Biseri iz GYM-a

            Originally posted by breezer20
            @ IgyBoh... nemogu se prestat smijat iako sam ga pogledo tisucu puta... ovo je antologijski video !
            Dobro da je cura rastezljiva... :rofl:
            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

            Comment


            • Re: Biseri iz GYM-a

              Evo jedan biser,nije iz gym-a doduše.
              Pita mene jedna ženska da zakaj ja kombiniram ugljikohidrate i proteine,da je to najgora moguća kombinacija,od toga se samo deblja.Ona kad je na dijeti zna si pojest za ručak il večeru tjesteninu sa prženim orasima ,a ja nisam normalna,udebljat ću se .

              Comment


              • Re: Biseri iz GYM-a

                Originally posted by patricia
                Evo jedan biser,nije iz gym-a doduše.
                Pita mene jedna ženska da zakaj ja kombiniram ugljikohidrate i proteine,da je to najgora moguća kombinacija,od toga se samo deblja.Ona kad je na dijeti zna si pojest za ručak il večeru tjesteninu sa prženim orasima ,a ja nisam normalna,udebljat ću se .
                Ma ta nema blage veze o prehrani...sigurno nema ništa mišića a sala ima dosta...
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: Biseri iz GYM-a

                  zanimljivo je kako sam na puno mjesta cuo da se bjelancevine i ugljikohidrati ne mjesaju... ne znam od kud takve dezinformacije i gluposti?
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • Re: Biseri iz GYM-a

                    Sigurno su čuli da ne valja miješati ugljikohidrate i masti pa je netko polupao lončiće...i ubacio proteine u tu spiku.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: Biseri iz GYM-a

                      Originally posted by Šimun
                      frend: krenut cu 2x tjedno u gym, oces sa mnom? (ja, simun, treniram doma)
                      ja: hmm, daj mi malo pojasni zas 2x tjedno bas?
                      frend: pa ne zelim se prenabildat!


                      obozavam ove kaj misle ak odu 3x u gym da ce bit mrcine
                      hahahha ja ne vejrujem
                      što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

                      Comment


                      • nezgode/zgode u teretani...

                        evo nadam se da nema ovakve teme(barem je nisam vidio)...

                        evo ako zelite tu mozemo napisati neke "zgode i nezgode iz gyma" s naglaskom na ovo prvo hehe... neznam tipa pao je uteg na vas,malo ste se previse opteretili pri cucnju,neko slomio nogu,ruku,pravili se frajeri pred curama pa se zbrukali itd...

                        -meni se na bencu uteg spustio na vrat,a bilo je samo dvoje troje ljudi koji su bili na drugom djelu gyma pa dok me netko skuzio vec sam lagano iz crvene boje presao u plavu...
                        Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                        Comment


                        • Re: nezgode/zgode u teretani...

                          nezgoda:
                          radim triceps masinu s monkey hvatom i sklizne mi sipka s dlanova i opizdi me po glavi.

                          zgoda:
                          dok sam jos isao u fit na velesajmu, vidim neku zgodnu curu u biciklistickima prica s nekim tipom i onako, valjda ju je zasvrbilo i ona prodje prstom drito po klitu, onako nesvjesno... ajoj... vjerujte, slika vrijedi vise od 1000 rijeci...
                          to mi je najdraza zgoda do sada iz teretane
                          prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                          Comment


                          • Re: nezgode/zgode u teretani...

                            Originally posted by t111
                            nezgoda:

                            zgoda:
                            dok sam jos isao u fit na velesajmu, vidim neku zgodnu curu u biciklistickima prica s nekim tipom i onako, valjda ju je zasvrbilo i ona prodje prstom drito po klitu, onako nesvjesno... ajoj... vjerujte, slika vrijedi vise od 1000 rijeci...
                            to mi je najdraza zgoda do sada iz teretane
                            Najs
                            Chill bro

                            Comment


                            • Re: nezgode/zgode u teretani...

                              Originally posted by t111
                              nezgoda:
                              radim triceps masinu s monkey hvatom i sklizne mi sipka s dlanova i opizdi me po glavi.

                              zgoda:
                              dok sam jos isao u fit na velesajmu, vidim neku zgodnu curu u biciklistickima prica s nekim tipom i onako, valjda ju je zasvrbilo i ona prodje prstom drito po klitu, onako nesvjesno... ajoj... vjerujte, slika vrijedi vise od 1000 rijeci...
                              to mi je najdraza zgoda do sada iz teretane



                              u mom gymu se svasta izdogadalo

                              pukla leg extenzija jedno 15 puta i svaki put neko dobia po nosu sa onim djelom di idu noge

                              puka lat pull i lik letia 2 metra unazad, zabia se u pult, i osta lezat

                              onda su bili podmazali sipke pa dok je lik radia cucanj sklizlo mu 70kg utega sa jedne strane i skoro je poginia

                              onda ova lat masina isto pukla sajla i skoro liku slomilo vrat

                              jbg to su te sajle iz '89

                              itd.

                              Comment


                              • Re: Biseri iz GYM-a

                                evo jos jedna moja...posto sad imam home gym nemam nikoga da pripazi dok radim bench ili tako nes,nekad curu uposlim da pripazi al sta ce ona sva sitna... i tako ja jedan dan kosi benc zadnja serija i kako na kosom stavim uteg skroz na vrh nosaca na klupi,ono jedva sam izvucem 10 ponavljanje i idem vratiti i nekako uspijem fulati nosace i odlete mi ruke iza i sipka i utezi sa nje sve palo na stolic iza sva sreca pa nista nije slomljeno al su me ramena bolila par dana...a neki prije tjedan dana radim triceps ono iza glave a na malim rucnim sipkama nemam matice nego samo one kvacice metalne i samo sto sam poceo sklizne kvacica i padne mi par utega na glavu zamalo sam u bandak pao...
                                Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X