Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biseri iz GYM-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Biseri iz GYM-a

    Vjezbam doma, ugl frend je doso do mene, nije vjezbo neko vrijeme (inace bosanac je) i ugl zajebavo s e da je jaci od mene...

    u imo sam slobodnih itega poslozenih 60 kg na sipci, i ja to copil i digo kao u vojnickom potisku...

    a moj kolega bosanac, pocne se smijat čopi šipku, i ide 1. out jedva trzne do vrata, ide drugi put malo iznad glave, i kako nema osiguraca, padne mu slabija strana (ljeva), na parket 25 kg i fino napravi malo rupa... i ja mu se derem drzi drugu stranu, a on fino zareda i drugih 25 po parketu sd mi je parket u toj sobi, kao hrvatske ceste(sama jama) Sve u svemu jači je
    Dont drink, dont smoke just eat and work

    Comment


    • Re: Biseri iz GYM-a

      Ja sam zadnji put radila pullover bučicom na swiss ballu,i ,naravno, da sam si nabacala sve pločice koje su išle gore,i već sam bila pri otkazu,ali ono u meni neda mira pa rekoh,ajde još jednom,izgubila ravnotežu i umalo padne mi sve skupa na nos. Uspjelo mi se nekako okrenuti,tako da sam zviznula sa svime na parket i evo ostala ta mo (još)jedna rupa...ali hvala Bogu samo su me malo leđa boljela..
      A faca je ostala cijela
      Carpe diem!

      Comment


      • Re: Biseri iz GYM-a

        jednom je kolega kod mene pokusao dici 90 kg na cucnju, ja sam mu naravno iza spotirao, ali taman kad je krenuo dizati je reagirao panicno i bacio mi lijepo 90kg na pod, iste sekunde je stari uletio u sobu i reko nemojte se decki zajebavat s tak velikim kilazama, reko tnx tata na savjetu puno si nam pomogao
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: Biseri iz GYM-a

          Originally posted by dabek777
          Vjezbam doma, ugl frend je doso do mene, nije vjezbo neko vrijeme (inace bosanac je) i ugl zajebavo s e da je jaci od mene...

          u imo sam slobodnih itega poslozenih 60 kg na sipci, i ja to copil i digo kao u vojnickom potisku...

          a moj kolega bosanac, pocne se smijat čopi šipku, i ide 1. out jedva trzne do vrata, ide drugi put malo iznad glave, i kako nema osiguraca, padne mu slabija strana (ljeva), na parket 25 kg i fino napravi malo rupa... i ja mu se derem drzi drugu stranu, a on fino zareda i drugih 25 po parketu sd mi je parket u toj sobi, kao hrvatske ceste(sama jama) Sve u svemu jači je
          ..i sta je fazon s tim sto je on bosanac...:P
          U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
          sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

          Comment


          • Re: Biseri iz GYM-a

            Originally posted by hardstyle91
            jednom je kolega kod mene pokusao dici 90 kg na cucnju, ja sam mu naravno iza spotirao, ali taman kad je krenuo dizati je reagirao panicno i bacio mi lijepo 90kg na pod, iste sekunde je stari uletio u sobu i reko nemojte se decki zaje...at s tak velikim kilazama, reko tnx tata na savjetu puno si nam pomogao
            ..dobar ti stari ako ti je samo to rekao...moj bi bacio i mene i tegove kroz prozor
            U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
            sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

            Comment


            • Re: Biseri iz GYM-a

              Originally posted by Demo
              Originally posted by hardstyle91
              jednom je kolega kod mene pokusao dici 90 kg na cucnju, ja sam mu naravno iza spotirao, ali taman kad je krenuo dizati je reagirao panicno i bacio mi lijepo 90kg na pod, iste sekunde je stari uletio u sobu i reko nemojte se decki zaje...at s tak velikim kilazama, reko tnx tata na savjetu puno si nam pomogao
              ..dobar ti stari ako ti je samo to rekao...moj bi bacio i mene i tegove kroz prozor

              flegma je stari na svu srecu, jos me kolega onak zacudno pogledo i reko dobro smo prosli
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • Re: Biseri iz GYM-a

                Originally posted by Demo
                Originally posted by hardstyle91
                jednom je kolega kod mene pokusao dici 90 kg na cucnju, ja sam mu naravno iza spotirao, ali taman kad je krenuo dizati je reagirao panicno i bacio mi lijepo 90kg na pod, iste sekunde je stari uletio u sobu i reko nemojte se decki zaje...at s tak velikim kilazama, reko tnx tata na savjetu puno si nam pomogao
                ..dobar ti stari ako ti je samo to rekao...moj bi bacio i mene i tegove kroz prozor
                haha i moj mene isto
                Originally posted by Jurica
                ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                Comment


                • Re: Biseri iz GYM-a

                  moj prijatelj je skoro radio ledja na masini i dok je vukao pukne sajla i udari ga u glavu sreca nije direkt u lice i sedam savova na glavi

                  Comment


                  • Re: Biseri iz GYM-a

                    hahahahah danas ja stojim u gymu zagrijajem se
                    a na benchu side neka 2 lika i komentiraju c.ronalda
                    "jesi vidia ronaldu prsa , ruke, noge sve - sad gestikulira sa rukama nesto ogromno - to su ti steroidi "
                    a ovaj drugi se sve slaze sa njim
                    i tako komentirali 5 min u tom stilu

                    Comment


                    • Re: Biseri iz GYM-a

                      Originally posted by FEARiTseLF
                      hahahahah danas ja stojim u gymu zagrijajem se
                      a na benchu side neka 2 lika i komentiraju c.ronalda
                      "jesi vidia ronaldu prsa , ruke, noge sve - sad gestikulira sa rukama nesto ogromno - to su ti steroidi "
                      a ovaj drugi se sve slaze sa njim
                      i tako komentirali 5 min u tom stilu
                      Da naglasimo bitno!
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: Biseri iz GYM-a


                        ka ono "odmor"

                        Comment


                        • Re: Biseri iz GYM-a

                          Nije se desilo meni ali evo.

                          Jedan tip je stao na one sajle pa povlacio, ali ih je prema bokovima tj malo iznad sa po 50kg sa svake strane, problem je bio što je jedna strana pukla kada je gurao u + smjeru pa je sam sebe udario, polomio si rebro i pao u nesvjest.

                          Jednom smo radili padajuće serije na ravnom benchu i frendu se jednostavno desna ruka oduzela te mu je 60kg palo na vrat, sva sreća bilo nas je okolo pa je bilo sve u redu.
                          Neki gledaju na neke stvari koje su se dogodile i kažu "ZAŠTO", ja pak sanjam o stvarima koje nisu i kažem " ZAŠTO NE "

                          Comment


                          • Re: Biseri iz GYM-a

                            Kad sam ja doveo jednog šabana od frenda u teretanu, i sad se lik ide zagrijavat na bench sa samom šipkom... nakon što se zagrio, ide stavit 40kg... mi ga prekinemo (bilo je još par frendova sa nama) i kažemo daj šta si *****, i stavimo mu još 10kg sa strane... on gleda, nabrijava se 5 minuta, i taman dok se namješto za dić (na smithu je radio), ja i frend mu maknemo tih 10kg sa svake strane... da ste vidli kad se frajer počeo derat i dizat ko lud... i ustane sa klupice i počne nama pričat kak je tak ojačo, nije znao da će 60kg tak lako ić... a mi umiremo, valjamo se po podu, a i još neke druge ekipe bilo, svi pokrepali od smijeha, kad je vidio da fali 20kg, počeo je skidat sve svece sa neba...
                            Originally posted by HeadacheR
                            Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                            Comment


                            • Re: Biseri iz GYM-a

                              Originally posted by DrHouse
                              Kad sam ja doveo jednog šabana od frenda u teretanu, i sad se lik ide zagrijavat na bench sa samom šipkom... nakon što se zagrio, ide stavit 40kg... mi ga prekinemo (bilo je još par frendova sa nama) i kažemo daj šta si p...., i stavimo mu još 10kg sa strane... on gleda, nabrijava se 5 minuta, i taman dok se namješto za dić (na smithu je radio), ja i frend mu maknemo tih 10kg sa svake strane... da ste vidli kad se frajer počeo derat i dizat ko lud... i ustane sa klupice i počne nama pričat kak je tak ojačo, nije znao da će 60kg tak lako ić... a mi umiremo, valjamo se po podu, a i još neke druge ekipe bilo, svi pokrepali od smijeha, kad je vidio da fali 20kg, počeo je skidat sve svece sa neba...

                              Comment


                              • Re: Biseri iz GYM-a

                                Kod nas je najlude kad dođe jedan covik sto zivi blizu teretane 40 god bice ima i 50kg.Uleti pijan ka letva staes kraj njega i opije te.Kaze on misec dan da ja pođen ruke kakve god oću sve vas priteknen.Side na veslače i bez ikakve rucke vuce i kaze mu ovaj stavi rucku sto ti je a on njemu ma to ej sve isti ***** a na onome di se good mornings radi se naopako okrenija pa su ga za noge vatali.Pa kaze ja kad san u njemackoj bija za 20eura stoju u izlogu i biras koja ce ti pusiti.I na kraju kaze ejdna zena da joj je reka da mu je najlipis preiod zivota bia kad se drogira i da ima novca da bi opet
                                Cogito ergo sum

                                Comment

                                Working...
                                X