Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biseri iz GYM-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: hahaha

    pas mater, nije ni cudo da ljudi seru po teretani kad ima ovak pametnih ljudi...
    bar da je granicnike stavio, al ni to...
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • Re: hahaha

      sta sve ljudima nece past na pamet !

      Comment


      • Re: hahaha

        Meni je taj jednom smith zablokirala taman kad sam se skroz spustio,a i inače je sprava škripavela.Sva sreča pa sam imao graničnike.Odma sam otišao gazdi objanit neke stvari

        Comment


        • Re: Gym idiots

          Originally posted by Stjep
          Lol,mogo se zaljepit u strop
          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

          Comment


          • Re: Gym idiots

            Mladić iz Vinkovaca je pobjednik!
            "Sam sebi spomen sprema tužni Đuro nikog nema."

            Comment


            • Re: Gym idiots

              lol, que kreten (na lat mašini), daj pogledaj kak je ručnik pustio obješen na pinu . Ali morate priznati da u konačnoj fazi stvar izgleda graciozno kao da je htio tako nešto napraviti .

              Comment


              • Re: Gym idiots

                Originally posted by AnfrA
                lol, que kreten (na lat mašini), daj pogledaj kak je ručnik pustio obješen na pinu . Ali morate priznati da u konačnoj fazi stvar izgleda graciozno kao da je htio tako nešto napraviti .
                slažem se
                Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                Comment


                • Re: Biseri iz GYM-a

                  Ja jucer na treningu ledja dok sam radio veslanje za leđa na spravi,mjenjo se s nekom zenskom,i kad je isla radit seriju,ostala moja kilaza ona nije primjetila ide povuc haha uuffff..i vidi kile i pocme se sama sebi smijat.
                  Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                  Comment


                  • Re: Biseri iz GYM-a

                    a jesi gentleman sunce ti tvoje ))
                    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                    Comment


                    • Re: Biseri iz GYM-a

                      hahaha...danas sam čekal bus i došli su do mene frendovi(koje baš i ne poznam),još sam u ruci imal katalog s proteinima.Naravno da su me pitali kaj to imam,pa sam im dal .Malo su to prucavali i sljedilo je pitanje dal ja to uzimam.Pošto mi se žurilo na bus nisam imal previše vremena,da im objesnim sve o proteinima .I reko sam im da mi enormno rastu JAJA od toga.Hahahaha i složil sam nekak ozbiljnu facu i rukama im pokazal kao držim svoja jaja,ko dvije vece medicinke. :happy-wavemulticolor:

                      Comment


                      • Re: Biseri iz GYM-a

                        Originally posted by jocAGM
                        hahaha...danas sam čekal bus i došli su do mene frendovi(koje baš i ne poznam),još sam u ruci imal katalog s proteinima.Naravno da su me pitali kaj to imam,pa sam im dal .Malo su to prucavali i sljedilo je pitanje dal ja to uzimam.Pošto mi se žurilo na bus nisam imal previše vremena,da im objesnim sve o proteinima .I reko sam im da mi enormno rastu JAJA od toga.Hahahaha i složil sam nekak ozbiljnu facu i rukama im pokazal kao držim svoja jaja,ko dvije vece medicinke. :happy-wavemulticolor:

                        kako je to moguce ? cekao si bus i ubrzo nakon toga ti se zurilo na bus ?
                        Mind over muscle.

                        Comment


                        • Re: Biseri iz GYM-a

                          ...jednostavno cekal sam bus u baru poslje škole ,onda imam tocno vrijeme kad dolazi bus...pa moram trcati da si nađem mjesto

                          Comment


                          • Re: Biseri iz GYM-a

                            Originally posted by jocAGM
                            ...jednostavno cekal sam bus u baru poslje škole ,onda imam tocno vrijeme kad dolazi bus...pa moram trcati da si nađem mjesto
                            aha, to vec objasnjava neke stvari...

                            mislio sam da si cekao u cekaonici a ne u baru
                            Mind over muscle.

                            Comment


                            • Re: hahaha

                              Originally posted by Šimun
                              vidi ovog snagatora

                              presmiješno koji car...

                              Comment


                              • Re: Gym idiots

                                Comment

                                Working...
                                X