Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

    Prije nego smo naučili vježbati i hraniti se pravilno, pretpostavljam da smo svi, više ili manje radili greške. Kaj se tiče mene, znao sam raditi po 300 sklekova i 500 trbušnjaka svaki dan. Naravno, nakon kaj bih prije toga vozio bicikl. Jedna od luđih stvari bile su mi serije 30 sklekova, 3 minute bicikla, pa 10 zgibova, pa 3 minute bicikla, pa sklekovi itd. I onda ne jesti ništa 3 sata iza toga. A kad bih konačno ogladnio, smazati čevape ili pizzu. Kao, potrošit ću kalorije. Naravno, navečer alkohol, duhan i svašta. I onda se čudim zašto ne napredujem, he, he!
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

  • #2
    Re: Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

    ja san isto to sa trbušnima,ima san serije po 60 trbušnih radija bi ih masu svaki dan i mislija se zašto mi se nevide trbušni koliko bi tija XD
    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

    Comment


    • #3
      Re: Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

      Ja sam radio po 1000 rotacijskih pregiba sa dvije bućice od 5kg svaki dan a nekad i prije spavanja, tako sam dero god. dana a posljetreninga pijo mlijeko sa pečenim jajima i jogurtom!
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • #4
        Re: Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

        Neki dan sam čuo od susjeda da sat vremena poslije treninga ne smiješ ništa jesti...naježio sam se...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

          Taj Bogami nije kako treba! Pa jesi ga pito koji je razlog??? Šta tijelo traži tada hranu koju će pospremiti u obliku sala i li ako jedeš poslje treninga tjelo dolazi do katabolizma
          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

          Comment


          • #6
            Re: Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

            Ja sam imao čistu početničku grešku a to da bih provodio u teretani 3h čak i više jer sam mislio što više to bolje, a s druge strane loša prehrana i neznanje i to je dovelo do gubitka kila i mišića. I kad sam vidio da propadam stao sam na loptu i počeo se raspitivati i polako učiti.
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #7
              Re: Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

              uf...bilo je svega...od treniranja po 2 sata,ne jedenja sat vremena poslje treninga,neka vrsta HIIT-a poslje treninga tegovima (bez PWM-a izmedju) u svrhu gubljenja sala,ne jedenje poslje 6,UH+M u obroku poslje treninga,25 i vise serija za biceps,izbacivanje vjezbi za noge.uglavnom,katastrofa.sreca pa sam se relativno brzo opametio
              Eat,lift,sleep...repeat until massive.

              Comment


              • #8
                Re: Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

                Uh... Ja sam znao po par serija od 100 trbušnjaka napravit pa onda max sklekova... Pa svaki dan po sat vremena samo dizao bučicu od kojih 5 kg i "vježbao" ruke! I tako skoro godinu dana dok nisam došao na forum i naučio sve šta treba!

                Comment


                • #9
                  Re: Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

                  Teretana 2 sata pa direkt nakon toga na kavu ili pivo sa frendovima (u trajanju po 3 sata)

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

                    Nisam se nikako hranio oko godinu i po dana.
                    Gadan je bodybuilding koji stoji kao tronozac na prehrani, odmoru i treningu, a ti mu odvalis jednu nogu
                    My Karma ran over your Dogma.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

                      glavna greška mi je bila što sam bio mlad(13 i pol godina) i počeo koristit suplemente tada, nikad neću zaboravit prvu turu sa scitec nutritonom,kreatin se zvao Pump ne znam da li ga još prodaju,trokutasta kutija,poslije treninga sam jeo domaću slaninu i nisam imao pojma šta je to dosta i više nije bolje, radio bi vježbe do te granice da se sljedeći dan nisam mogao ustati a ja mislio da je to ono što treba biti! kad si klinac ni ne znaš Tko te sve čuva...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

                        Originally posted by igor
                        Ja sam radio po 1000 rotacijskih pregiba sa dvije bućice od 5kg svaki dan a nekad i prije spavanja, tako sam dero god. dana a posljetreninga pijo mlijeko sa pečenim jajima i jogurtom!
                        hahah naci to je put do takvih topova!!
                        Dont drink, dont smoke just eat and work

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

                          Zanemarivanje tehnike i kondicijskih vjezbi i onda bih se cudio zasto me mrsaviji decki pobjedjuju.
                          There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

                            Evo i jedne moje pogreške...

                            06:00h - buđenje
                            10:00h - 1 jabuka
                            13:00h - 1 jabuka
                            15:00h - 1 jabuka
                            17:00-19:00h - hardcore trening + padanje u nesvjest svako malo
                            19:30h - 100g riže + 200g piletine
                            20:00h - 3 jabuke
                            24:00h - spavanje

                            Mislim da sam bio jasan

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pogreške koje smo radili i čudili se zašto ne napredujemo

                              Originally posted by Joochy
                              Evo i jedne moje pogreške...

                              06:00h - buđenje
                              10:00h - 1 jabuka
                              13:00h - 1 jabuka
                              15:00h - 1 jabuka
                              17:00-19:00h - hardcore trening + padanje u nesvjest svako malo
                              19:30h - 100g riže + 200g piletine
                              20:00h - 3 jabuke
                              24:00h - spavanje

                              Mislim da sam bio jasan
                              ajoj

                              Comment

                              Working...
                              X