Announcement

Collapse
No announcement yet.

Depilacija - iskustva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

    Originally posted by Šimun
    zapravo i ne... jedino di je bilo kriticno je iza koljena, tam je bas osjetljivo.. neznam kak se taj dio zove... list nisam ni osjetio, butina nije bila ugodna... al nis strasno...
    isplatilo se, sutra po jos voska i trakica (otislo je 40 komada trakica )
    Da citiram hippbaby: "OMG!!!"
    40 trakica - jedna noga??!???!??!!!
    Znas ti koliko si wheya mogao za to kupiti?
    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

    Comment


    • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

      a gle, kazem, list je bio ok, pa moze se rec i ugodno, ostane topli osjecaj
      ali ono, umoran sam vec bio (ipak je 23:00 bilo i imo sam HIIT danas i eto... umor ucinio svoje...
      btw trakice sam prao, tak da eto... malo sam ustedio :P (4x po 10trakica)
      sutra idem po jos voska i 20 trakica, necu se ebavat s pranjem, jer jos moram i ledja...

      BTW tih 10 trakica dodje uz vosak, ne jebi*te me
      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

      Comment


      • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

        aaahaha!! whey vs.vosak!
        dođe ih 10, da, al ti si ih sredio 40!!

        laku noch dečki, idem spavat, i ja danas imala HIIT, krepana sam
        Šimune, sretno sutra s drugom nogom! ..a posebno s leđima... kažu dečki da to ful boli!
        Get fit or die trying!

        Comment


        • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

          pa kazem da sam ih prao, nisam ih kupio 40

          btw ledja sam vec par put sredjivo, to mi je tek relaksacija... nis ne boli to, radje bi to neg butine...
          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

          Comment


          • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

            Evo kak to rade pravi dečki na ekspresni način http://www.elrellano.com/videos_onli...n-express.html

            Comment


            • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

              *****
              vrijeme je za pimpek papa
              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

              Comment


              • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                Ljudi,kako je najbolje noge depilirat?? Prije sam s kremom dizao,ali bi mi se osip neki izbacivao. Što kažete na žilet pa da češče to radim? I što da koristim za njegu poslje?
                Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                Comment


                • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                  depilira se voskom, ovo ostalu je brijajnje
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                    Originally posted by Šimun
                    depilira se voskom, ovo ostalu je brijajnje
                    Arghh Dobro onda jel pametno brijat žiletom noge? i ostala ona pitanja sto sam postavio,u vezi njegovanja i to,kak,što?
                    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                    Comment


                    • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                      to ovisi o tebi... ak ti se da svako malo brijat ziletom noge, brij... al meni je ruzno vidit recimo noge/prsa il nes kad se brije ziletom... puno je ljepse, dugotrajnije i gladje na dodir voskom... njegovanje?
                      aloa vera gel, da se smiri, nakon tusiranja puder djecji...
                      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                      Comment


                      • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                        Originally posted by Šimun
                        to ovisi o tebi... ak ti se da svako malo brijat ziletom noge, brij... al meni je ruzno vidit recimo noge/prsa il nes kad se brije ziletom... puno je ljepse, dugotrajnije i gladje na dodir voskom... njegovanje?
                        aloa vera gel, da se smiri, nakon tusiranja puder djecji...
                        Da,ma vjerovatno cu voskom ovo samo pitam informativno. Al ono kontam ziletom je jednostavnije,pa zbog toga se moze i cesce onda brijat.
                        Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                        Comment


                        • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                          boga'm ste me nasmijali....20 puta bar kroz cijeli topic

                          nego ovako, mene je cura sa trakicama iz DM-a izdepilirala ledja i za tjedan dana smo isli prsa (ja kad kazem prsa mislim od ramena pa sve dole do stidnih dlaka kod međunožja)

                          sve je dosta solidno bolno..valda imam jos i jake dlake, jace korijene i to kad se potegne sve se ucrveni da bude odma vidljivo peče u p****u m****u

                          Dosta smo mi tog odradili, samo da kažem da me pod pupkom jako bolilo! hahahah kad se sjetim..uzas.

                          Nego ostalo je toga i nismo dlake na bradavicama dirali, kako imam svuda šumu dlaka, tako i preko njih, zapravo meni je sve spojeno kompletni prednji dio, da ne kazem cijelo tijelo jer po ledjima imam dijelova di nema dlaka.

                          ...a na kutiji traka za depilaciju piše : Ovaj prozvod nije pogodan sa uklanjanje dlaka s prsa. (koj im to qurac znaci i di su te trake pogodne za depilaciju prsa pa da onda njih kupim? zna li netko?)

                          i nakon depilacije prsa odma stavimo aloeveru...ali meni iskoce (ne svuda) crvenilo a kasnije bijeli mali gnojni pristici..

                          eto moje prvo depiliranje i pitanja
                          thx

                          Comment


                          • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                            Đizs! Zvuči grozno.
                            Lasersko uklanjanje?

                            Comment


                            • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                              da podijelim svoja iskustva...
                              depiliram se vec 4 godine, jedno 3-4 puta godisnje (prije ljeta). depiliram prsa, ramena, trbuh, ledja. bez toga bi mi nadimak bio jeti. a kad vec idem u teretanu i imam nesto za pokazati (ne puno, ali svejedno ), zasto ne... a drugi razlog, u biti najvazniji, kad dodjem na plazu da ljudi ne upiru prstom u mene i uslikavaju za 24 sata za 500 kn pod nazivom ''cudoviste pobjeglo iz zoo-a''.
                              depilacija mi traje oko 1:20 h, uz pauze, posebno kada depiliram prsa. dzungla... iz jednog korjena mi znaju rasti dvije do tri dlake.
                              i *****a kozmeticarka, nakon sto mi pruzi svu patnju, uzme mi 100kn.
                              najgore od svega je kaj vec nakon 10ak dana pocinju izbijati crne tockice i nije ugodno se brisati rucnikom nakon tusiranja. neka neugodna bol...
                              prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                              Comment


                              • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                                ja recimo nemam te boli, to samo kad rastu nakon brijanja... makar mogu reci da sam primjetio da mi je korijen dlake dosta slabiji nakon depilacije, i da lakse idu dole sada... takodjer se malo rijede... mozda jer sam rano krenuo?
                                pojma nemam, bezveze bubam... uglavnom, prije ljeta planiram depilirat cijelo tijelo, cisto iz fore
                                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                                Comment

                                Working...
                                X