Announcement

Collapse
No announcement yet.

Depilacija - iskustva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Depilacija

    Dečki ja depiliram brenerom za sitnu lovu...nazovite...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #77
      Re: Depilacija

      Originally posted by kelly
      Dečki ja depiliram brenerom za sitnu lovu...nazovite...

      do najsitnijih dlačica.... (temeljito)

      Comment


      • #78
        Re: Depilacija

        Te trajne depilacije su jako skupe kako cujem...
        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

        Comment


        • #79
          Re: Depilacija

          ja sam razmisljo o trajnom uklanjanju s cijelog tijela... ozbiljno
          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

          Comment


          • #80
            Re: Depilacija

            i ja,najviše me zivciraju na guzi

            Comment


            • #81
              Re: Depilacija

              Trajne je pre skupa al možeš probati ko Urban s tekućim hidrogenom, on je jednom spržio kosu i nikad više nije rasla, to je opasno, može doć do opeklina ali ako postupaš oprezno i ne pržiš velike površine već malo po malo možeš se trajno rješiti uz sitnu paru.

              Nikako kuriti ispod pazuha i međunožje, samo noge, ruke i trup.........

              Ovo je samo moja fikcija, ja nisam probao ali ću uskoro malo po malo pa da vidim, prvo centimetar kvadratni pa malo po malo za pat mjeseci rješiš prsa pa malo po malo ostalo.

              Šta kažete na ovu ekstra glupu ideju?

              Comment


              • #82
                Re: Depilacija

                Originally posted by Boss
                E ovako vidim da svi bilderi po natjecanjima su goli ko dječja guza, dakle depiliraju prsa i trbuh. Pa bi sad volio čuti vaša iskustva da li to radite radi vizualnosti, na koji način i kako često....smatrate li to gay ili čist normalnim činom.....meni osobno se to čini oke...
                ne bavim se BB_om niti idem na natjecanja, al depiliram se.. pohvalno, je tako! ..obzirom da sam žensko..
                ok, šalim se malo.. msm, ne šalim se oko depilacije, stvarno to radim..

                ugl. sad ozbiljno..
                iz osobne ženske perspektive: puno mi je draže kad je frajer izdepiliran.. al valjda i ja imam sreće pa naletim uvijek na nekog koji nije prirodno obrasao. inače, odbija me to.. ne volim te vaše "ljubavne tepihe"
                al opet, ima sve i neku svoju granicu.. pa ne može frajer noge depilirat!! (iznimka su natjecanja, tu toleriram taj postupak 10000%)
                Get fit or die trying!

                Comment


                • #83
                  Re: Depilacija

                  Originally posted by Kizo
                  Trajne je pre skupa al možeš probati ko Urban s tekućim hidrogenom, on je jednom spržio kosu i nikad više nije rasla, to je opasno, može doć do opeklina ali ako postupaš oprezno i ne pržiš velike površine već malo po malo možeš se trajno rješiti uz sitnu paru.

                  Nikako kuriti ispod pazuha i međunožje, samo noge, ruke i trup.........

                  Ovo je samo moja fikcija, ja nisam probao ali ću uskoro malo po malo pa da vidim, prvo centimetar kvadratni pa malo po malo za pat mjeseci rješiš prsa pa malo po malo ostalo.

                  Šta kažete na ovu ekstra glupu ideju?
                  mislim da ti je ideja extra glupa i opasna!
                  daj nemoj se igrat s time jer ne želim čitat još *****izma u crnoj kronici!
                  imaš lasersko uklanjanje dlaka i odlične rezultate daje! -ako ti je do toga da ih se "zauvijek" riješiš..
                  Get fit or die trying!

                  Comment


                  • #84
                    Re: Depilacija

                    zasto zauvijek u navodnike?
                    zar nema nesto sto se trajno rijesi?
                    ili bar na neki period od par mjeseci?
                    jer ja imam dosta dlakave noge (jebiga onda i guzu ) i to mi dosta kvari vizualno noge... a najjaca mi partija noge
                    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                    Comment


                    • #85
                      Re: Depilacija

                      ma kod uklanjanja laserom, uništava se korjen dlake tako da si stvarno na miru duuugo vremena, ali se preporuča onda ponoviti svake godine barem jednom taj tretman pa si onda stvarno na miru "zauvijek". kuiš.. zato je u navodnicima.. jer je ljudsko tijelo (bilo M ili Ž), prirodno prekriveno dlačicama i ne možeš to ZAUVIJEK riješiti jer uvijek će ti se pojaviti neka kad-tad. (ako pričamo o nekim normalnim metodama, a ne o kemikalijama ko šta je Kizo rekao jer nakon toga bi mogao zatrebat i usluge plastičnog kirurga a sumnjam da mu je to u interesu. )
                      Get fit or die trying!

                      Comment


                      • #86
                        Re: Depilacija

                        znas mozda cca kolko para?
                        i to se moze otklanit bas sa CIJELOG tijela?
                        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                        Comment


                        • #87
                          Re: Depilacija

                          ma čekaj malo.. ti si žensko?! tek sad vidim.. pa kako to da ne znaš niš o tome!?
                          hehe.. ok.. dakle.. raspitaj se malo u mjestu di živiš za dobre doktore koji imaju te LP laserske uređaje, proguglaj po netu, naći ćeš puno informacija.. a cijene.. to ti svaki ima drugačije pa mogu i znatnije varirati. ne bih ti znala više od toga.
                          Get fit or die trying!

                          Comment


                          • #88
                            Re: Depilacija

                            Originally posted by hippbaby
                            ma čekaj malo.. ti si žensko?! tek sad vidim.. pa kako to da ne znaš niš o tome!?
                            hehe.. ok.. dakle.. raspitaj se malo u mjestu di živiš za dobre doktore koji imaju te LP laserske uređaje, proguglaj po netu, naći ćeš puno informacija.. a cijene.. to ti svaki ima drugačije pa mogu i znatnije varirati. ne bih ti znala više od toga.

                            Comment


                            • #89
                              Re: Depilacija

                              cuo sam svakakve epitete o svom izgledu, ali da sam zena... ne bas
                              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                              Comment


                              • #90
                                Re: Depilacija

                                Originally posted by Šimun
                                cuo sam svakakve epitete o svom izgledu, ali da sam zena... ne bas
                                A čuj,ipak je sisika porasla,dobio si bokove,još samo malo pusti čupu i da vidiš

                                Comment

                                Working...
                                X