Announcement

Collapse
No announcement yet.

Depilacija - iskustva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Depilacija

    Originally posted by Vladebisi
    Jel bi htjela i mene depilirat
    Ili još bolje ak bi ti to obavio
    lol
    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

    Comment


    • #62
      Re: Depilacija

      Vladek, neznam za nju, ali ja mogu... samo da kazem, ja nisam njezan, pa ako nemas nis protiv... zvrcni me, imas broj, pa se zaletim do tebe :P
      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

      Comment


      • #63
        Re: Depilacija

        Originally posted by Šimun
        Vladek, neznam za nju, ali ja mogu... samo da kazem, ja nisam njezan, pa ako nemas nis protiv... zvrcni me, imas broj, pa se zaletim do tebe :P
        Pa ja i volim grubo

        Comment


        • #64
          Re: Depilacija

          onda, naime, problema nema!
          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

          Comment


          • #65
            Re: Depilacija

            Originally posted by Vladebisi
            Originally posted by Šimun
            Vladek, neznam za nju, ali ja mogu... samo da kazem, ja nisam njezan, pa ako nemas nis protiv... zvrcni me, imas broj, pa se zaletim do tebe :P
            Pa ja i volim grubo
            decki smirite strasti malo )
            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

            Comment


            • #66
              Re: Depilacija

              posalji pm ak i ti oces... necu nikom rec da si poslo
              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

              Comment


              • #67
                Re: Depilacija

                Mogo bi i meni supak usrecit.
                "I don't care if I die, as long they bury me in big fuckin' box"

                Comment


                • #68
                  Re: Depilacija

                  Kad ste vec OT:

                  Sjede cura i decko na klupi u parku. Odjednom ce cura: Joj, boli me glava. Dečko je poljubi u glavu i glavobolja prestane. Nedugo zatim kaže cura da je boli zub i dečko je poljubi u usta i bol prestane. Gledao to sve starac na susjednog klupi,pa upita mladića: -Decko, lijecis li mozda i hemeroide?
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • #69
                    Re: Depilacija

                    Originally posted by IgyBoy
                    Kad ste vec OT:

                    Sjede cura i decko na klupi u parku. Odjednom ce cura: Joj, boli me glava. Dečko je poljubi u glavu i glavobolja prestane. Nedugo zatim kaže cura da je boli zub i dečko je poljubi u usta i bol prestane. Gledao to sve starac na susjednog klupi,pa upita mladića: -Decko, lijecis li mozda i hemeroide?
                    haha..dobaaar
                    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                    Comment


                    • #70
                      Re: Depilacija

                      Originally posted by Dalibor
                      Ja mašinicom skinem dlačice sa prsa, trbuha i ispod pazuha. Mojoj budućoj ženi to ne smeta. Dapače.
                      ja brijem samo prsa,sa žiletom...no baš ću probat sa mašinicom,baš me zanima kako je to.

                      Comment


                      • #71
                        Re: Depilacija

                        joj pa brijanjem s ziletom ne cupas dlaku iz korijena samo postaje sve tvrđa veća i gušća...nebi ja to ja sam curu nagovorio da mi pocupa sve dlake s prsa i to s voskom,to je bilo vrištanje zesce,al se isplatilo... jedino me zanima jeli mazete cime prsa nakon toga,jer mi je dosta crvenila izbacilo i drzi se vec par dana

                        Comment


                        • #72
                          Re: Depilacija

                          Ma totalna glupost da od brijanja rastu brže, gušće i deblje, pa nakon 20 godina brijanja pi se po toj teoriji pretvorio u jednu debelu dugu dlaku.

                          Comment


                          • #73
                            Re: Depilacija

                            Uz trake i vosak dobijes i uljne maramice - da mozes pokupiti vosak koji ostane na kozi i dobijes aloe-vera gel-kremu koja malo ublazi nadrazenost koze, ali ne pomaze previse.
                            Za prvu ruku lagano rashladi kozu i sasvim malo ublazi bol.
                            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                            Comment


                            • #74
                              Re: Depilacija

                              Originally posted by Kizo
                              Ma totalna glupost da od brijanja rastu brže, gušće i deblje, pa nakon 20 godina brijanja pi se po toj teoriji pretvorio u jednu debelu dugu dlaku.
                              neznam za tebe,al znam po sebi,što se češće šišaš jača kosa,tako i s brijanjem... a i ovaj jedan moj kolega brije prsa ziletom vec duze vrijeme,ima oštrije dlake na prsima nego stidne kaze da bi sve da da moze vratit vrime,jer su mu se previše progustile i otvrdnile

                              igy napravio sam sve to šta si napisao gore,i crvenilo mi još stoji,pregadno,prošlo 4 dana,to biće kako dlake zele izbit na povrsinu... iduci put idem na depilaciju vrucim voskom,nema druge mozda ce tako bit bolje

                              Comment


                              • #75
                                Re: Depilacija

                                Originally posted by stbiker
                                neznam za tebe,al znam po sebi,što se češće šišaš jača kosa,tako i s brijanjem... a i ovaj jedan moj kolega brije prsa ziletom vec duze vrijeme,ima oštrije dlake na prsima nego stidne kaze da bi sve da da moze vratit vrime,jer su mu se previše progustile i otvrdnile
                                Hm....on je mozda dobio takav utisak,ali dlake nece otvrdnuti i progustiti se.
                                Ono sto se desava je da dlaka prirodno prema zavrsetku je sve tanja. Nakon brijanja, odrezao si taj dio i sada je svugdje iste debljine kao sto je prije bila samo pri korjenu.

                                Originally posted by stbiker
                                igy napravio sam sve to šta si napisao gore,i crvenilo mi još stoji,pregadno,prošlo 4 dana,to biće kako dlake zele izbit na povrsinu... iduci put idem na depilaciju vrucim voskom,nema druge mozda ce tako bit bolje
                                Hmm...neznam. Meni tako bude samo ako pustim da prodje nekoliko mjeseci od prethodne depilacije - onda ponovno boli kao ludo. Ali ako depiliram svakih 4-5 tjedana, onda je manja i iritacija. Sto ih cesce depiliras, dlaka postaje tanja.
                                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                                Comment

                                Working...
                                X