Announcement

Collapse
No announcement yet.

Depilacija - iskustva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

    Moje rjesenje za upper body..predjel oko pupka i gornji dio prsa je skracivanje masinicom na neku prihvatljivu duzinu..prsa tek na ljeto idu na trim
    U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
    sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

    Comment


    • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

      Originally posted by Dalibor
      Originally posted by Builty
      Zanima me da li je sramota kad musko depilira noge , mislim mozda bude neugodnih kritika u drustvu .. ??
      Meni je logično i normalno da netko depilira noge i bilo koji drugi dio tijela kad ima šta mišića za pokazati ili iz nekog drugog sportskog razloga. Ali kad to rade tipovi koji nemaju veze sa spomenutim razlozima onda mi to baca na neku drugu stranu.

      Samo sto cesto nisi siguran tko to ima veze sa sportom koji tako sto zahtjeva(osim,naravno kod BB-a ),pa onda to kod "neupucene" populacije(90% ljudi opcenito) "baca na drugu stranu".
      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

      Comment


      • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

        Osobno - to je granica koju neću nikada priječi!
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

          Biciklisti briju noge..

          Comment


          • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

            Mislim da ne bi trebao razmišljat ko će što reć o depiliranju, uvijek će imat onih za i onih protiv. Mišići će uvijek ljepše doć do izražaja bez hrpe dlaka, a oni koji imaju nešto protiv depiliranja svrstavam u koš s onima koji se pravdaju da muškarac bez škembe nije muškarac.
            I to nisu samo biciklisti, pa pogle plivače, atletičare...
            I masirat nekog s dlakama na nogama je teže, nije meni koliko toj osobi koju masiram.

            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

            Comment


            • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

              Originally posted by vea
              Mislim da ne bi trebao razmišljat ko će što reć o depiliranju, uvijek će imat onih za i onih protiv. Mišići će uvijek ljepše doć do izražaja bez hrpe dlaka, a oni koji imaju nešto protiv depiliranja svrstavam u koš s onima koji se pravdaju da muškarac bez škembe nije muškarac.
              I to nisu samo biciklisti, pa pogle plivače, atletičare...
              I masirat nekog s dlakama na nogama je teže, nije meni koliko toj osobi koju masiram.
              +1

              Odma mi dođe da se cili izdepiliram
              Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



              mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

              Comment


              • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                Dođi kod mene na tretman, bit ću nježna!

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                  Originally posted by vea
                  Dođi kod mene na tretman, bit ću nježna!
                  dogovoreno ali držim čekić u ruci
                  Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                  mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                  Comment


                  • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                    U svakom slučaju, bolje frajer s depiliranim nogama, nego žena s dlakavim!
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                      Originally posted by PatrickStar
                      U svakom slučaju, bolje frajer s depiliranim nogama, nego žena s dlakavim!
                      hahaha...imas poentu
                      U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                      sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                      Comment


                      • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                        Originally posted by Mario1707
                        hebote
                        meni jedini dio gdje nemam dlaka su dlanovi i tabani...
                        na guzici imam amazonu


                        ______________

                        Uglavnom, posto tema ima 25strana, a ja nigdje nisam nasao konkretni odgovor, mogu samo pitat, znam da je jednostavno...
                        Imam 15god i smetaju mi dlake pod pazuhom, mslm. fkt su duge i cini mi se da mi cudno idu prema laktu xD + imam bureke na majci cim je toplije od 20°C. A i smetaju mi u sportu kojim se bavim. I kako je na kraju najbolje to skinut, jer vidim da se neki briju, neki depliraju voskom, neki kakvim drugim cudima, ugl. kj da tocno radim?
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                          Originally posted by Aronnax
                          Imam 15god i smetaju mi dlake pod pazuhom, mslm. fkt su duge i cini mi se da mi cudno idu prema laktu xD + imam bureke na majci cim je toplije od 20°C. A i smetaju mi u sportu kojim se bavim. I kako je na kraju najbolje to skinut, jer vidim da se neki briju, neki depliraju voskom, neki kakvim drugim cudima, ugl. kj da tocno radim?
                          Ja se brijem ispod pazuha.

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                            Originally posted by kelly
                            Originally posted by Aronnax
                            Imam 15god i smetaju mi dlake pod pazuhom, mslm. fkt su duge i cini mi se da mi cudno idu prema laktu xD + imam bureke na majci cim je toplije od 20°C. A i smetaju mi u sportu kojim se bavim. I kako je na kraju najbolje to skinut, jer vidim da se neki briju, neki depliraju voskom, neki kakvim drugim cudima, ugl. kj da tocno radim?
                            Ja se brijem ispod pazuha.

                            I ja! E to se baš mora, ako ništa iz higijenskih razloga mašinicom skratit na minimum.

                            Ovo mi je prvo javno priznanje. he,he!

                            Comment


                            • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                              Citao sam malo ovu temu jer i ja imam problema s dlakama(nisam bas sve procitao).
                              Zanima me koliko dugo traje to depiliranje, tj. koliko dugo nakon toga ne rastu dlake? Imam dlaka na lopaticama, prsima i stomaku, samo to troje mi smeta pa ako netko ima neka iskustva oko tog i slicno neka slobodno podjeli samnom

                              Comment


                              • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                                Originally posted by deni098
                                Citao sam malo ovu temu jer i ja imam problema s dlakama(nisam bas sve procitao).
                                Zanima me koliko dugo traje to depiliranje, tj. koliko dugo nakon toga ne rastu dlake? Imam dlaka na lopaticama, prsima i stomaku, samo to troje mi smeta pa ako netko ima neka iskustva oko tog i slicno neka slobodno podjeli samnom
                                Boli i to dosta! Učinak je individualan, nekome traje dulje, nekome kraće.
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X