Announcement

Collapse
No announcement yet.

Depilacija - iskustva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

    Originally posted by PatrickStar
    Originally posted by deni098
    Citao sam malo ovu temu jer i ja imam problema s dlakama(nisam bas sve procitao).
    Zanima me koliko dugo traje to depiliranje, tj. koliko dugo nakon toga ne rastu dlake? Imam dlaka na lopaticama, prsima i stomaku, samo to troje mi smeta pa ako netko ima neka iskustva oko tog i slicno neka slobodno podjeli samnom
    Boli i to dosta! Učinak je individualan, nekome traje dulje, nekome kraće.
    a da li urastaju dlake posle, pa dobiješ osip i bubuljice, kao kod brijanja? Ja obrijao stomak nedavno i ne daj bože nikom tih muka, dok mi dlake ne izrastoše ponovo.... sad sam smešan, sve mi dlake oko 5mm, a ima ih mnoooogo. Noge se ne usuđujem da diram, bilo bi stvarno mučno... inače ne bih dirao ni ove na grudima, kada bi ravnomerno bile raspoređene, nego mi gušće oko jedne sise, pa izgledam nesimetrično..
    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
    mind, it doesn’t matter.”

    Comment


    • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

      grijeh je ovu temu neprocitat od pocetka
      inace depilacija>brijanje
      Originally posted by Bilderčić
      Originally posted by Dehydronator
      sve do grama tjedno je natural
      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

      Comment


      • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

        kako mi se cini najbolje da ja ostanem dlakav

        Comment


        • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

          Originally posted by vege
          Originally posted by PatrickStar
          Originally posted by deni098
          Citao sam malo ovu temu jer i ja imam problema s dlakama(nisam bas sve procitao).
          Zanima me koliko dugo traje to depiliranje, tj. koliko dugo nakon toga ne rastu dlake? Imam dlaka na lopaticama, prsima i stomaku, samo to troje mi smeta pa ako netko ima neka iskustva oko tog i slicno neka slobodno podjeli samnom
          Boli i to dosta! Učinak je individualan, nekome traje dulje, nekome kraće.
          a da li urastaju dlake posle, pa dobiješ osip i bubuljice, kao kod brijanja? Ja obrijao stomak nedavno i ne daj bože nikom tih muka, dok mi dlake ne izrastoše ponovo.... sad sam smešan, sve mi dlake oko 5mm, a ima ih mnoooogo. Noge se ne usuđujem da diram, bilo bi stvarno mučno... inače ne bih dirao ni ove na grudima, kada bi ravnomerno bile raspoređene, nego mi gušće oko jedne sise, pa izgledam nesimetrično..
          Ma k-a-t-a-s-t-r-o-f-a! Samo mašinica za mene!
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Re: Depilacija

            Originally posted by riss
            i mene zanima koliko često ljudi depiliraju? ja sam previše ljen pa hodam ko čimpanza... teško mi pada i obično brijanje brade (koju btw moram brijat svaki dan, jer raste ko blesava)
            Pa ono...kad ti narastu dlake onda se depiliraš :P

            Čuo sam i ja da ima ljudi koji se briju svaki dan, ali evo prvi da si prizno. Pohvalno.

            Comment


            • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

              prvo se cijeli obrijem s mašinicom onda dam frendu da se ošiša

              Comment


              • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                Evo pošto stiže lito, imam u planu obrijat trbuh i prsa, imam 18 godina, i ajmo reć, smetaju mi te dlake, nije mi to lipo za vidit, i smanjuju vidljivost "odrađenog" u teretani. E pa me sad zanima vaš savjet, ja sam to sve mislia riješit veet kremom za depilaciju, pa šta mi vi preporučate, koja je krema najbolja, dali je to najbolje odradit kremom, vosak i takve bolne stvari ne dolaze u obzir, rađe ću se svaki dan depilirat, nego trpit bol da me neko čupa pola sata. Unaprijed zahvaljujem.

                Comment


                • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                  Veet, barem meni, ništa ne pomaže. Mašinica i skrati. Bajdvej, čupaju te 2 minute.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                    Mašinica FTW
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                      Originally posted by hardstyle91
                      Mašinica FTW
                      mašinica je zakon, na 0,5mm nema nikakvih oštećenja na koži a u principu izgleda kao da je depilirana prije 2 dana, taman kad je najbolje
                      “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                      Comment


                      • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                        Originally posted by rxownz
                        Originally posted by hardstyle91
                        Mašinica FTW
                        mašinica je zakon, na 0,5mm nema nikakvih oštećenja na koži a u principu izgleda kao da je depilirana prije 2 dana, taman kad je najbolje
                        Baš to, nema iritacija i tih da ne kazem cega
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                          jučer bio u dm-u u potrazi za onim sprejom/pjenom što je Big one koristio, no nisam našao.
                          Naišo sam na Veet for men, ima krema i trake, oboje su skoro 50kn, jučer isprobo kremu na prsima, zadovoljan sam, iako mislim da sam trebo malo duže ostavit da djeluje.
                          Prvi puta uopće sam koristio kremu, pa me zanima da li se isplati uzimat ovaj for men, ili je po učinku u rangu sa ovim ženskima, pošto je cjenovno skuplji

                          http://www.veetformen.co.uk/productrange/index.html

                          Comment


                          • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                            Evo danas sve ispod pupka riješio mašinicom Imam osjećaj ko da letin nema više šume striborove
                            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                            Comment


                            • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                              i meni je vrime.. hehe.. vidin da svi hvalite mašinice.. može ko predložit koju a da nie zadnje smeće
                              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                              Comment


                              • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                                Originally posted by juka
                                i meni je vrime.. hehe.. vidin da svi hvalite mašinice.. može ko predložit koju a da nie zadnje smeće
                                Ja imam od Remingtona platio nekih 350 kn,super služi za sada...

                                evo baš ovakva http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...w=1280&bih=842
                                Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                                mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                                Comment

                                Working...
                                X