Announcement

Collapse
No announcement yet.

Depilacija - iskustva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

    valjda 250 ..

    ok neloša.. ima još ko koju..
    btw di si je uzea
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

    Comment


    • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

      Tako nekako ne sićam se

      Uzea sam je u građi solin hehe bar ti to nije daleko mislim
      Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



      mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

      Comment


      • Re: Depilacija

        Originally posted by sencha
        Originally posted by riss
        i mene zanima koliko često ljudi depiliraju? ja sam previše ljen pa hodam ko čimpanza... teško mi pada i obično brijanje brade (koju btw moram brijat svaki dan, jer raste ko blesava)
        Pa ono...kad ti narastu dlake onda se depiliraš :P

        Čuo sam i ja da ima ljudi koji se briju svaki dan, ali evo prvi da si prizno. Pohvalno.
        hebote, sad pogledao onaj prilog na Novoj o whey-u.. pa zato mi rastu dlake! od whey-a, vidiš na to nisam pomišljao
        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

        Comment


        • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

          Originally posted by Vepar24
          Tako nekako ne sićam se

          Uzea sam je u građi solin hehe bar ti to nije daleko mislim


          pljunen na njega sa terase..
          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

          Comment


          • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

            Ima u peveca sličan ovom remingtonu neka žnj marka 70kn...radi ko švicarski sat evo već 6 mjeseci
            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

            Comment


            • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

              Ja imam Philips QC 5010 199kn radi ko veliki.
              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

              Comment


              • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                kad podkratite masinicom,koja je to duljina? dlakav sam za popizdit i uzasno se znojim,pa mozda malo pomogne

                Comment


                • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                  Originally posted by jackass
                  kad podkratite masinicom,koja je to duljina? dlakav sam za popizdit i uzasno se znojim,pa mozda malo pomogne
                  Najkraća!
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                    Evo da malo osvježim ovu temu, pošto je došlo ljeto, vruči dani i sve više hodamo okolo polugoli

                    nedavno sam spomenuo da sam uzeo kremu za depilirianje od Veeta, ali For Men u lijepo plavom pakiranju

                    koristio sam ju za depiliranje prsa, imao sam za nekih 6-7 puta, i zadovoljan sam, iako sam morao ostaviti duže da djeluje od navedenog na pakiranju

                    Comment


                    • kako se rijesiti dlaka

                      ako neko zna bilo kakvu metodu za rijesiti se dlaka po prsima i ledjima neka pise (osim zileta naravno)

                      Comment


                      • Re: kako se rijesiti dlaka

                        trajno uklanjanje laseron

                        Comment


                        • Re: kako se rijesiti dlaka

                          pincetaj se ma uzmes sebi masinicu i kosi.
                          uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                          Comment


                          • Re: kako se rijesiti dlaka

                            Imaš puno načina osim žilete - čupanje toplim voskom, hladnim voskom, (pincete ne bi preporučila ako imaš veliku površinu i puno dlaka, jedino ako ti se da mic po mic svaki dan ali voskom to rješiš jednim potezom), epilator, i najskuplje ali trajno - lasersko uklanjanje dlaka (dlake više ne rastu)
                            To enjoy freedom we have to control ourselves

                            Comment


                            • Re: kako se rijesiti dlaka

                              Moja frendica je išla na te tretmane laserskog uklanjanja dlaka i nije baš TRAJNO
                              (al je definitivno najskuplje)

                              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                              Comment


                              • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

                                Sve koje znam da su otišle rekle su isto - izgubile su dlake u roku 7 mjeseci, s tim da jednom godišnje nakon što sve dlake otpadnu otiđeš ponovo jer je moguće da se pojavi još koja, ali rijetka i duga.
                                Uglavnom, sve su sretne.

                                Da možda tvojoj frendici kozmetičarka nije dobro to napravila? Gdje je to radila?
                                To enjoy freedom we have to control ourselves

                                Comment

                                Working...
                                X