Announcement

Collapse
No announcement yet.

Depilacija - iskustva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

    Evo ovako ( da se razumijemo odmah, citat 23 str ove teme mi je uff, pa soz ak je bilo identicnog pitanja ) ..
    Imam 17god, i imam onako .. mogu rec dlakava prsa i trbuh .. sada me zanima dali bi nakon depilacije obicnom britvicom i pjenom za brijanje, to ubrzalo ponovni rast tih dlaka il ne ? Te koliko bi ta " bebina guza " na mom tijelu trajala, odnosno za koliko vremena bi opet izrasle dlake aproximalno ?

    Comment


    • Re: Depilacija - iskustva, da li to radite radi vizualnosti?

      Individualno.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: Depilacija - iskustva

        Originally posted by fakEEE
        Evo ovako ( da se razumijemo odmah, citat 23 str ove teme mi je uff, pa soz ak je bilo identicnog pitanja ) ..
        Imam 17god, i imam onako .. mogu rec dlakava prsa i trbuh .. sada me zanima dali bi nakon depilacije obicnom britvicom i pjenom za brijanje, to ubrzalo ponovni rast tih dlaka il ne ? Te koliko bi ta " bebina guza " na mom tijelu trajala, odnosno za koliko vremena bi opet izrasle dlake aproximalno ?
        Većinom za dan-dva, ako ćeš koristit kremu, tada malo duže..
        A za neke bolje rezultate depilacija voskom il tak nekaj

        Comment


        • Re: Depilacija - iskustva

          epa ovako da vam se ja napravim malo pametan ali saznacete nesto jako bitno Video sam da ovde pisete o kremama brijacima,depilaciji i pitanja za epilaciju.Postoje epilatori koji cupaju dlake sto je isto kao i depilacija voskom trakama.... E sad pojavio se trajni epilator nekada je to bilo nenormalno skupo bar u Srbiji,ja nisma probao to ali od onih koji jesu cenu i da ne pricam jer je nenormalno skupo,e sad najnovije sta se pojavilo a upravo sam video malo pre jeste da Beogradska klinika za kozmetiku nudi trajnu epilaciju ali ne nikakvi cupacima pincetama i drugim uredjajima koji idu uz to nego epilator koji pomocu odredjene svetlosti odredjene temperature prodire u koren dlake i rasprsuje je.Ta epilacija je potpuno bezbolna i dlake nestanu kao da ih nikad nije bilo.Unisti ih sve ali za 2 do 3 nedelje se pojave nove ali ne one unistene nego one koje bi svakako porasle ali su dosta slabije i jako razredjene.tretman se ponavlja najvise do 5 puta i vise nikada nemate dlake na bilo kom delu tela ili na celom telu nestanu zauvek.Tretman kosta 2 000 din ali ne za celo telo nego 2000 noge 2000 grudi 2000 ledja-kome je potrebo i to itd..... Ovo je najnovije i najefikasnije tj ne da je efikasno nego dlake vise nikad nemate.Koza je potpuno ne iritirana i nema nikakvih stetnih propratnih simptoma kao prilikom bilo koje vrste depilacija,znaci nema crvenila nema alergije nema urastanja dlaka jer se unistava koren dlake.Toliko od mene pa ko nema para bar ima nadu da se pojavilo nesto sto je fenomenalno i zauvek resava problem.Pozdrav iz Srbije

          Comment


          • Re: Depilacija - iskustva

            Originally posted by katakomba
            epa ovako da vam se ja napravim malo pametan ali saznacete nesto jako bitno Video sam da ovde pisete o kremama brijacima,depilaciji i pitanja za epilaciju.Postoje epilatori koji cupaju dlake sto je isto kao i depilacija voskom trakama.... E sad pojavio se trajni epilator nekada je to bilo nenormalno skupo bar u Srbiji,ja nisma probao to ali od onih koji jesu cenu i da ne pricam jer je nenormalno skupo,e sad najnovije sta se pojavilo a upravo sam video malo pre jeste da Beogradska klinika za kozmetiku nudi trajnu epilaciju ali ne nikakvi cupacima pincetama i drugim uredjajima koji idu uz to nego epilator koji pomocu odredjene svetlosti odredjene temperature prodire u koren dlake i rasprsuje je.Ta epilacija je potpuno bezbolna i dlake nestanu kao da ih nikad nije bilo.Unisti ih sve ali za 2 do 3 nedelje se pojave nove ali ne one unistene nego one koje bi svakako porasle ali su dosta slabije i jako razredjene.tretman se ponavlja najvise do 5 puta i vise nikada nemate dlake na bilo kom delu tela ili na celom telu nestanu zauvek.Tretman kosta 2 000 din ali ne za celo telo nego 2000 noge 2000 grudi 2000 ledja-kome je potrebo i to itd..... Ovo je najnovije i najefikasnije tj ne da je efikasno nego dlake vise nikad nemate.Koza je potpuno ne iritirana i nema nikakvih stetnih propratnih simptoma kao prilikom bilo koje vrste depilacija,znaci nema crvenila nema alergije nema urastanja dlaka jer se unistava koren dlake.Toliko od mene pa ko nema para bar ima nadu da se pojavilo nesto sto je fenomenalno i zauvek resava problem.Pozdrav iz Srbije
            Ti to o onom vec spominjanom laserskom uklanjanju?


            @FakEEE, isto kao i kada si prvi puta brijao bradu/pazuhe (ako jesi). Znaci obrijes britvicom i za 2 dana se vec vide crne tockice, no da bi ti se dlake te duzine vratile u prvobitno stanje trebat ce kojih mjesec dana i onda ce se rast normalno naglo usporit.
            Sada je samo pitanje oces ti njih nastavit redovito brijat ili svkai puta pustit da narastu pa opet.
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • Re: Depilacija - iskustva

              Meni bas zanima neki bezbolan nacin depeliranja...... Cuo sam da ima neka kreme to naneses na mjesta gde ima suma i postoi neki 5-10 min i ona sa vodom isplaknes i TA-DAM nema vise sume ali nz kako se zove ta kremica.?

              Comment


              • Re: Depilacija - iskustva

                Originally posted by SuperHuman
                Meni bas zanima neki bezbolan nacin depeliranja...... Cuo sam da ima neka kreme to naneses na mjesta gde ima suma i postoi neki 5-10 min i ona sa vodom isplaknes i TA-DAM nema vise sume ali nz kako se zove ta kremica.?
                Vjerojatno Veet, ali nisam bio zadovoljan.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • Re: Depilacija - iskustva

                  Nisam još depilirao/brijao prsa ali planiram.

                  Kako mi se neda sve čitati preporučite nešto

                  Nabavio sam one Veet trake alii brate mili pa oči mi ispadoše i od tog odustajem bar za sad.

                  Što je s brijanjem? Kolko sam onda miran.Oće rasti brže,gušće dlake ili?

                  Comment


                  • Re: Depilacija - iskustva

                    Originally posted by bilder18
                    Oće rasti brže,gušće dlake ili?
                    da
                    Originally posted by Bilderčić
                    Originally posted by Dehydronator
                    sve do grama tjedno je natural
                    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                    Comment


                    • Re: Depilacija - iskustva

                      Postoje kreme koje usporuju rast dlaka.
                      Ja sam koristila od Johnsona i bila je super.

                      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                      Comment


                      • Re: Depilacija - iskustva

                        Originally posted by vea
                        Postoje kreme koje usporuju rast dlaka.
                        Ja sam koristila od Johnsona i bila je super.
                        Di si kupila? DM? Kozmo?

                        Comment


                        • Re: Depilacija - iskustva

                          kad obrijes prsa opet ce ti za 3-4dana izrast koji milimetar dlaka+dobit ces gusce+iritiras kozu+trebas vremena+++ po meni je zakon masinicu u ruke na brzaka skratis maximalno koliko moze i to je to.
                          uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                          Comment


                          • Re: Depilacija - iskustva

                            Originally posted by bilder18
                            Originally posted by vea
                            Postoje kreme koje usporuju rast dlaka.
                            Ja sam koristila od Johnsona i bila je super.
                            Di si kupila? DM? Kozmo?
                            U jednom ducanu usput, ali ako ima tamo, trebalo bi biti i u tim specijaliziranim.
                            To sam prosle godine kupila. Ne znam ima li jos uvijek. Ici cu u srijedu u grad, pa cu pogledat.

                            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                            Comment


                            • Re: Depilacija - iskustva

                              Ma imam ja tu kod faksa DM pa ću i tu pogledati.Samo me zanimalo kak se to točno zove

                              Dao mi frend one Veet trake ali bumo vidli oću to ili brijanje

                              Comment


                              • Re: Depilacija - iskustva

                                Originally posted by bilder18
                                Dao mi frend one Veet trake ali bumo vidli oću to ili brijanje
                                Trake
                                s razlogom ti ih je DAO , nije lud da se cupa!
                                Sretno ti!

                                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                                Comment

                                Working...
                                X