Announcement

Collapse
No announcement yet.

Depilacija - iskustva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Depilacija

    Originally posted by MTF*
    smajlic mu pase uz avatar
    btw. jel smajli znaci da ili ne, ne kuzim na kraju :P
    Ne znam, smajlić je nešto tmuran...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: Depilacija

      ali nakon kise dolazi sunce hahaha
      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

      Comment


      • #33
        Re: Depilacija

        ima jedno pitanje za vas sto se brijete po prsima i stomaku.. dali nakon nekog tuzeg brijanja na prsima i stomaku ostanu onak nakon brijanja vidljeve dlake kao na bradi (ak kontate na sta mislim) ili ne

        i da kaka je ta krema za depiliranje

        Comment


        • #34
          Re: Depilacija

          Originally posted by Stjep
          ima jedno pitanje za vas sto se brijete po prsima i stomaku.. dali nakon nekog tuzeg brijanja na prsima i stomaku ostanu onak nakon brijanja vidljeve dlake kao na bradi (ak kontate na sta mislim) ili ne

          i da kaka je ta krema za depiliranje
          Ne ostane ništa.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #35
            Re: Depilacija

            Originally posted by slatina_man
            Postoji depilacijska krema čupko, naneseš držiš 15min i ispereš, dlake same otpadnu. Sad ne znam dal bolje to ili brtvicom jer brijanje pospješuje rast
            Probao sam tak neku kremu sto skida isto, prvi i drugi put je djelovala, nakon drugog puta nista, inace skracujem ispod pazuha i na onom mjestu gdje mi cura voli obitavati, a za trbuh, prsa, ledja odgadjam to jer mi se stvarno neda svako malo skracivati, kad budu bas jako vidljive onda cu i to...

            Comment


            • #36
              Re: Depilacija

              Ak brijes britvom ili aparaticem, dlake postaju ostrije, s vremenom ce se i zgusnuti.
              Kreme za depilaciju pomocu hidroksida "skure" dlake, ali vrlo malo ispod koze, tako da one ubrzo "probiju" van, pa se isprva vide kao crne tockice, tj. kao poslje brijanja, nakon toga rastu ko ostale dlake.
              Depiliranje voskom i krpicama, cupa kompletnu dlaku sa korjenom. Duze vremena je potrebno da dlaka ponovno izbije. Nakon vise depilacija, primjecuje se prorjedjivanje dlaka, tako da je i samo depiliranje rjedje.
              Najvise boli ispod pupka i pod pazduhom, ali prvih par puta, kasnije se naviknes, pa ide normalno.

              Eto, tako je u mom slucaju.

              Comment


              • #37
                Re: Depilacija

                hvala bogu nemam puno dlaka po prsima,samo ispod pupka,ali ljepa crta tako da se to nedira
                zato s mi noge dlakave masu!
                Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                Comment


                • #38
                  Re: Depilacija

                  Originally posted by Krga
                  Ak brijes britvom ili aparaticem, dlake postaju ostrije, s vremenom ce se i zgusnuti.
                  Kreme za depilaciju pomocu hidroksida "skure" dlake, ali vrlo malo ispod koze, tako da one ubrzo "probiju" van, pa se isprva vide kao crne tockice, tj. kao poslje brijanja, nakon toga rastu ko ostale dlake.
                  Depiliranje voskom i krpicama, cupa kompletnu dlaku sa korjenom. Duze vremena je potrebno da dlaka ponovno izbije. Nakon vise depilacija, primjecuje se prorjedjivanje dlaka, tako da je i samo depiliranje rjedje.
                  Najvise boli ispod pupka i pod pazduhom, ali prvih par puta, kasnije se naviknes, pa ide normalno.

                  Eto, tako je u mom slucaju.
                  Sve točno rečeno.
                  Međutim ja sa aparatom ili britvicom prođem svakih dva tri dana po dvi tri minute i dlake nemaju kad izrast.
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #39
                    Re: Depilacija

                    Originally posted by filip1990
                    hvala bogu nemam puno dlaka po prsima,samo ispod pupka,ali ljepa crta tako da se to nedira
                    zato s mi noge dlakave masu!

                    Nisam niti ja imao dlaka po prsima do neke 28e godine, a onda je pocelo po sredini rast, pa sam izgledao ko da imam muf medju cicama, vec su mi poceli govorit da sam pi..a u dusi!
                    Iza 30-te su pocele nekontrolirano bujat i po nadlaktici i trbuhu, pa reko da skinetm yo dok je vrjeme.

                    Kasnije sam se navukao i sad cim dosegnu duzinu dovoljnu za cupanje, Ana grije vosak i cupa.

                    E da i to kaj brijat i skidat kremom mozes kad hoces, a za cupat ih moras malo pustit da narastu.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Depilacija

                      hm hm ja cupam sa voskom kompletna prsa i trbuh debelo ispod pupka(ne skroz boli previse)bazuhe brijem zbog limfnih cvorova...
                      zanima me, ima neko ideju ili iskustva kako da se rjesim dlaka s guzice?fakat je tak dlakava da mi je bed kad sam s nekom curom LoL
                      i necu se pričit u salonu bed mi je
                      tnx
                      I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!!

                      Comment


                      • #41
                        Re: Depilacija

                        ovo zadnje i mene muci hahaha
                        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                        Comment


                        • #42
                          Re: Depilacija

                          vi se zalite na visak dlaka a ja ih jos nisam dobio niti pod pazusima
                          al zato sam vec procelav
                          kako me genetika ismijala sta se tice dlaka. cernobilska generacija
                          Imam disleksiju

                          Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                          Comment


                          • #43
                            Re: Depilacija

                            Vas 2 faker naprčite se kojoj prijateljici ili prijatelju da vam srede ili se mučite sami ispred ogledala

                            Inače ja brijem pazuh, prsa i oko pupka, sreća još nemam puno dlaka po prsima a ispod pupka i oko moga najboljeg prijatelja je engleska travica :P
                            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                            Comment


                            • #44
                              Re: Depilacija

                              ma radje bi se sam prčio pred spiglom, ali ne znam koliko je pametno ljepit si trake voska prakticki u guzicu ????
                              ruky budi sretan da nemas dlaka,zbilja nista nisi propustio...
                              I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!!

                              Comment


                              • #45
                                Re: Depilacija

                                meni stara kaze da kaj ja ocu bit cosav... daj ajde, necu bit tepih jebate...
                                kako bi mi fine noge bile bez dlaka :P
                                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                                Comment

                                Working...
                                X