Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako se crnci mogu izdefinirati i povecati masu? Dali je to iskljucivo u genetici?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Crnci vs bjelci

    Originally posted by 123 View Post
    Jesi uopce shvatio na sto ciljam svojim postom?
    To je jednostavno zato sto ti sportovi nisu razvijeni kod crnacke populacije... To ti i mužjak govori...
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #47
      Re: Crnci vs bjelci

      Originally posted by Aronnax View Post
      To je jednostavno zato sto ti sportovi nisu razvijeni kod crnacke populacije... To ti i mužjak govori...
      Covjek je ovo napisao, sto je glupost. Nevezano za to sto sport nije populariziran kod afroamerikanaca, mada ih svakako ima u sportovima snage.

      Originally posted by FcB
      i smijesnom mi je kad se tvrdi da su bijelci jednaki sa crncima
      crnci su fizički superiorniji u svakom smislu
      "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

      Youtube shit
      Web

      Comment


      • #48
        Re: Crnci vs bjelci

        Ova tema je beskorisna, nema nijednog crnca na forumu.
        DR. Lonnie Lowery

        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

        Comment


        • #49
          Re: Crnci vs bjelci

          Originally posted by juka View Post
          mulatima je najbolje.. imaju sve od crnca i bijelca dobro :P a nisu pripečeni nego pare tamniji bijelci usred litnje sezone
          meni je najfrend mulat i mrga je od 105 kila (185cm) uvik dobro zdefkan, na zamara se puno koliko P unosi (najcesce manje od g/kg i ne pije nikakve suplemente) ne dize velike tezine (a ja umiren pod tezinama) i sad nije bije u teretani 5 miseci i nije opao (na oko ni na vagi) ništa ni izgubio nista...jel to mozemo ja i ti? pa ne baš. Dakle moj je zaključak da je njihova najizraženija prednost lakoća dobivanja mišićne mase
          Originally posted by Jurica
          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

          Comment


          • #50
            Re: Crnci vs bjelci

            hahaha
            http://www.youtube.com/watch?v=8rqI8xwXVac

            Comment


            • #51
              Re: Crnci vs bjelci

              MarkoPolo neću citirati tvoj post jer ode pol strane... i sumnjam da ga je itko osim mene pročito. znam za te neke civilizacije. ja ne diskriminiram ostale rase nego govorim o njihovim prednostima i nedostatcima!
              Originally posted by pava View Post
              razlike postoje ali ne toliko drastične. ti crnci koj trče na 100 metara se naravno rokaju sterkanima, ako bijelac izmisli neki bolji dop i pretrči te crnce jesu li onda bijelci bolji!? upiši old time strongman i nema ni jednog crnca i kineza znači li to da su bijelci najjača rasa, a onda opet s druge strane svijeta žuti se lupaju betonom i lupaju oružjem po sebi bez ikakve ozlijede(chi energija). i strongman i chi tehnike se daju naučiti i mogu ih naučiti i crnci i bijelci i žuti. zato jer nismo svi drastično različiti, da ti trčiš i svoje potomke tijeraš da trče i trče pretrčat će te crnce jer to vježbate generacijama tijerajući gen da se prilagodi i bude bolji i bolji. žišku nismo toliko drastično različiti...
              ako misliš da su te civilizacie toliko napredne... svaka čast njima na njihovoj tehnologiji, ali crnci, bjelci i žuti hodaju zemljom, ove stare civilizacije su izumrle... što ti vrijedi sva ta znanost ako nemožeš spriječiti vlastitu propast... i vjeruj mi da bi crnac i dalje bio zaosto da žuti ili bijeli nisu stali na njegvo tlo! O TOM TI GOVORIM! i ne gledam subjektivno nikog, da su crnci stvarno toliko superiorni onda bi to i napisao!

              Comment


              • #52
                Re: Crnci vs bjelci

                Da, bijela rasa baš vodi civilizaciju u pravom smjeru... Iskrčili smo planet, zatrli pola životinjskih i biljnih i životinjskih vrsta, narušili i zagadili klimu, gušimo se u vlastitom smeću, raspirujemo ratove po trećem svijetu radi preostalih resursa... a da i ne ulazim u demografske trendove.
                Željezo mi je u krvi!

                Comment


                • #53
                  Re: Crnci vs bjelci

                  http://www.southparkstudios.com/full-episodes/

                  Prva epizoda trece sezone, "Rainforrest shmanforrest" medju ostalim govori i o zagadjenju okolisa i krcenju suma. South park me je naucia vaznu zivotnu lekciju po tom pitanju, epizoda je jedna od boljih, ako imate vrimena i engleski vam nije problem, pogledajte

                  Comment


                  • #54
                    Re: Crnci vs bjelci

                    Originally posted by mužjak View Post
                    Da, bijela rasa baš vodi civilizaciju u pravom smjeru... Iskrčili smo planet, zatrli pola životinjskih i biljnih i životinjskih vrsta, narušili i zagadili klimu, gušimo se u vlastitom smeću, raspirujemo ratove po trećem svijetu radi preostalih resursa... a da i ne ulazim u demografske trendove.
                    ovo ko da si opisao ameriku, koju vodi crnac i dođe na isto ko kad ju je vodio bush (samo ratovi...), ovo da se borimo za preostale resurse to je mazanje oči, kad nebude nafte onda ćemo preći na električnu energiju koje ima u neograničenim količinama (samo kad bi sad odjebali naftu mnogo ljudi bi ostali bez posla i zamisli koliko bi novih motora za prijevozna sredstva moralo biti izrađeno itd.)...
                    klima... misliš li na globalno zagrijavanje...? a da te pitam nešto tamo davno, davno dok još nije bilo ovakve tehnologije bilo je ledeno doba koje se otopilo, pa što se onda ovo malo leda što je preostalo neće otopiti...?

                    Comment


                    • #55
                      Re: Crnci vs bjelci

                      Ameriku ne vodi predsjednik, on je marioneta i mogli su slobodno konja postaviti za predsjednika, što se resursa tiče poanta i je u tome da ih na Zemlji ima dovoljno za sve kad bi se pametno i pravedno koristilo, bez da ulazimo u over-unity i free energy spike.

                      U vezi s klimom zagrijavanje je vjerojatno dijelom dio prirodnog ciklusa, ali ono je samo je jedan faktor. U davnoj prošlosti je Zemlja bila prekrivena vegetacijom koja je veliki buffer za CO2 jer što ga više ima u atmosferi brže ga apsorbira (količina CO2 je još uvijek suboptimalna za fotosintezu). Također i plankton u oceanima je dobrim dijelom uništen. Povećani CO2 vodi do acidifikacije oceana što vodi dalje do propadanja planktona i stvara se začarani krug.

                      Nestanak šuma djeluje na stabilnost vodotoka, češće su poplave jer nema korijenja koje usporava slijevanje vode, dolazi do erozije tla, pa to dalje utječe na vlagu u zraku i stabilnost klime itd. Tako nestaje važan mehanizam povratne sprege, a mi umjesto da pričamo o reforestaciji trgujemo kvotama CO2 i krčimo ostatke prašuma radi kulutra za "biodizel".

                      Ukratko, ako vjeruješ da će ova naša civilizacija opsati još tisućama godina, mislim da si jako optimističan.
                      Last edited by mužjak; 10-12-11, 14:12.
                      Željezo mi je u krvi!

                      Comment


                      • #56
                        Re: Crnci vs bjelci

                        Originally posted by pava View Post
                        ovo ko da si opisao ameriku, koju vodi crnac i dođe na isto ko kad ju je vodio bush (samo ratovi...), ovo da se borimo za preostale resurse to je mazanje oči, kad nebude nafte onda ćemo preći na električnu energiju koje ima u neograničenim količinama (samo kad bi sad odjebali naftu mnogo ljudi bi ostali bez posla i zamisli koliko bi novih motora za prijevozna sredstva moralo biti izrađeno itd.)...
                        klima... misliš li na globalno zagrijavanje...? a da te pitam nešto tamo davno, davno dok još nije bilo ovakve tehnologije bilo je ledeno doba koje se otopilo, pa što se onda ovo malo leda što je preostalo neće otopiti...?
                        Prvo nauči tko zapravo kontrolira svijet i vidi se da su tebe već izmanupilirali čim misliš da je Obama glavni.


                        http://vigilantcitizen.com/musicbusi...minati-puppet/
                        "Your body is your biggest artwork."

                        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                        Comment


                        • #57
                          Re: Crnci vs bjelci




                          i svi oni koji im se suprostave, samo ga likvidiraju.
                          "Your body is your biggest artwork."

                          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                          Comment


                          • #58
                            Re: Crnci vs bjelci

                            yep, pao je kennedy, pao je 2pac shakur, jackson i čak sam čito da imaju veze sa smrću mlade rnb zvijezde u usponu - aaliyah. dok im se s druge strane, što se glazbene industrije tiče, ko psići oko nogu motaju gaga, jay-z, rihanna i ostali današnji 'pjevači'.
                            Originally posted by darios
                            Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                            __________________________________________________

                            there is no progress without struggle!

                            Comment


                            • #59
                              Re: Crnci vs bjelci

                              Originally posted by wikler View Post
                              yep, pao je kennedy, pao je 2pac shakur, jackson i čak sam čito da imaju veze sa smrću mlade rnb zvijezde u usponu - aaliyah. dok im se s druge strane, što se glazbene industrije tiče, ko psići oko nogu motaju gaga, jay-z, rihanna i ostali današnji 'pjevači'.
                              Naravno, kada su masovni mediji, pogotovo glazbena industrija, najbolji način globalne manipulacije. Svi pristanu na milijunske ugovore pod uvjetom da im ližu guzice, a oni rijetki koji više ne žele biti dio toga, kako su došli, tako i odu. DMX se pokušao izvući, sada ga uništavaju sa zatvorom. Tupac je postao premoćan, Kennedy također, njegov brat, Merlinka, itd, itd, itd. New world order, Illuminati, Rainman, Rain (aludira se na njih) su sastavni dio skoro svakoga hita, u posljednje vrijeme sve više se aludira na "Rain".

                              Evo Lady Gaga: http://vigilantcitizen.com/musicbusi...minati-puppet/
                              Last edited by MarkoPolo; 10-12-11, 15:07.
                              "Your body is your biggest artwork."

                              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                              Comment


                              • #60
                                Re: Crnci vs bjelci

                                da, dobro si me sjetio! dmx-a isto jadnog jebavaju sad i navlači se po zatvorima već dugi niz godina. tako su i jacksonu stalno namještali raznorazna 'nedjela' vezana uz pedofiliju i bog te pitaj šta a čovjek jadan ni kriv ni dužan, najdobrodušnije i najnježnije biće tamo od svih tih amera. tupac je tamo posto ikona da, i posto je premoćno oružje jer je prevelik broj ljudi njemu posto blagonaklonjen... čak štoviše, idolizirali su ga jer nije imo dlake na jeziku i oduvijek je bio na strani potlačenih, siromašnih i napuštenih i zato ga je narod i obožavao. i tu ne mislim samo na crnce već je njega i gro bijelaca obožavalo i to ne na području amerike već diljem svijeta. njemu su također namještali raznorazne zločine za koje čovjek nije ni 2% bio kriv. najjače mi je bilo kad su ga 2 ili 3 policajca uhitili u atlanti (ako se ne varam) zato jer je na kriv način prešao cestu. čovjeku se jednostavno SVE prišivalo pod kazneno djelo samo kako bi mu napunili dosje što više i pritom smanjivali reputaciju... da ne spominjem ono silovanje radi kojeg je odsjeo u zatvoru desetak+ mjeseci. moš si mislit što će on nekog ić silovat, pogotovo neku klinkicu koja bi dala lijevu sisu da samo dotakne paca... lik je okreto 90% tadašnje ženske pop/rnb scene uključujući faith evans, jacksonovu seku, jadu pinkett smith (bilo je to i više od prijateljstva!) i bog te pitaj kog, i sad će on ić silovat neku malu kojoj je tek pubes izišo, jea rajt

                                ovo za gagu ću si jedan dan dat vremena i pročitat, baš me interesira taj njen slučaj.

                                P.S. ošli smo neviđeno u topic, ups.
                                Originally posted by darios
                                Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                                __________________________________________________

                                there is no progress without struggle!

                                Comment

                                Working...
                                X